Ogznet.com

Root vs. gibi Konular için En İyi 5 Android Forum Sitesi

29/09/2020 17:42:36
#1
Destek, sorun giderme yardımı, öğreticiler ve çok daha fazlası için bu en iyi Android forumlarına göz atın!

Çoğu zaman, Android cihazlarımızla çeşitli görevleri yerine getirmede zorluklarla karşılaşıyoruz? En iyi seçenek, diğer kullanıcılardan sorunu nasıl çözdüklerini sormaktır. Android forum web siteleri, soru sormak ve yanıt almak için en ideal seçeneklerdir. Kullanıcılar, Android telefonları, uygulama önerilerini, özel ROM'ları yükleme, ipuçları ve püf noktaları ve çok daha fazlasını özelleştiren her türlü öğreticiyi bulabilirler. Android forum siteleri olmadan bu mümkün olamazdı.

Root atma, sorun giderme ve her türlü destek için en iyi android forumları hangileridir?
Android cihazınızla ilgili yardım mı arıyorsunuz? Aşağıdaki forumlarda Android işletim sistemi ile karşılaşabileceğiniz her türlü sorunun cevabını bulabilirsiniz.

XDA Developers, Android ile ilgili her türlü soru ve cevap için en popüler yerdir. Milyonlarca kullanıcıdan oluşan bu topluluk size açık platformla ilgili en son haberleri ve güncellemeleri getiriyor. Her türden Android hack'lerini öğrenecek, özel uygulamalar, ipuçları ve püf noktaları bulacaksınız. Her Android telefon ve tablet, cihaza özel özel ROM'lar, Modlar ve kurulum kılavuzlarını bulmak için kendi alt forumuna sahiptir. Root atma ve özel ROM yükleme gibi şeyleri öğrenerek gelişmiş bir Android kullanıcısı olun.

Androidpit.com sitesinin aslında içinde birden fazla forum var ve eğer mümkünse daha küçük gruplardan oluşan bir topluluk oluşturuyor. Diğerlerinin yanı sıra genel forum, geliştirici, Google Android telefon forumu var. Bu topluluğa katıldığınızda, etkinliklerinizi ve başkalarına yardım etmeye ne kadar istekli olduğunuzu ve foruma ne sıklıkta giriş yaptığınızı izlerler. Sayınız ne kadar yüksekse, toplulukta o kadar saygın hale gelirsiniz ve liderlik tablolarına girebilirsiniz.

Bu forumun adından da anlaşılacağı gibi, burası Google'ın mobil işletim sistemi sevenlerinin çoğunluğunun buluşma yeridir ve en son söylentileri ve gerçekleri öğrenmeleri için ortak bir buluşma alanıdır. Ve ziyaret ederken, bir şeyler satıp, satın alabileceğiniz çevrimiçi bir pazara kadar hediyeler kazanabileceğiniz yarışmalarda birbirinize yardımcı olmaktan başlayarak konuşacak bir sürü şey var.

Android ile ilgili her şeye tutkuyla bağlıysanız ve işletim sistemiyle ilgili neredeyse tüm göz korkutucu görevleri gerçekleştirmenize yardımcı olacak teknik bilgi birikimine sahip dünyanın her yerinden başka insanlarla tanışmak istiyorsanız, Android Forumları sizin tek adresinizdir. Bu foruma katılarak, topluluğun forumunda yayınlanan makalelere yorum yapma hakkını kazanırsınız. Android Forumları, tüm büyük akıllı telefonlar, tabletler, giyilebilir cihazlar ve TV kutuları için Android konuları ve alt forumları için genel bir forum sunar.

Android.net, işletim sistemini dünyadaki tüm insanlara açık tutma konusunda benzer fikirlere sahip olan ve herkesin ihtiyaçlarına uyacak şekilde güncellenen ve geliştirilen küresel bir meraklılar topluluğu olan popüler Android Forumu'nun resmi web sitesidir. değişen insanlar. Üyelik ücretsizdir, ancak aralarında cihazınızla ilgili olabilecek önemli sorularınızı sormak için tartışmalara katılma ve yararlı dosya ve programların sitelerinden ücretsiz indirmelere erişim gibi çeşitli ayrıcalıklarla birlikte gelir.

Droid Forumları, Android'in ilk günlerinden beri, uzun süredir var. Bu eski usul tartışma panosu, haber öğeleri ve çeşitli konular sağlar. Kullanıcılar, uygulamalar, söylentiler, teknoloji haberleri ve hatta konu dışı konular hakkında konuşmak için cihaza özel panolara göz atabilir. Ek olarak, Fire OS, Android gibi platforma özgü diğer panoları veya AOSP gibi özel ROM'ları da ziyaret edebilirsiniz.

Droid Forumları, cihazınız için destek alabileceğiniz geniş bir kullanıcı topluluğuna sahip popüler bir telefon forumudur.
admin by ogznet