Ogznet.com

Eskişehir’de Buz Lazer ile Epilasyon ve Keyif Bir Arada!

Bildiğiniz tüm epilasyon yöntemlerini unutun! Acı ve ağrı hissettirmeyen son teknoloji Buz Lazer ile tanışmaya hazır olun! Epilasyon sektörünün ilgi odağı olmayı başaran ve tim Dünya’da en çok tercih elden lazer yöntemi olan Buz lazer ülkemizde de tüm şehirlerde hizmet vermektedir. Lazer epilasyon Eskişehir de de onlarca merkezde hizmete başlamış ve yoğun ilgi görmektedir. Acı ve ağrı olmadan sağlanan tek epilasyon yöntemidir Buz Lazer, masaj konforunda uygulama özelliği ile kullanıcılar en üst seviyede memnun eden son teknolojinin adı Buz lazer!

Buz Lazer Nedir?

Cihazın teknik özelliklerinden, parçalarından bahsederek sizleri bunaltmayalım. Çünkü kullanıcının ihtiyacı olan nasıl teknik yapısı olduğu değil, nasıl uygulanıp hissettirdiğidir. Kullanıcıların ortak şikayetleri ile yola çıkılan Buz Lazer, hayata geçmeyi başarmış acısız ve ağrısız epilasyon uygulamasıdır. Evet uygulama esnasında acı ve ağrı hissedilmezi bu yüzden Buz Lazer dünyada en çok tercih edilen epilasyon yöntemi olarak yer almaktadır.

Buz Lazer Uygulama Yönteminin Detayları Nelerdir?

Buz Lazer Uygulama Yönteminin Detayları Nelerdir?

Farklı ısı enerjisi iletebilen özelliği olan buz lazer, kademeli ısı dediğimiz yöntemle kıl köklerini enerji gönderir. Bu sayede kıl köklerinin tahrip olması sağlanır ve tekrar kıl oluşumunun önüne geçilmesi amaçlanır. Tabi tüm bunları yaparken bir yandan cildi koruması amaçlanır ve bu yüzden buz başlığı ile cilt soğutulur. Acı ve ağrı hissetmeden konforlu hizmet sunan Buz Lazer ciltte olabilecek yan etkileri de ortadan kaldıran en etkili epilasyon yöntemidir.

Uygulanan Süre Ne Kadardır?

Buz lazer cilde adeta ütü yapar gibi uygulamaktadır. Buda çok kısa sürede uygulanabildiğini göstermektedir, kısacası Buz Lazer tüm vücut bölgesine toplamda 30-35 dakika gibi bir sürede uygulanabilmektedir. Lazer epilasyon Eskişehir de kullanıcılar zamandan da kazandıran Buz Lazer için devrim niteliğinde teknoloji olarak bahsediyorlar.

Buz Lazer Her Bölgeye Uygulanabilir Mi?

Buz Lazer’in en önemli özelliklerinden bir diğeri de her bölgeye uygulanabilir olmasıdır. Çünkü insan vücudunda bazı bölgeler oldukça hassastır, bu yüzden bu bölgelere işlem yapılırken daha özenli ve dikkatli olmak gerekir. Ancak buz lazer tüm vücut için özenli ve dikkatli uygulama sağlamakta ve bu sayede tüm vücuda yapılabilmektedir.

Kalıcı Sonuçlar İçin Kaç Seans Gereklidir?

İster epilasyon, ister farklı bir uygulama olsun hatta bir tedavi olsun sonuç olarak herkeste görülen iyileşme ve etki süresi farklıdır. Bu yüzden Buz Lazer ile epilasyon için tek bir süre paylaşmak mümkün değildir, çünkü kişiye göre değişen sürelerde sonuçlar elde edilir, dediğimiz gibi her alanda olduğu gibi! Ancak bu zamana adar yapılan epilasyonların ortalaması alındığında 6-8 seansın yeterli geldiği görülmüştür. Sizde istenmeyen tüylerden tamamen kurtulmak istiyorsanız lazer epilasyon Eskişehir de Buz Lazer ile tanışamaya hazır olun!

Detaylı bilgi ve size en yakın kliniği bulmanız için www.buzlazer.com adresini ziyaret edebilirsiniz.