Ogznet.com
Çevrendeki Etkinlikleri Keşfetmek için En İyi Uygulamalar Paylaş:

Çevrendeki Etkinlikleri Keşfetmek için En İyi Uygulamalar

Çevrendeki Etkinlikleri Keşfetmek için En İyi Uygulamalar

Festivaller, konserler, spor ve diğer etkinlikler her zaman her yerde gerçekleşir. Hangisini tercih ederseniz edin, ya da hangisi ilginizi çekiyorsa, bu aktivitelerin nerede ve ne zaman olduğunu nasıl bilceksiniz? Öğrenmenin en iyi yollarından biri, mobil uygulamalardır.

İster akşam yemeğinden sonra nereye gideceğinize karar verin, isterse de dışarıda bir şeyler yapmak için hazırlanıyor olun, bunlar çevrenizdeki etkinlikleri bulmak için en iyi ücretsiz mobil uygulamalardır.

1. Eventbrite

Eventbrite, her türden yerel etkinlikleri bulmak için en büyük etkinlik uygulamalarından biridir. Müzik festivalleri, sanat gösterileri,
ve hatta bar taramaları parmaklarınızın ucunda.

Yakındaki etkinlikleri görmek için konumunuzu etkinleştirin veya şehre göre arayın. Uygulama size, tarihler, saatler, konumlar, haritalar ve benzer etkinlikler sunar. Bilet fiyatlarını kontrol edebilir ve mevcut etkinlik biletlerini satın alabilirsiniz.

Etkinlikleri kategoriye göre arayabilir veya belirli bir şeyi arayabilirsiniz. Artı, etkinlikleri arkadaşlarınızla paylaşabilir veya ücretsiz bir hesapla favorilerinize kaydedebilirsiniz. Eventbrite'ta hepsi var.

İlginizi çekebilir

Joino – Etkinlik Oluşturma Platformu

Joino çeşitli ilgi alanlarında bireysel etkinlikler oluşturabileceğiniz, çevrenizdeki etkinliklere katılabileceğiniz ve yeni arkadaşlarınızla becerilerinizi gel..

2. All Events in City

Her türlü etkinliğe sahip bir başka müthiş uygulama All Events in City'dir. Spor ve sanattan, atölye ve seminerlere kadar, sadece sizin için doğru olanı bulabilirsiniz.

 

Başlamak ve ardından kategoriye göre listelenen etkinliklere göz atmak için şehrinizde gezinin. Eğlence veya yaklaşan etkinlik gibi bir kategorideki tüm etkinlikleri görmek için dokunabilirsiniz. Ardından, sonuçlarınızı Konserler veya Komedi gibi alt kategorilere göre daraltın.

Şehirdeki tüm etkinlikler, tarihler, zamanlar ve konumların yanı sıra açıklamaları, haritaları ve bilet bağlantılarını size verir. Bu uygulama hakkında harika olan şey, katılıyorsanız, organizatörle iletişime geçip takvime eklemeniz ve arkadaşlarınızla paylaşmanızın tek bir noktadan yapılabilmesidir.

3. Go Do

Go Do ilginç bir konsept ile bir etkinlik bulucu uygulamadır. Uygulamayı açtığınızda, konumunuzu gösteren bir haritaya inersiniz. Ardından, neler olduğunu görmek için haftanın günlerine dokunabilirsiniz.

Solda, Go olarak işaretlenmiş bir sekme var. Ona dokunun, şehir dışına çıkıyorsanız yeni bir konum ekleyin ve harita, o noktadaki etkinlikler ile güncellenir. Sağ tarafta Do işaretli bir sekme var. Sanat, dans, spor veya müzik gibi ilginizi çeken etkinlik türlerini daraltmak için buna dokunun.

Harita, renkli simgelerle olayları vurgular, böylece hangi tür olduklarını hemen öğrenirsiniz. Hızlı bir görünüm için bir tanesine dokunun ve ardından tüm ayrıntılar için koordinatör web sitesine gitmek için tekrar dokunun. Bir etkinlik bulucusunda benzersiz bir şey istiyorsanız, Go Do'ya bakın.

4. 10Times

Fuarlar, gösteriler, çiftçi pazarları ve diğer eğlenceli olaylar için 10Times sağlam bir uygulama. Diğerleri kadar süslü olmayabilir, ancak size yakındaki etkinlikler için ihtiyacınız olan ayrıntıları verir.

Ücretsiz bir hesap oluşturun, ilgi alanlarınızı seçin ve ardından hangi etkinliklerin gerçekleştirildiğini görün. Sekmeler yaklaşan, yakında veya trend seçeneklerini gözden geçirmenizi sağlar. Uygulama, tarihler, açıklamalar ve ayrıca düzenleyicinin bilgileri saatler için tüm ayrıntıları gösterir.

Hatırlatıcılar ayarlayabilir, başkalarını davet edebilir ve katılmayı planlıyorsanız işaretleyebilirsiniz. 10Times biraz daha fazlasını sunuyor, çünkü yalnızca etkinlikleri değil, aynı zamanda bölgenizdeki işletmeleri de bulabilirsiniz. Bu, uygulamayı çok amaçlı ve yararlı bir seçenek haline getirir.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!