Ogznet.com
En İyi Ürün, Fiyat ve Özellik Karşılaştırma Siteleri Paylaş:

En İyi Ürün, Fiyat ve Özellik Karşılaştırma Siteleri

En İyi Ürün, Fiyat ve Özellik Karşılaştırma Siteleri

En İyi Ürün ve Fiyat Karşılaştırma Siteleri

Cep telefonları, tablet ve fotoğraf makinelerinin fiyat ve özellik karşılaştırılması ile önce çıkan ürün karşılaştırma siteleri, akıllı fiyat ve özellik karşılaştırmaları ile kıyaslama yaparak size en optimum seçenekleri sunarlar. Yorumlar, puanlar ve önerilerle sosyal bir tercih ortamı oluşturup, satın alacağınız ürün hakkında karar vermenize yardımcı olurlar.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

İşte genellikle Türkiye'de bulunabilecek ürünler için fiyat karşılaştırması,  ve özellik karşılaştırması yapabileceğiniz en iyi siteler.

1. Epey - her şeyi karşılaştır

Epey - her şeyi karşılaştır

Epey.com, ürünler arasında karşılaştırma ve kıyaslama yapan, fiyat içeren ürünler için fiyat bilgisi sunan, kullanımı ücretsiz bir hizmettir. Site ürünler hakkında teknik bilgiler sunarak, satın alma aşamalarındaki kişilerin fiyat ve özellikleri karşılaştırabilmelerini sağlamaktadır.

Site içerisinde bulunan ürün tanıtımları ve teknik bilgiler, resmi internet siteleri, resmi ürün katalogları ve internet üzerindeki referans kaynaklardan derlenmektedir.

Ziyaretçilerin siteye eklemiş oldukları yorumlar da karar verme aşamasında kullanıcılara rehberlik edebilmektedir. Sitedeki ürün ve tanıtımlar için verilen yıldız puanları, ziyaretçilerin oylaması ile oluşmaktadır.

Özellikle cep telefonu karşılaştırmaları ile oldukça popüler bir sitedir. Ayrıca aklınızda herhangi bir marka veya cihaz yoksa fiyat/performans telefonaları, 1000 TL altı telefonlar vs. gibi karar vermenize yardımcı olacak listeler bulunmaktadır. Böylece ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre bir telefon tercihi yapabilirsiniz.

Her ne kadar cep telefonu karşılaştırmaları popüler olsa da, ev-yaşam, televizyon, bilgisayar, otomobil, anne-bebek gibi çok aranılan ürünler içinde özel kategoriler de bulunmaktadır.

2. Cimri.com - Tasarruf Ettirir!

Cimri.com - Tasarruf Ettirir!

Aradığın tüm ürünlerin en ucuz fiyatlı satış mağazalarını Cimri.com’da bul, ürün ve özellikleri karşılaştır! İndirim ve kampanyaları kaçırma! Yüzlerce ürün kategorisinde yüzbinlerce ürünü içeren geniş bir kataloğa sahip online alışveriş rehberi Cimri.com ile aradığınız aynı ürünü daha ucuza bulun.

Cimri.com, ürünlerin mağazalardaki güncel fiyatlarını, fiyat geçmişlerini, açıklamalarını, teknik özelliklerini, resimlerini, videolarını, kullanıcı yorumlarını, aradığınız ürünlere benzer ürünleri, yeni ürünleri ve popüler ürünleri görebileceğiniz oldukça geniş bir kataloğa sahip online alışveriş rehberidir.

Cimri.com’da ürünleri fiyata göre sıralayarak en düşük fiyatlı; popülerliğe göre sıralayarak en çok tercih edilen ya da güncelliğe göre sıralayarak en son model ürünleri tek sayfada kolaylıkla görebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri Facebook ve Twitter gibi sosyal mecralarda paylaşabilir, ürünlere puan verebilir ya da yorum yazabilirsiniz.

Cimri’de başta bilgisayar, elektronik, fotoğraf ve kamera, cep telefonu gibi kategoriler olmak üzere pek çok kategoride binlerce markaya ait ürünler bulunmaktadır.

3. Akakçe - Ne Nerede En Ucuz

Akakçe - Ne Nerede En Ucuz

Aradığınızı ürünü en ucuz fiyata bulun sloganı ile binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak sizin için izliyor ve aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor ise hepsini bir arada listeliyor.

Cep telefonu, televizyon, parfüm, bebek bezi, süpermarket ve binlerce kategorideki milyonlarca ürünü en ucuz fiyata bulun, gerçek indirim ve avatajları Akakçe ile yakalayın!

Gerçek indirim ve avantajları yakalamak için reklam ve ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmadan Akakçe'de birebir aynı ürünler için fiyat karşılaştırmalarına bakın.

Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın. Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.

4. Biletbayi.com - Türkiye'nin Online Bilet Karşılaştırma Sitesi

Biletbayi.com - Türkiye'nin Online Bilet Karşılaştırma Sitesi

Biletbayi.com, otobüs bileti için otobüs firmalarının bilet fiyatlarını karşılaştırır, aralarından en ucuz otobüs biletini satın almanızı sağlar.

