Ogznet.com
Fix SafetyNet: CTS Profili Mismatch Hataları Nasıl Düzeltilir? Paylaş:

Fix SafetyNet: CTS Profili Mismatch Hataları Nasıl Düzeltilir?

Fix SafetyNet: CTS Profili Mismatch Hataları Nasıl Düzeltilir?

Root’lu cihazınızda Fix Safetynet sorununu düzeltmeye çalışırken buraya gelmiş olabilirsiniz. Magisk yöneticisi veya diğer bazı Güvenlik Kontrol uygulamalarıyla kontrol ederken bu durumu görebilirsiniz. Bu kılavuz, Magisk Systemless Root ile CTS Profili Uyumsuzluk Hatalarını çözecektir.

Günümüzde Android telefonların çoğunda root atma yaygındır, çünkü birçok ince ayar yapılabilir ve Xposed framework gibi en popüler modları çalıştırabilirsiniz. Güvenlik ağı sorunu, Lineage, MIUI geliştirici sürümü, Resurrection Remix vb. gibi özel işletim sistemleriyle görülebilir. Bu sorundan kurtulmak ve güvenlik ağı gereken belirli uygulamalar çalıştırmak için, Magisk Su ile android cihazınız rootlanması gerekir.

Safetynet nedir?
Gooogle, Android Cihazlarda Güvenlik ağı kontrolünü kullanıma sundu. Güvenlik ağının temel amacı, cihazın rootlu olup olmadığını test etmektir. Cihazınız Super Su veya başka bir Rooting uygulaması ile rootlanmışsa, bir safetynet geçişi gerektiren bazı uygulamaları çalıştıramazsınız.

Şimdi Android Pay, Netflix ve Bankacılık uygulamalarının çoğu, cihazınız rootlu olduğunda çalışmaz. Bu yüzden Magisk Systemless root devreye geldi. Root oluşturma işlemi sırasında Magisk root ikili dosyaları herhangi bir sistem bölümü yapmadı. Böylece safety ağını kolayca geçirebilirsiniz.

Universal SafetyNet Fix / Universal Hide – The SafetyNet bypasser
Magisk, yüklediğiniz tüm uygulamalardan root erişiminizi gizleyebilir. Rootlu cihazda çalışmayan uygulamaları çalıştırmanıza yardımcı olacaktır. Bu kılavuzda, Universal SafetyNet Fix / Universal Hide ve The SafetyNet bypasser olarak adlandırılan uygulamayı tartışacağız.

Aygıtınıza sistemsiz Xposed Framework kurduysanız, Universal SafetyNet düzeltme modülü yardımcı olamaz. Dolayısıyla, Xposed Framework'ün büyük bir hayranıysanız ve Android 6.0'ı kullanmaya devam ediyorsanız, Magisk geliştiricisinin taşıdığı Magisk'in Modüller bölümünden Systemless Xposed'ı kurmanız gerekir.

Tavsiyem, Didgeridoohan tarafından SafetyNet'i düzeltmek için en yeni MagiskHide Props Config Modülünü kullanmak. - İndir

Universal Safety Net Fix Uygulaması ile SafetyNet Nasıl Onarılır
İlk İndirme, aşağıdaki uygulamalardan Magisk son Sürüm 17.1 için bağlantılar. - Magisk İndir
Magisk Manager uygulamasını açın ve menüyü soldan sağa sürükleyin.

  1. Şimdi, modül bölümünü göreceksiniz. Üzerine dokunun.
  2. Sarı renk + sembolüne tıklayın.
  3. Universal SafetyNet Fix'i ve depolamadan zip dosyası seçeneğini seçin.
  4. Universal SafetyNet Fix .zip dosyasını kuracaktır. Son olarak, yeniden başlat'a dokunun.

Şimdi, magisk manager uygulamasında Güvenlik ağını kontrol edin. Geçiş bildirimini göreceksiniz.

Bu, Özel ROM'ların çoğunda Safetynet Sorunu Düzeltme yöntemidir. Rootlu telefonlara benzemeyen uygulamaları çalıştırmak için basit bir süreç.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!