Ogznet.com

Android için Ücretsiz Film İndirme Uygulamaları

17/09/2020 17:10:25
#1
Film indirmek için en iyi Android uygulamaları listesi. Bu Android uygulamaları ile TV dizilerini ve filmleri indirebilir ve herhangi bir veri veya WiFi bağlantısı olmadan çevrimdışı izlemek için cihaza kaydedebilirsiniz.

Film indirme uygulamalarının çoğunu Google Play'de bulabilirsiniz. Ancak, diğer kaynaklardan ücretsiz film APK'sı indirebilir ve telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Not: Google Play'de mevcut olmayan ve bu yüzden bu Apk dosyasını indirip yüklemeniz gereken uygulamalar için dikkatli olmanız gerekmekte ve oluşabilecek herhangi bir sorun kendi sorumluluğunuzdadır.

1. AVD Video İndirme Yöneticisi

AVD Download Video, Android cihazlarda ücretsiz film indirme için harika bir uygulamadır. Bu uygulama, normal bir web tarayıcıdan alabileceğiniz video adresi ile video indirmenize yardımcı olur. Tarayıcıda, indirmek istediğiniz video bağlantısını tıklayın. Eylem menüsünden Video İndirici'yi seçin, indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

İndirme işleminin ilerleme çubuğunu görebiliyor olmanız gerekir. İndirilenler otomatik olarak Galeri'ye eklenir ve “Download” klasörüne kaydedilir.

2. All Video Downloader

All Video Downloader muhtemelen Android için bugüne kadarki en iyi ücretsiz film indirme uygulamasıdır. İnternetten medya dosyalarını indirmek için hızlı ve kullanımı kolay bir Android uygulamasıdır. All Video Downloader uygulamasıyla video, müzik, fotoğraf ve e-kitap gibi dosyaları doğrudan telefonunuza indirebilirsiniz. Dosyaları indirdikten sonra, İnternet bağlantısı olmadan filmleri izleyebilir veya müzik dinleyebilir ve e-kitap okuyabilirsiniz. All Video Downloader, Vimeo gibi 50'den fazla büyük video sitelerini destekler.

3. Google Play Filmler

Google Play Filmler, Google Play'de satın alınan veya kiralanan filmleri ve TV dizilerini izlemenize olanak tanır. Chromecast'i kullanarak en sevdiğiniz filmleri ve şovları Android telefonunuzda, tabletinizde veya HD TV'nizde anında izleyebilirsiniz. Ayrıca bağlı olmasanız bile her yerden indirebilir ve izleyebilirsiniz. Videoları Android cihazlara indirmek için Google’ın talimatlarına bakın.

4. Amazon Prime Video

Bir Prime üyesi olduğunuz sürece Amazon, Amazon Prime Video uygulamasıyla film ve popüler TV dizilerini indirmenize izin verir. Prime filmlerinden memnun olduğunuz sürece film indirmek için ek para ödemenize gerek yoktur. Ancak, isterseniz başka filmler kiralayabilir veya satın alabilir ve Amazon'dan indirebilirsiniz.

Amazon Prime üyeleri, Android telefonlarda veya tabletlerde uluslararası ve bölgesel filmlerin keyfini çıkarabilir. Canlı yayın hizmetinde ayrıca birçok orijinal film ve TV dizisi var. Uygulamayı kullanarak Manchester By the Sea, Wonder Wheel, Gringo ve daha fazlası gibi ödüllü Amazon Prime orijinal filmlerini izleyebilirsiniz.

5. HD Video Downloader

HD Video Downloader, internetten HD filmleri ve videoları ücretsiz olarak izlemenizi sağlayan bir video indiricidir. Bu indirici uygulamasıyla, web sitelerini arayabilir ve Android'inize indirmek için videolar bulabilirsiniz. Ancak, bu uygulama YouTube'dan ve diğer telif hakkı bulunan web sitelerinden video indirmeyi desteklemez.