Otobüs bileti fiyat karşılaştırmaları ile gitmek istediğiniz yere en uygun otobüs biletini bulabilirsiniz. Biletbayi.com'da Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Kamil Koç, Efetur Bilet, Ulusoy Turizm, Has Turizm, Esadaş ve Suha Turizm gibi daha birçok otobüs firması için bilet karşılaştırması yapabilir ve tercih ettiğiniz firmanın biletini hemen satın alabilirsiniz.

Arama sonucu görüntülenen onlarca sonuç içerisinden gelişmiş filtreleme araçlarını kullanarak seçiminizi daraltabilir, bu sayede sizin için en ideal otobüs biletini daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

5. Enuygun.com - Uçak Bileti ve Kredi Karşılaştırma

Enuygun.com - Uçak Bileti ve Kredi Karşılaştırma

Enuygun, geliştirdiği teknolojilerle özellikle seyahat sektöründe uygun biletler bulmanıza yardımcı oluyor. Özellikle uçak bileti, otobüs bileti ve otel rezervasyonları için tercih edilen Enuygun aynı zamanda banka kredileri, sigorta seçenekleri, ADSL ve GSM tarifeleri için de karşılaştırma hizmeti sunuyor.

Enuygun sitesinin sunduğu hizmetler:

Uçak Bileti
Enuygun.com ile gitmek istediğiniz her yere uygun fiyatlı uçak ve otobüs biletlerini karşılaştırabilir, size en uygun seyahat planını saniyeler içerisinde yapabilirsiniz.

Otel
Enuygun ile 400.000’den fazla otelin fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırarak beklentilerinize en uygun oteli bulup rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kredi
Enuygun’da, bireysel nakit ihtiyaçlarınız için kredileri karşılaştırıp başvurabilir ya da pek çok bankanın kredi kartlarından ihtiyacınıza en uygununu seçebilirsiniz.

Sigorta
Enuygun Sigorta Acenteliği ile kasko, zorunlu trafik sigortası, seyahat sigortası, sağlık sigortası, DASK ve konut sigortası yaptırabilirsiniz.

İnternet
Enuygun, ADSL ve Fiber internet bağlantı tarifelerini de karşılaştırmanıza ve seçtiğiniz tarifeyi satın almanıza olanak tanır.

Mevduat
Enuygun mevduat servisi ile farklı bankaların faiz oranlarını karşılaştırabilir ve en kazançlı oranı kolayca bularak seçebilirsiniz.

GSM
Enuygun, güncel GSM tarifelerini sizin için karşılaştırarak ihtiyaçlarınıza en uygun tarifeyi bulmanıza yardımcı olur.

6. Kıyas.la - Akıllı Karşılaştırma Motoru

Kıyas.la - Akıllı Karşılaştırma Motoru

kiyas.la internet sitesi ile aradığınız ürünü diğer ürünlerle kolayca karşılaştırabilir ve özelliklerine bakabilirsiniz. Özellikle cep telefonu alacaksanız ve birkaç model arasında kaldıysanız size yol gösterecek güzel bir site. Ama sitede sadece cep telefonu karşılaştırmaları yok. Daha birçok çeşitli ürünü bu sitede karşılaştırabilirsiniz.

Cep telefonu, tablet, fotoğraf makinesi, otomobil ve benzeri ürünlerin özelliklerini ve fiyatlarını sizin için akıllıca karşılaştırır, bir özetini sunar. Kullanıcı puanları ve görüşleriyle sosyal bir tavsiye ortamı oluşturur.

7. KozmetikFiyatlari.com - Parfüm, Cilt Bakım, Makyaj Fiyatları

KozmetikFiyatlari.com - Parfüm, Cilt Bakım, Makyaj Fiyatları

Son olarak özelleştirilmiş bir konuda hizmet veren KozmetikFiyatlari.com, parfüm, cilt bakımı, makyaj, saç bakımı ve kişisel bakım ürünleri için tasarlanmış bir ürün rehberi ve fiyat karşılaştırma sitesidir. Kozmetik Fiyatları sitesi ile binlerce kozmetik, parfüm, cilt bakımı, makyaj ve saç bakım ürünü için internetin en ucuz kozmetik ürünlerinin fiyatlarını karşılaştırın, satıcı mağazaları inceleyin, alışveriş kararlarınızı buna göre verin.

KozmetikFiyatlari.com ile her zaman kullandığınız ürünlerin fiyatlarını karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. Yüzlerce ünlü markanın onbinlerce ürünü için birçok online mağazanın fiyatlarını karşılaştırın, parfüm, cilt bakımı ve makyaj malzemesi alırken tasarruf edin.

Yorumlar (1)
  • avatar
    Mustafa

    https://www.fiyatmatik.com da son zamanlarda gördüğüm fiyat karşılaştırma sitelerinden birisi. Aradığım ürünü hızlıca bulabildim. Yanıtmaca da yok gibi. Sevgiler

Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!