Ogznet.com

En iyi Puffin mobil web tarayıcı alternatifleri

17/09/2020 17:08:39
#1
Puffin, hem inanılmaz derecede hızlı hem de son derece güvenli bir web tarayıcısıdır. Puffin'i kısa bir süre denedikten sonra, diğer tüm mobil web tarayıcılarını kullanmak istemeyeceksiniz. Ayrıca yerleşik VPN desteği de bulunmaktadır.

Web tarayıcısı, kullanıcıların internette gezinmeleri için kullandıkları en önemli uygulamadır, ancak saldırılara karşı oldukça savunmasızdır. CloudMosa, web taramanızı bulutta korumak ve kötü amaçlı yazılım, fidye yazılımı, reklam yazılımı ve kötü amaçlı bağlantılar gibi tehditlere karşı korumak için tarayıcı yalıtım teknolojisinden yararlanır. Sürekli artan sıfır gün saldırılarıyla Puffin Güvenli Tarayıcı, tehlikelere karşı korunmanın en etkili yolunu sunuyor. Puffin web tarayıcısının buraya tıklayarak istediğiniz platform için indirebilirsiniz.

Şimdi en iyi Puffin web tarayıcısı alternatiflerine bakalım.

1. Google Chrome

Google Chrome ilk olarak 2008'de piyasaya sürüldü. O zamandan beri etkili güvenlik özellikleri, geniş bir uzantı kütüphanesi ve kullanım kolaylığı sayesinde en popüler web tarayıcılarından biri haline geldi. Tarayıcıyı indirmek ve kullanmak ücretsizdir ve birden çok platform için kullanılabilir. Bunlara Windows, Mac, Linux, Android ve iOS dahildir. Tarayıcı artık Chrome OS'nin bir parçası olarak da çalışıyor.

2. Opera

Opera, Firefox ve Chrome'dan sonra en popüler tarayıcılardan biridir. Ayrıca rakipleri ile karşılaştırıldığında hızlı bir tarayıcıdır. Opera küçük boyutlu ve sabit diskin sadece küçük bir bölümünü kaplıyor. Opera, diğer tarayıcılardan farklı olarak, veri tasarrufu konusunda en iyisidir ve Opera Turbo, görüntü yükleme ayarları ve sörf deneyiminizi geliştirmek için entegre bir reklam engelleyici gibi özelliklere sahiptir.

3. Brave

Brave, gizliliğinizi ihlal eden, zaman kaybı oluşturan reklamlar olmadan internete göz atmanızı sağlayan bir tarayıcıdır. Pazarlamacılar insanların çevrimiçi etkinliklerini izliyor ve tarayıcılarına çerezler eklediklerinden, reklamlar son zamanlarda önemli bir sorun haline geldi. Bazı reklamlar, sayfaların hızlı bir şekilde yüklenmesini de önler.

İzleyicileri engelleyerek eşsiz hız, güvenlik ve gizlilik elde edin. Gizliliğe saygı duyan reklamları seçerek ödüller kazanın ve yayıncıların internet gelirlerinden adil paylarını geri kazanmalarına yardımcı olun.

4. Maxthon Cloud Browser

Maxthon size Windows, Android, iOS, macOS, PC, Mac, iPhone ve iPad için mevcut olan en hızlı web tarayıcısını sunar. Maxthon Tarayıcısını Ücretsiz İndirin.

5. Dolphin Browser

Dolphin Browser hızlı, akıllı ve kişisel ücretsiz bir mobil tarayıcıdır. Android ve iOS için Dolphin'i hemen indirin.

6. Opera Mini

Opera Mini web tarayıcı, hızınıza ayak uydurabilecek çok amaçlı işlevlere sahiptir. AI destekli haberler, çevrimdışı dosya paylaşımı özelliğine sahip güçlü bir indirme yöneticisi, kullanışlı bir medya oynatıcı ve daha fazlasını tek bir mini boyutlu uygulamada içerir ve böylece yerel depolama alanınızdan en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

7. UC Browser

Çin'de geliştirilen UC Browser, telefonunuzun ihtiyaçlarını karşılamak için küçülmüş bir masaüstü internet tarayıcısında bulabileceğiniz en iyi özelliklerin çoğunu sunmak için tasarlanmış bir mobil internet tarayıcısıdır.

8. Yandex.Browser

iOS ve Android için rahatsız edici reklamları engelleyen, cihazlar arasında şifreleri eşitleyebilen hızlı ve güvenli mobil web tarayıcı Yandex Browser.

9. Firefox

Firefox, dünyanın en popüler web tarayıcılarından biridir ve olağanüstü gizlilik, hız ve bir masaüstü ile mobil cihaz arasında senkronizasyon yeteneği ile güçlendirilmiş güzel bir estetiğe sahiptir. iPhone sürümü oldukça güzel olsa da, Windows ve Android sürümlerinde bulunan bazı özelliklerden yoksundur.

admin by ogznet