Sosyal Medya

Facebook Video Nasıl İndirilir? İşte Facebook Video İndirme Araçları

Facebook Video İndir

02 Temmuz 2020 928 8 dk, 20 sn
Facebook Video Nasıl İndirilir? İşte Facebook Video İndirme Araçları
Image from pexels.com
Abone Ol 
Facebook videolarını program yüklemeden veya program ile nasıl indireceğinizi gösteriyoruz. Bu araçlar ile ücretsiz bir şekilde Facebook video indirebilirsiniz. Aşağıda Facebook’tan nasıl video indireceğinizi açıklanmıştır.

Facebook Video Downloader (FBDown)

FBDown, kullanımı kolay bir Facebook video indiricisidir. İndirmeye başlamak için bir video bağlantısını site üzerindeki kutuya yapıştırmanız yeterlidir. Site Facebook video indirmek için iki yol sunmaktadır.

Başlamak için istediğiniz videonun bağlantısını kopyalayın, web sitesindeki kutuya yapıştırın ve Download düğmesine basın. Site, isteğinizi işleme koymak için birkaç saniye bekler. Bir sonraki ekranda, bilgisayarınıza kaydetmek için Download Video in Normal Quality öğesine tıklayın. Burada, sahte yani reklam düğmelerine dikkat edin.

İkinci olarak sitenin Chrome uzantısını da (Video Downloader PLUS) deneyebilirsiniz. Uzantı gerçek zamanlı olarak bakmakta olduğunuz web sayfasındaki herhangi bir videoyu algılar ve ardından tarayıcının sağ üst köşesindeki simge aracılığıyla indirmenin bir yolunu sunar. Hepsinden iyisi, Facebook dışındaki sitelerden de video indirmek için bu uzantıyı kullanabilirsiniz.

SaveFrom

SaveFrom.net internetten video indirmeyi kolay ve basit hale getirir. Çeşitli web sitelerinden ve sosyal ağlardan (youtube.com, vk.com, vimeo.com, facebook.com) ses, video ve diğer dosya türlerini indirebilirsiniz.

SaveFrom, Facebook videolarını indirmenin üç yolunu sunuyor. İlk yöntemde; Videonun URL'sini alın, sitedeki kutuya yapıştırın ve Download butonuna basın.

İkinci olarak, FBDown gibi SaveFrom da video indirmek için bir Chrome uzantısına sahiptir.

Son olarak, bilgisayara yüklenebilir bir programı var. Programı kullanırsanız, kaydetmeden önce video kalitenizi seçebilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü içerik indiriyorsanız, bu yöntem daha iyidir.

Bir videoyu Facebook'tan telefonunuza kaydetmek için de SaveFrom'u kullanabilirsiniz.

Downvids basit bir Facebook video indiricisidir

Downvids basit bir Facebook video indiricisidir. Videonun URL'sini kutuya yapıştırın, Video biçimini seçin altındaki açılır menüyü kullanarak video kalitesini seçin ve Download butonuna basın. Altında yeni bir kutu açılacaktır. Download düğmesine ikinci kez basın, işlem başlayacaktır.

Bu sitedeki diğer tüm sahte indirme düğmelerine dikkat ettiğinizden emin olun, çünkü bunlara yakalanmak çok kolaydır.

Ayrıca siteye bağlanmak için bir VPN bağlantısı gerekebilir.

Facebook video indirmek için en basit ve belki de en popüler araçlardan biridir.

Facebook video indirmek için en basit ve belki de en popüler araçlardan biridir. Sitenin ismi kendini açıklıyor; fbdownloader, Facebook videolarını indirmek için güvenilir bir platformdur.

Bu hazır Facebook video indirme aracı, cihazınıza herhangi bir ek dosya indirmenizi gerektirmez. Video URL'sini kopyalayıp alana yapıştırın, "Go" düğmesini tıklayın ve en sevdiğiniz FB videolarını (MP4 biçiminde) indirin.

Araç, videoları hem SD hem de HD kalitesinde indirmenize olanak tanır. Özel videoları indirmek için ayrı bir özelliği de vardır.

Ayrıca, Facebook videolarını MP3 dosyalarına dönüştürmenizi sağlar. Sonuçta, işi birkaç basit adımda gerçekleştiren sağlam bir araçtır.

