Erkekler için En İyi New Balance Ayakkabı Kombinleri

Erkekler için En İyi New Balance Ayakkabı Kombinleri

Erkekler için En İyi New Balance Ayakkabı Kombinleri

1906 yılında Boston Massachusetts’te İngiliz göçmen William J. Riley tarafından kurulan New Balance, günümüzün en önemli spor ürünleri üreticisi markaları arasındadır. New Balance erkek ayakkabıları ise, ayakkabı tercihini rahatlıktan yana yapan şık erkeklerin ilk tercihlerindendir.

Yürüyüş ayakkabısı olarak üretilen New Balance ayakkabıları günümüzde pek çok farklı stil içerisinde gündelik yaşantıda da kullanılmaktadır. Rahatlığı ve spor duruşu ile erkeklerin büyük bir ilgi gösterdiği bu ayakkabılar aynı zamanda özgür bir şekilde kombinleyebileceğiniz şık ayakkabılardır.

Pantolon Kombinleri

New Balance ayakkabıları klasik kot pantolonlar, kanvas pantolonlar ve skinny pantolonlar ile birlikte kombinleyebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta pantolonunuzun rengi ile ayakkabınızın renginin birbiriyle uyumlu olmasıdır. Eğer renk uyumsuzluğunun oluştuğunu düşünüyorsanız sportif aksesuarlar kullanarak kombininiz içerisindeki dengeyi kurabilirsiniz.

Şort Kombinleri

New Balance ayakkabılar özellikle şortlar ile son derece şık bir bütünlük oluşturabilen ayakkabılardır. Bermuda erkek şortları ile güzel bir ikili oluşturan New Balance ayakkabıları günün her anında kullanabilirsiniz. Şık ve rahat bir stil oluşturabilmenizi sağlayan bu iki özellikle sportif ve rahat duruşundan vazgeçemeyenler için idealdir.

Renk Dengesi

New Balance erkek ayakkabı modelleri arasında onlarca farklı renk seçeneği vardır. Ancak bu renkleri seçerken giyeceğiniz diğer kıyafetleri ve genel giyim tarzınızı belirlemiş olmalısınız. Örneğin, daha klasik bir stil elde etmek istiyorsanız ya da iş yerinde New Balance ayakkabılarınızı giymek istiyorsanız koyu renkleri tercih etmelisiniz.

Farklı modellerin ve renk seçeneklerinin yer aldığı https://www.sneaksup.com.tr/new-balance/erkek/ adresine göz atarak kendinize özgü kombinler oluşturabileceğiniz New Balance modellerine sizler de göz atabilirsiniz. Her kişinin zevkine hitap edebilecek modellerin yer aldığı adreste diğer spor giyim ürünleri de yer almaktadır.

Ogznet.com

Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?
logo

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

AdblockAdblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
FirefoxFirefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
GhosteryGhostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlockuBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.