Ogznet.com

Android'den Bilgisayara dosya aktarmak için Android uygulamaları

07/11/2020 14:42:54
#1
Dosyaları mobil cihazlardan veya tabletlerden bir bilgisayara göndermek, birçok insanın karşılaştığı bir zorluktur. Bazen bir fotoğraf, bazen aktarılması gereken bir tür belge veya başka bir dosyadır. Android'den PC'ye (ve tersi) dosya aktarmanın birkaç yolu vardır ve bunları burada göstereceğiz.
 

1. AirDroid

AirDroid, Android'den PC'ye dosya aktarmak için en popüler uygulamalardan biridir. Başka şeyler de yapabilir. Bunlar, bilgisayarınızdan SMS / MMS gönderip alma, cihaz bildirimlerini görmeyi ve çok daha fazlasını içerir. Kayıp bir telefonu bulabilir, kamerayı kontrol edebilir ve uygulamaları kullanabilir. Telefonunuzdan bilgisayarınıza dosya aktarabilirsiniz. Temel özellikleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

2. Google Drive

Bulut depolama uygulamaları, dosyaları Android'den PC'ye ve tekrar geri aktarmak için mükemmel bir yöntemdir. Dropbox, Google Drive, OneDrive, Box.com ve diğerleri dahil olmak üzere çeşitli hizmetler arasından seçim yapabilirsiniz. Dosyaları aktarmak oldukça kolaydır. Dosyayı bir cihazdan bulut depolama alanına yükleyebilirsiniz. Daha sonra başka bir cihaza indirirsiniz. Çoğu bulut depolama uygulamasının kendi özel uygulamaları vardır. Burada sadece Google Drive bağlantısı verilse de diğer bulut depolama hizmetlerinden birini de kullanabilirsiniz.

3. Feem

Feem, sadece işini yapan basit bir uygulamadır. Aynı WiFi ağına bağlı cihazlardan dosya aktarmanızı sağlar. Buna cep telefonları, tabletler, bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar veya başka her şey dahildir. Her cihaz için sadece Feem'i indirip ve çalıştırın. Sonra, istediğiniz her şeyi ve bu cihazlar arasında aktarabilirsiniz. WiFi'nin gerçek internete bağlı olması gerekmez. Tek ihtiyacınız olan şey yerel bir ağ.

4. Pushbullet

Pushbullet, dosyaları PC'den Android'e veya Android'den PC'ye göndermek için en iyi uygulamalardan biridir. Başka bir çok özelliği de vardır. Buna SMS / MMS mesajları gönderme ve alma, panonuzu cihazlar arasında paylaşma, bildirimleri kontrol etme ve elbette dosya aktarımları dahildir. Ücretsiz sürüm, küçük dosyaları aktarmak için yeterli olur. Pro sürümü size tüm özellikleri sağlar.

5. Resilio Sync

Resilio Sync, bulut depolama gibi çalışır. Ancak, bulut depolama sunucusu kendi masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızdır. İstediğiniz kadar veri senkronize edebilir, dosyaları istediğiniz zaman çift taraflı aktarabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Mac, Linux ve Windows'u da destekler. Dosyalarınız bulut sunucusunda değildir, sadece telefonunuz ve cihazınız birbiriyle bağlantı kurar. Uygulama, hiçbir reklam ve uygulama içi satın alma olmadan tamamen ücretsizdir.

admin by ogznet