Favorilerde Bulunması Gereken Web Siteleri

Favorilerde Bulunması Gereken Web Siteleri

Bu web siteleri eğlenceli, bilgilendirici ve sadece faydalı! Aradığınız içerikleri bulabileceğiniz 10 web sitesi. Ve eğer değilse, en azından gelecekte referans olarak ziyaret etmek için onları bir yere kaydedin.

Önemli Uyarı: Bu listedeki tüm siteler yabancı kaynaklardan derlenmiştir. Bu yüzden burada tanıtılan siteler İngilizce'dir.

1. Lifehacker

Lifehacker

Lifehacker, hayatlarını düzene sokmak isteyen herkes için harika bir blog, işleri bitirmek için ipuçları sağlar. Zaman yönetimi ile ilgili yardımcı olmak için ipuçları veya belirli bir görevi tamamlamak için bir kısayol olsun, Lifehacker neredeyse tüm sorunları çözmek için yardımcı olabilecek mükemmel bir sitedir.

2. Reddit

Reddit

Reddit sosyal bir haber sitesidir. En iyi kullanıcı tarafından gönderilen konuları en üstte görmek için ilgi alanlarına (veya coğrafi konumunuza) dayanan yayınlara abone olun. Topluluğa bağlantılar da verebilir, ayrıca isterseniz tartışmalara katılmayı seçebilirsiniz.

3. SoundCloud

SoundCloud

Akış yapacak bazı ücretsiz müzikler arıyorsanız, yapmanız gereken her şey için SoundCloud var demektir. Bu, her türden sanatçı ve üreticinin (amatör'den profesyonellere) müzikal kreasyonlarını ücretsiz olarak dinleyecekleri herkes için yüklediği bir sosyal müzik ağıdır. Çalma listeleri oluşturun, istasyonları ayarlayın ve en sevdiğiniz sanatçıları takip edin.

4. Product Hunt

Product Hunt

Başlatılan en yeni ürünler ve hizmetler hakkında ilk önce siz öğrenmek ister misiniz? Product Hunt, yeni teknoloji ürünleri / hizmetleri, kitapları, oyunları veya podcast'lerini tanıtmak isteyen girişimciler ve yaratıcı insanlar için Reddit'e benzer. Reddit gibi, oylamaya ve tartışmaya da katılabilirsin.

5. Vimeo

vimeo

Herkes YouTube'un internetin video kralı olduğunu biliyor ancak Vimeo, izleyicilerin kalbinde, özellikle de güzel uzun metrajlı filmleri, animasyonları, inanılmaz belgeselleri ve daha fazlası için özel bir yere sahiptir. Vimeo, sinematografinin gerçekten hayata geçirildiği yerdir. Eğer sizi uçuracak birşey izlemek isterseniz, Vimeo'yu kullanmaya başlayın.

6. Quora

Quora

Yahoo Answers, sorulara cevaplar üretmek isteyenlerin genel olarak gitmek istediği sitelerdir, ancak her zaman çok yararlı, bilgilendirici ya da doğru değildir. Quora, diğer taraftan, her konudaki bilgi ve uzmanlığa sahip çok daha kaliteli bir üye topluluğuna sahiptir. Soruları arayın, kendiniz sorun ya da başkalarına verilen cevapları görün.

7. Rotten Tomatoes

Rotten Tomatoes

Rotten Tomatoes, filmler ve TV için gidilecek yerdir. Bu sitenin sunduğu incelemeler sayesinde, bir şeyler izlemeye değer olup olmadığının görülmesinde özellikle yararlıdır. Buna ek olarak, film / TV haberleri ve daha fazlasını öğrenebilirsiniz.

8. IFTTT

IFTTT

IFTTT (If That This That That), kullandığınız uygulamaları ve İnternet servislerini bağlamanızı ve böylece bir uygulamada / hizmeti manuel olarak oluşturduğunuzda, ilgili uygulamada / hizmette otomatik olarak bir işlem oluşturduğu bir web aracıdır.Temelde manuel görevleri otomatikleştirerek azaltmanıza yardımcı olur. Çok sayıda çevrimiçi araç kullanıyorsanız çok faydalıdır.

9. Medium

Medium

Medium, çok sayıda yetenekli yazarın hikayelerini paylaşmaya ve başkalarını kendi eşyalarını okumaya istekli olarak eğitmeye davet ettiği bir blog yazarlığı / yayınlama web sitesidir. Görüş parçaları ve kişisel gelişme yazılarından, pazarlama tavsiyesine ve sağlık ipuçlarına kadar her şeyi orada bulabilirsiniz. Gerçekten harika şeyler okumayı seviyorsanız, Orta seviyeye çıkın ve ilgi alanlarınıza göz atmaya başlayın.

10. IMDb

IMDb

İşte film ve TV severler için bir başka site. Ya da en azından aktörlerin adlarını asla hatırlayamayanlar için. Rotten Tomatoes'e benzer şekilde, IMDb eğlence haberleri ve bilgileri için popüler bir kaynaktır. Bu siteyi yer imlerine eklemenin en büyük avantajlarından biri, tüm sinema içeriğine erişmektir. Burası, belirli bir ünlü hakkında daha fazla bilgi edinmek için gittiğiniz yerdir.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 603 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Favorilerde Bulunması Gereken Web Siteleri konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Favorilerde Bulunması Gereken Web Siteleri ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Favorilerde Bulunması Gereken Web Siteleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
ücretsiz firma ekle instagram takipçi satın al