5. Mbasic Facebook

Mbasic Facebook, Facebook'un mobil sürümüne bilgisayardan erişebilmenizi sağlayan bir yöntemdir. Başlamak için tarayıcınıza mbasic.facebook.com yazın.

Mbasic Facebook video indir

Ardından, sitenin mobil sürümünü kullanarak indirmek istediğiniz Facebook videosuna gidin. Oynatmayı başlatmak için videoya tıkladığınızda, tarayıcınızdaki yeni bir sekme açılır.

Videoyu sağ tıklayın ve Facebook'tan video indirmek için “Videoyu Farklı Kaydet” i seçin.

İlginizi
çekebilir
Özel Facebook Videoları Nasıl İndirilir?

6. 4K Video Downloader (Program)

4K Video Downloader, YouTube, TikTok, Facebook, Vimeo ve diğer video sitelerinden yüksek kalitede video, oynatma listesi, kanal ve altyazı indirmeye izin verir.

4K Video Downloader, YouTube, TikTok, Facebook, Vimeo ve diğer video sitelerinden yüksek kalitede video, oynatma listesi, kanal ve altyazı indirmeye izin verir.

Ücretsiz video indirme araçları konusunda uzmanlaşmış 4K Download tarafından oluşturulan 4K Video Downloader denemeyi hakediyor.

Araç şimdilik Windows, Mac ve Ubuntu ile uyumlu. Facebook'tan video indirmenin yanı sıra bir YouTube video indirici olarak da çalışır ve hatta Vimeo'dan video dosyaları indirebilir.

Standart videoların yanı sıra, bu araç 3D ve 360 videoları da indirebilirsiniz.

Getfvid, Facebook videoları mp4 veya mp3 dosyalarına dönüştürerek, ücretsiz olarak indirmek için online olarak kullanılabilen en iyi araçlardan biridir.

Getfvid, Facebook'taki videoları mp4 (video) veya mp3 (ses) dosyalarına dönüştürerek, ücretsiz olarak indirmek için online olarak kullanılabilen en iyi araçlardan biridir. Bu video indirme aracı bilgisayarlar, tabletler ve mobil cihazlar için çalışır.

Tek yapmanız gereken, URL'yi indirme kutusuna girmek ve videoyu mevcut biçimde indirmek için "Download" etiketli düğmeyi kullanmaktır.

Web sitesinin kullanımı ücretsizdir ve herhangi bir yazılım veya kayıt gerektirmez. Ayrıca dilerseniz tarayıcı uzantıları da mevcuttur.

hızlı ve kullanıcı dostu bir Facebook video indiricisi olan BitDownloader sitesi

Listedeki bir diğer seçenek hızlı ve kullanıcı dostu bir Facebook video indiricisi olan BitDownloader sitesidir.

Araç, Facebook'un yanı sıra, YouTube, Vimeo, Instagram, Coub ve V Live gibi 800'den fazla farklı web sitesini destekliyor. Araç sezgisel bir arayüze sahiptir ve çoğu online video indirme aracı gibi çalışır.

KeepVid, iTubeGo'nun geniş bir özellik listesi ile kendi başına bir video indirici aracıdır.

Facebook videolarına ek olarak, KeepVid Instagram, Dailymotion, YouTube ve 1.000'den fazla web sitesinden video indirmenize izin veriyor.

Web sitesi SSL güvenlidir ve kaç video indirebileceğiniz konusunda herhangi bir sınırlama yoktur.

Şu an için KeepVid için tarayıcı uzantısı yok. Ancak, masaüstü sürümü için indirilebilecek ücretsiz bir deneme sürümü var.

10. ClipGrab (Program)

ClipGrab, YouTube, Vimeo, Facebook ve diğer birçok online video sitesi için ücretsiz bir video indirici ve dönüştürücüdür.

 

ClipGrab öncelikle bir YouTube video indirme aracı olarak bilinir. Ancak, diğer birçok web sitesindeki videolara ek olarak Facebook videolarını indirmenize de izin verir.

ClipGrab, YouTube, Vimeo, Facebook ve diğer birçok online video sitesi için ücretsiz bir video indirici ve dönüştürücüdür. İndirilen videoları tek bir kolay adımda MPEG4, MP3 veya diğer formatlara dönüştürür.