6. FVD - Free Video Downloader

FVD Android uygulaması Android cihazınıza film ve dizileri indirmenize izin verir. Bu uygulama, web sitelerinden filmleri doğrudan Android cihaza indirmenizi sağlar. Ülkenize bağlı olarak indirme dosyaları yasaklanmış olabilir. Bu özellikle Android telefonlar için ücretsiz ful film indirmeleri için geçerlidir.

7. Download Movies App

En sevdiğiniz filmleri aramak ve indirmek için bu film indirme uygulamasını kullanabilirsiniz. En sevdiğiniz filmleri geniş film veritabanından arayabilirsiniz. Eğer üye iseniz, bu uygulama aracılığıyla Android cihazlar için sınırsız ücretsiz film indirme alabilirsiniz. Uygulama geliştiricilere göre, yasal olarak uygulamanın sahip olduğu sunucularından indirme gerçekleştirebilirsiniz.

8. ShowBox

Showbox uygulaması filmlerin keyfini ücretsiz olarak çıkarmanızı sağlar. Showbox, Android için ücretsiz filmler indirmenizi sağlar. İndirilen bu filmleri Android'de izleyebilirsiniz. Filmi indirmeye ek olarak, yabancı dilde filmler için filme altyazı indirebilirsiniz.

Showbox, filmleri ücretsiz olarak HD kalitesinde, Android cihazınızda izlemenizi sağlar. Bir korku filmi, gerilim filmi veya güzel bir romantik komedi vb. listeden hızlı bir arama yapabilirsiniz. Showbox, Google Play'de bulunmuyor ve APK dosyasını indirip yüklemeniz gerekiyor. Bu yüzden bu Apk dosyasını indirip yüklemek kendi sorumluluğunuzdadır.

9. Popcorn Time

Popcorn Time uygulaması başlangıçta sadece Windows için yapılmıştır. Ancak, şimdi Android cihazlar için de ücretsiz film indirmenize izin veriyor. Aslında, uygulama artık Mac ve iOS cihazlar için de kullanılabilir. Popcorn Time, film izlemek için abonelik tabanlı uygulamalara en iyi alternatif olabilir. Filmleri doğrudan izlemenizi sağlar ve tamamen ücretsizdir. Android ve iOS cihazlarda çevrimdışı izlemek için filmleri ücretsiz indirebilirsiniz.

Popcorn Time, film veya TV dizilerini oynatırken sizi rahatsız edici reklamlarla dolmuyor. Kaydolmanıza veya hesap oluşturmanıza da gerek yoktur. APK dosyasını indirin, uygulamayı yükleyin ve en sevdiğiniz filmi izlemek için büyük kataloğuna göz atın. Popcorn Time zarif ve sezgisel bir arayüze sahiptir ve film akışı için de çok dilli altyazılar sunar. Uygulama Google Play'de mevcut değil, bu yüzden bu Apk dosyasını indirip yüklemek kendi sorumluluğunuzdadır.

10. VidMate

VidMate, Android telefonlar için ücretsiz ful film indirmelerine izin veren harika bir uygulamadır. Hatta uygulamayı kullanarak en son filmleri oynatabilir veya çevrimdışı izlemek üzere indirebilirsiniz. Ancak, filmlerin ve TV dizilerinin kullanılabilirliği bölgeye bağlı olabilir. VidMate ayrıca Google Play'de mevcut değildir, bu yüzden yalnızca güvenilir bir kaynaktan indirmelisiniz.

Uygulama, Android kullanıcıları ve Windows kullanıcıları için ücretsiz film indirmeleri için ideal bir seçim olabilir. VidMate'in de basit ve gezinmesi kolay bir arayüzü vardır. VidMate'i kullanarak devasa film koleksiyonuna göz atabilir ve istediğinizi izleyebilir veya indirebilirsiniz. Uygulama, Vimeo, Dailymotion, YouTube, Vine ve daha fazlasından içerik indirmenize veya yayınlamanıza olanak tanır. VidMate'i kullanarak Instagram videoları izleyebilir veya Soundcloud'dan şarkı dinleyebilirsiniz.

admin by ogznet