Mutfak eşyaları üreticileri, banyo eşyaları üreticileri ce diğer ev eşyası üreticilerinin üye olabildiği kurumda, sektör firmalarının her türlü desteği dernekten alabilmesi hedefi güdülmektedir.

EVSİD’in Üyelerine Sağladığı Kolaylıklar

Ülkemiz mutfak ve ev eşyaları üretici ve ihracatçıları için 2014 yılının 12. ayında kurulan EVSİD, mutfak eşyası üreticileri tarafından gün geçtikçe daha büyük bir ilgi görmektedir. Derneğin üyelerine sunduğu kolaylıkların belli başlıları; yabancı firmalarla rekabetin kolaylaştırılması, bilgi ve deneyim paylaşımı gibi sebeplerin etrafında bulunmaktadır.

Mutfak ve Ev Eşyası Üreticilerinin EVSİD Tercihi

Banyo eşyası üretenler, banyo eşyası üretip ihraç edenler ile mutfak eşyası üretenler ile bu ürünleri yurt dışına pazarlayan firmaların, çatı dernek özelliğinde olan EVSİD’den yararlanma olanağı bulunmaktadır. Bu sektörde faaliyet gösteren firmaların, özellikle Türkiye ve yurtdışı sektöründe bulunan firmalarla başa çıkabilmesi konusunda destek hizmeti verilmektedir.

EVSİD’in Üyelik Sistemi

EVSİD’e üye olmak isteyen sektör şirketleri; faaliyet belgeleri, dernek üyeliği başvuru formu, kapasite raporu, imza sirküsü ve vergi levhası gibi birtakım belgelerle derneğe üye olabilmektedir. Giriş aidatı ve yıllık aidatın ödenmesi sonrası her dönemde, dernek üyeliği sürdürülebilmektedir.

Kaynak : Evsid.org

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 494 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" EVSİD ile Üyeleri Gücüne Güç Katıyor konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere EVSİD ile Üyeleri Gücüne Güç Katıyor ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda EVSİD ile Üyeleri Gücüne Güç Katıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "