Festivaller, konserler, spor ve diğer etkinlikler her zaman her yerde gerçekleşir. Hangisini tercih ederseniz edin, ya da hangisi ilginizi çekiyorsa, bu aktivitelerin nerede ve ne zaman olduğunu nasıl anlarsınız? Öğrenmenin en iyi yollarından biri, mobil uygulamalardır.

İster akşam yemeğinden sonra nereye gideceğinize karar verin, isterse de dışarıda bir şeyler yapmak için koltukta oturuyor olun bunlar bölgenizdeki etkinlikler için en iyi ücretsiz mobil uygulamalardır.

1. Eventbrite

Eventbrite
Eventbrite, her türden yerel olayları bulmak için en büyük etkinlik uygulamalarından biridir. Müzik festivalleri, zanaat gösterileri,
ve hatta bar taramaları parmaklarınızın ucunda.

Yakındaki etkinlikleri görmek için konumunuzu etkinleştirin veya şehre göre arayın. Uygulama, size tarihler, saatler, konumlar, haritalar ve benzer etkinlikler sunar. Bilet fiyatlarını kontrol edebilir ve mevcut olanları sipariş edebilirsiniz.

Olayları kategoriye göre tarayabilir veya belirli bir şeyi arayabilirsiniz. Artı, etkinlikleri arkadaşlarınızla paylaşabilir veya ücretsiz bir hesapla favorilerinize kaydedebilirsiniz. Eventbrite'ta hepsi var. (Yine de, bazı insanlar Eventbrite'ın alternatiflerini istiyorlar. Bazı harika seçenekler için okumaya devam et.)

İndir: Eventbrite - Android | iOS (Ücretsiz)

2. All Events in City

All Events in City
Her türlü etkinliğe sahip bir başka müthiş uygulama All Events in City'dir. Spor ve sanattan atölye ve seminerlere kadar, sadece sizin için doğru olanı bulabilirsiniz.

Başlamak ve ardından kategoriye göre listelenen olaylara göz atmak için şehrinizde gezin. Eğlence veya yaklaşan etkinlik gibi bir kategorideki tüm etkinlikleri görmek için dokunabilirsiniz. Ardından, sonuçlarınızı Konserler veya Komedi gibi alt kategorilere göre daraltın.
Şehirdeki tüm etkinlikler, tarihler, zamanlar ve konumların yanı sıra açıklamaları, haritaları ve bilet bağlantılarını size verir. Bu uygulama hakkında harika olan şey, katılıyorsanız, organizatörle iletişime geçip takvime eklemeniz ve arkadaşlarınızla paylaşmanızın tek bir noktadan işaretlenebilmesidir.

İndir: All Events in City - Android | iOS (Ücretsiz)

3. EventsNearMe

EventsNearMe
EventsNearMe, bulunduğunuz yere veya seçtiğiniz şehre göre yerel etkinlikler sunar. Hemen yakınınızdaki etkinliklerin sayısını görebilir ve ardından yayına göz atabilirsiniz.

Blok partileri, indirimli saatler, yardım etkinlikleri ve komedi geceleri gibi etkinlikler görürsünüz. Ve elbette, tüm etkinlik detayları tarihlere, zamanlara, yerlere, açıklamalara ve mevcut fotoğraflara göre ayırın.

Olayları tarihe göre görmeyi tercih ederseniz, uygulamanın harita ve takvim görünümleri de vardır. Favorilerinizi işaretleyin ve uygun olduğunda bilet bağlantısına dokunun. EventsNearMe kullanımı çok kolay ve bazı küçük ekstraları sunuyor.

İndir: EventsNearMe - Android | iOS (Ücretsiz)

4. Gravy

Gravy
Garip bir ismi olabilir ancak bu uygulama, size yakın etkinlikler için iyi bir yardımcı olur. Gravy, bulunduğunuz yere veya takvim tarihine bağlı olarak etkinlikler sağlar.

Tatil partileri, müzik etkinlikleri, akşam yemeği dansları ve daha fazlasını göreceksiniz. Daha sonra sonuçları hızlı bir görünüm veya en çok kapsama alanı sunan ilgi alanına, alana veya miktara göre filtreleyebilirsiniz. Belirli bir etkinliği arıyorsanız, anahtar kelimeye göre arama yapabilirsiniz.

Tüm etkinlik ayrıntılarını tarihleri, saatleri, açıklamaları ve fotoğrafları kullanarak alın. Bunları takviminize ekleyin, paylaşın veya favori olarak işaretleyin. Daha fazla ayrıntı için, bazı etkinliklerin doğrudan kullanışlı olan koordinasyon web sitesine bir bağlantısı vardır.

İndir: Gravy - Android | iOS (Ücretsiz)

5. Go Do

Go Do
Go Do ilginç bir konsept ile bir etkinlik bulucu. Uygulamayı açtığınızda, konumunuzu gösteren bir haritaya inersiniz (bir kez etkinleştirildiğinde). Ardından, neler olduğunu görmek için haftanın günlerine dokunabilirsiniz.

Solda Go olarak işaretlenmiş bir sekme var. Ona dokunun, şehir dışına çıkıyorsanız yeni bir konum ekleyin ve harita o noktadaki olaylarla güncellenir. Sağ tarafta Do işaretli bir sekme var. Sanat, dans, spor veya müzik gibi ilginizi çeken etkinlik türlerini daraltmak için buna dokunun.

Harita, renkli simgelerle olayları vurgular, böylece hangi tür olduklarını hemen öğrenirsiniz.
Hızlı bir görünüm için bir tanesine dokunun ve ardından tüm ayrıntılar için koordinatör web sitesine gitmek için tekrar dokunun. Bir etkinlik bulucusunda benzersiz bir şey istiyorsanız, Go Do'ya bakın.