Araç, MP4, MP3, FLV vb. gibi çeşitli formatları destekler.

ClipGrab, Windows, Mac ve Linux için kullanılabilir.

İlginizi
çekebilir
En İyi Ücretsiz Video İndirme Programları

FB Video Saver, başka bir hızlı ve güvenilir online Facebook video indiricisidir.

FB Video Saver, başka bir hızlı ve güvenilir online Facebook video indiricisidir.

Daha önce listelenen birkaç araç gibi, FB Video Saver da Facebook'tan özel videolar indirmenize izin verir.

İhtiyacınız olan tek şey sayfanın kaynak kodudur.

Canlı Facebook videolarını indirmek için de kullanabilirsiniz ancak, indirmeden önce canlı video yayınının bitmesini beklemeniz gerekir.

Yukarıda listelenen online Facebook indiricilerinden herhangi birinin devre dışı kalması durumunda SaveAs.CO'yu kullanabilirsiniz. SaveAs, videoları Facebook'tan mp4 (video) dosyalarına dönüştürmek ve cihazınıza kaydetmek için ücretsiz bir online araçtır. Bu site ile Facebook videolarını bilgisayarlara, tabletlere ve mobil cihazlara kaydedebilirsiniz.

Online video indirme aracı, yalnızca video URL'leri ile yüksek kaliteli Facebook videoları indirmenize izin verir. Herhangi bir ek yazılım indirip kurmanıza gerek yoktur.

SaveAs.CO'ya masaüstü bilgisayarlar, cep telefonları ve tabletler dahil tüm cihazlardan erişilebilir.

iDownloader, Facebook videolarını HD kalitesinde indirmenizi sağlar.

iDownloader, Facebook videolarını HD kalitesinde indirmenizi sağlar.

Videonun URL'sini yapıştırmanız ve "İndir" düğmesini tıklamanız yeterlidir; araç dosyanızı işlemeye başlar.

Hem masaüstü (Windows, Mac ve Linux) hem de mobil (Android ve Apple) cihazlarda çalışır.

iDownloader videoları yalnızca MP4 biçiminde indirmenizi sağlar. Videoları farklı bir biçime dönüştürmek için bu listedeki diğer araçlardan birini kullanmayı deneyebilirsiniz.

14. FileVid

Facebook video indiricisi olan FileVid, başka bir yararlı online araçtır.

Facebook video indiricisi olan FileVid, başka bir yararlı online araçtır.

Diğer tüm araçlar gibi çalışır - URL'yi kopyalayıp yapıştırın, indirme düğmesini tıklayın, hepsi bu kadar.

Buna ek olarak, araç dosyaları istediğiniz kalitede indirmenize izin verir.

Ancak, videoları yalnızca MP4 olarak indirebilirsiniz. Videolarınızın FLV, MKV veya başka bir biçimde olmasını istiyorsanız, başka bir araç kullanmanızı öneririm.

15. Social Video Downloader (Chrome Tarayıcı uzantısı)

Social Video Downloader, Facebook videolarını indirmenize izin veren Google Chrome için bir uzantısıdır.

Social Video Downloader, Facebook videolarını indirmenize izin veren Google Chrome için bir uzantısıdır. Social Video Downloader ile videoları tek bir tıkla HD kalitesinde doğrudan Facebook'dan indirin.

Sadece tek bir tıklama ile, standart veya yüksek kalitede sevdiğiniz videoları indirebilirsiniz.

Social Video Downloader tamamen güvenli, hafiftir ve göz atma deneyimini engellemez.Editör

ogz

Ogz

Her türlü görüş, öneri ve bildirimleriniz ile reklam yada tanıtım amaçlı makaleleriniz için, İletişim sayfası aracılığıyla site yöneticisiyle irtibat kurabilirsiniz.


Günlük yeni bloglar için abone olun!


İlginizi Çekebilir

Pinterest'ten GIF Nasıl İndirilir?

Pinterest'ten GIF Nasıl İndirilir?

Sosyal Medya 07 Ağustos 2020 07 Ağustos 2020
Tinder Hesabı Nasıl Sıfırlanır?

Tinder Hesabı Nasıl Sıfırlanır?

Sosyal Medya 07 Ağustos 2020 07 Ağustos 2020

Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

Yukarı kaydır