Ogznet.com
Facebook Arkadaşlarınız Sizi Tinder’da Görebilir Mi? Paylaş:

Facebook Arkadaşlarınız Sizi Tinder’da Görebilir Mi?

Facebook Arkadaşlarınız Sizi Tinder’da Görebilir Mi?

Tinder, Facebook arkadaşlarınıza uygulamayı kullandığınızı göstermez. Facebook arkadaşlarınızın, Tinder’ı kullandığınızı görmeleri için onlarında Tinder’ı kullanmaları ve karşınıza çıkmaları gerekir.

Tinder'a kaydolduğunuzda, bunu Facebook hesabınızı veya telefon numaranızı ve e-postanızı kullanarak yapabilirsiniz. Hangi kombinasyon size en uygun olursa onunla hesap açabilirisiniz.

Eğer Facebook ile hesap açarsanız ve bir gün Facebook'u silmeye karar verirseniz, Tinder hesabınızda onunla beraber kapanır.

Bazı insanlar ise sahte bir Facebook hesabı açarak bunun üzerinden Tinder hesabı açabiliyor. Bu, Tinder'da bir yasak alırsanız ve Tinder hesabınızı sıfırlamanız gerekirse de yardımcı olabilir.

Tinder, 2020'de insanların Tinder hesaplarını yeniden başlatmasını giderek zorlaştırdı, çünkü kullanıcılar “temiz bir sayfa” elde etmek için sürekli olarak yenileme yapıyor.

İlginizi çekebilir

Facebook Olmadan Tinder Kullanmak için Ayrıntılı Bir Rehber

Gençler arasında oldukça popüler olan Tinder uygulamasını Facebook hesabı olmadan kullanabilir misiniz? Özel veya genel sebepler ile bunu isteyebilirsiniz. Bunu..

Facebook Arkadaşlarınız Sizi Tinder'da Görebilir mi?

Bu ihtimal yoktur. Özellikle Facebook’un gizliliğe verdiği önem arttıkça, Facebook arkadaşlarınızdan herhangi birinin sizi Tinder'da göremeyeceğini bilmelisiniz.

Ayrıca arkadaşlarınızın Facebook hesabınıza hangi uygulamaları bağladığınızı (Tinder gibi) göremezler.

İlginizi çekebilir

Tüm platformlar için Tinder Alternatifleri

Tinder, çevrenizdeki yeni ve ilginç insanlarla bağlantı kurmanın eğlenceli yoludur. Peki buna benzer başka popüler arkadaşlık uygulamaları var mı? Listemizde tü..

Facebook arkadaşının sizi Tinder'da bulmasının tek yolu uygulamanın kendisidir. Bununla birlikte bazı sınırlamalar da var.

Arama ölçütlerine uymazsanız Facebook arkadaşlarınıza görünmezsiniz. Örneğin, Facebook arkadaşınız 23-30 yaş arası kadınları arıyorsa ve 20 yaşında bir erkekseniz, sizi görmezler.

Eğer Facebook arkadaşlarınızdan birinin Tinder kullanıp kullanmadığınızı görme stresini yaşıyorsanız, buna gerek yoktur.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!