İndir: EventsNearMe - Android | iOS (Ücretsiz)

6. Unation

Unation
Unation, olayları keşfetmenizi veya kolayca aramanızı sağlar. Ücretsiz bir hesap oluşturun ve ardından yere göre göz atın.
Seçeneklerinizi, kısa süre önce eklenenler, ilgi alanları, konum, tarih veya içerik oluşturucu filtreleriyle daraltabilirsiniz.

Dolayısıyla, yalnızca moda, aile veya fitness etkinliklerine bakıyorsanız, hızlı bir şekilde bulmak için dokunabilirsiniz. Ardından, tarihleri, saatleri, yerleri, açıklamaları gözden geçirin ve kullanıcı grubundan başka kimlerin katılacağını görün.
Gitmeyi planladığınızı işaretleyebilir, bu da Unation'ı kolay kullanan arkadaşlarla bir araya geliyor.

Bir etkinlik bilet gerektiriyorsa, fiyatları kontrol edebilir ve doğrudan uygulamadan sipariş verebilirsiniz. Unation, başkaları ile geziler planlamak için iyi bir araçtır.

İndir: Unation - Android | iOS (Ücretsiz)

7. 10Times

10Times
Fuarlar, gösteriler, çiftçi pazarları ve diğer eğlenceli olaylar için 10Times sağlam bir uygulama. Diğerleri kadar süslü olmayabilir, ancak size yakın etkinlikler için ihtiyacınız olan ayrıntıları verir.

Ücretsiz bir hesap oluşturun, ilgi alanlarınızı seçin ve ardından hangi etkinliklerin gerçekleştirildiğini görün. Sekmeler yaklaşan, yakında veya trend seçeneklerini gözden geçirmenizi sağlar. Uygulama, tarihler, açıklamalar ve ayrıca düzenleyicinin bilgileri saatler için tüm ayrıntıları gösterir.

Hatırlatıcılar ayarlayabilir, başkalarını davet edebilir ve katılmayı planlıyorsanız işaretleyebilirsiniz. 10Times biraz daha fazlasını sunuyor çünkü yalnızca etkinlikleri değil, aynı zamanda bölgenizdeki işletmeleri de bulabilirsiniz. Bu, uygulamayı çok amaçlı ve yararlı bir seçenek haline getirir.

İndir: 10Times - Android | iOS (Ücretsiz)

8. Ticketmaster

Ticketmaster
Belki de sevdiğiniz etkinlik türleri yerel sanat şovlarından veya iş atölyelerinden biraz daha büyüktür. Spor, tiyatro ve canlı müzik etkinlikleri için Ticketmaster iyi bilinir. Etkinliklerinizi bulun, biletlerinizi satın alın ve eğlence dolu bir gün ya da akşam için yolunuza devam edin.

Bulunduğunuz yere göre etkinlik arayabilir veya bir şehir adı girebilirsiniz. Ardından, popüler, yakındaki, bu hafta sonu veya yaklaşan etkinliklere göz atın.
Ticketmaster'ı çevrimiçi kullanıyorsanız, uygulamada hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Tarih, saat, konum, erişilebilirlik, park yeri ve harita ile etkinlik ayrıntılarını alın. Daha sonra, mekan için bilet fiyatlarına göz atın, bilet fiyatları ve gitmeye hazırsanız bir satın alma işlemi yapın.

İndir: Ticketmaster - Android | iOS (Ücretsiz)

9. StubHub

StubHub
Tek bir uygulamada daha büyük etkinlikler ve bilet satın alma fikrinden hoşlanıyorsanız, ancak bir Ticketmaster hayranı değilseniz, StubHub'ı deneyin. Konum, spor, tiyatro veya müzik gibi kategorilere göre neler olduğunu keşfedin.

Ticketmaster'a benzer şekilde, tüm etkinlik ayrıntılarını görebilir, oturma haritasını kontrol edebilir, bilet fiyatlarını görebilir ve satın alabilirsiniz. Ücretsiz bir hesap için giriş yapar veya kaydolursanız, fiyat uyarısı özelliğini kullanabilirsiniz.

İndir: StubHub - Android | iOS (Ücretsiz)

10. Vivid Seats

Vivid Seats
Bilet satın alma ile yerel olayları bulmak için bir uygulama Vivid Seats. Listeden bir şehir ve eyalet seçin, yakındaki önerilen etkinlikleri görüntüleyin ve ardından bilet satın alın.

Ticketmaster ve StubHub gibi, konserler, spor ve tiyatro için güzel bir seçenek.

Gördüğünüz sonuçları etkinlik türüne, kategoriye, tarihlere veya tarih aralığına göre filtreleyebilirsiniz. Vivid Seats, diğerleri kadar çok etkinlik ayrıntılarına sahip olmasa da, hala kontrol edilmeye değer.
Öne çıkan bir çift özellik, olayları bulma konusunda yardım sağlayan Müziğinizi Tara ve Spotify'a Bağlan'tır. En sevdiğin sanatçılardan birinin şehirde ne zaman olacağını görmek istersen, bunu öğrenmek için harika bir yol.

İndir: Vivid Seats - Android | iOS (Ücretsiz)

Hazır Olun, Set Alın, Çıkın!
İş ya da eğlence için olsun, büyük veya küçük etkinlikler için bu mobil uygulamalar, yakındaki doğru eğlence seçeneklerini bulmanıza yardımcı olabilir.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 1548 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Etrafınızdaki Etkinlikleri Keşfetmek İçin 10 Mobil Uygulama konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Etrafınızdaki Etkinlikleri Keşfetmek İçin 10 Mobil Uygulama ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Etrafınızdaki Etkinlikleri Keşfetmek İçin 10 Mobil Uygulama ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "