Ogznet.com

Windows için En İyi Ücretsiz Antivirüs Programları

10/11/2020 16:17:40
#1
Varsayılan güvenlik seçeneği olarak Windows Defender her zamankinden daha iyi ve güvendesiniz. Ancak bu, alternatif bir ücretsiz antivirüs programı kullanmanıza gerek olmadığı anlamına gelmez. Bu nedenle, virüsten koruma, kötü amaçlı yazılımlardan koruma ve gerçek zamanlı koruma özellikleri sunan Windows için en iyi ücretsiz antivirüs programlarından bazıları burada.
 

1. Bitdefender Antivirus Ücretsiz Sürümü

Bitdefender Antivirus Free Edition, Windows bilgisayarınız için ödüllü koruma sunan ve bağımsız antivirüs test sitelerinde sürekli olarak üst sıralarda yer alan bir antivirüs programıdır.

Ücretsiz Bitdefender sürümü size premium Bitdefender paketinin temel özelliklerini sunuyor. Bu, virüslere, kötü amaçlı yazılımlara, fidye yazılımlarına, kimlik avına ve diğer aldatıcı sitelere karşı mükemmel koruma sağladığı anlamına gelir. Bitdefender Antivirus Free Edition gerçek zamanlı antivirüs koruması sağlar ve sisteminizi korumak için anında, otonom eylemde bulunur.

Bitdefender Antivirus Free Edition'ın tek dezavantajı otonomi. Ücretsiz Bitdefender sürümünde özelleştirmek için çok az şey var. Bu, anında koruma isteyenler için mükemmel olsa da, yanlış virüs algılamaları zaman zaman sorunlara neden olabilir.

Genel olarak, Bitdefender Antivirus Free Edition olağanüstü bir ücretsiz internet güvenlik paketidir.

2. Kaspersky Security Cloud Free

Kaspersky Security Cloud Free, Kaspersky Lab'ın ücretsiz internet güvenlik paketidir.

Kaspersky Security Cloud Free, antivirüs ve kötü amaçlı yazılımdan koruma testlerinde tutarlı bir şekilde iyi performans gösteren başka bir internet güvenlik aracıdır. Bitdefender'ın ücretsiz sürümü gibi, Kaspersky'nin ücretsiz sürümü de temel antivirüs koruması sunuyor.

Kaspersky Free, çevrimiçi verilerinizi korumak için entegre bir VPN seçeneği ve güvenli bir şifre saklama işlevi içerir.

Kaspersky Lab ayrıca inatçı kötü amaçlı yazılımları sisteminizden temizlemek için kullanabileceğiniz önyüklenebilir bir virüsten koruma diski de sunar.

3. Avira Ücretsiz Antivirüs

Avira Free Antivirus, şu anda mevcut olan en iyi ücretsiz internet güvenlik paketi seçeneklerinden biridir. AV-Comparatives gibi sitelerdeki karşılaştırmalarda Kaspersky, Norton ve McAfee dahil olmak üzere büyük güvenlik programlarından daha iyi performans gösterir.

Beklediğinizi ve daha fazlasını elde edersiniz. Antivirüs / kötü amaçlı yazılımdan koruma tarayıcısı her türlü tehlikeye karşı manuel ve gerçek zamanlı koruma sağlar ve gerçek zamanlı taramalar güncel kalmak ve yeni tehditlere karşı korumak için bir bulut veritabanı kullanır.

Avira, aynı zamanda potansiyel olarak istenmeyen uygulamaları da algılar ve engeller. Bunlar, yükleyicilerin içinde bulunan ve bilginiz olmadan sisteminize yüklenen programlardır.

Ücretsiz Avira tarayıcı uzantısını yüklerseniz, zararlı web sitesi algılama ve reklam izleyici engelleyici gibi özelliklerden de yararlanabilirsiniz.

4. Sophos Home Free

Sophos Home Free, Sophos’un güçlü kurumsal sınıf internet güvenlik paketini ev bilgisayarlarınıza getirir. Sophos Home Free uygulamasını aynı anda üç bilgisayara kadar koruma için kullanabilirsiniz; bu, entegre ebeveyn denetimleriyle birlikte kullanışlı bir seçenektir.

Sophos Home Free, gelişmiş özellikler için pek bir şey sunmuyor. Ancak, Sophos Home Free, virüsleri ve kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak engeller ve kaldırır.

Ayrıca, Sophos Home Free internet koruması ekler. Ücretsiz güvenlik paketi, kötü amaçlı web sitelerinin açılmasını engeller ve olası kimlik avı saldırılarını durdurur.

5. Panda Ücretsiz Antivirüs

Panda Free Antivirus, Windows için yüksek puan alan ücretsiz bir internet güvenlik paketidir.

Panda Free Antivirus, "Kur ve unut" ifadesi düşünülerek tasarlandı. Bu, teknoloji meraklısı olmayanlar için harika hale geliyor. Windows Defender'dan daha iyi olan basit bir çözüm istiyorsanız, işte bunu kullanabilirsiniz.

Premium ürünleriyle karşılaştırıldığında Panda Free Antivirus biraz sınırlı görünebilir. Çevrimiçi alışveriş koruması yok, veri yedeklemesi yok, dosya şifrelemesi yok, sistem optimizasyonu yok. Ancak iyi olduğu nokta, kötü amaçlı yazılımlara ve casus yazılımlara karşı gerçek zamanlı koruma sağlamasıdır.

admin by ogznet