Mobil fotoğrafçılık, yalnızca mobil kameralarınızdaki kalite nedeniyle değil, aynı zamanda Play Store'da bulunan muhteşem fotoğraf düzenleme uygulamaları nedeniyle de bir artış gösterdi. Profesyonel bir fotoğrafçı ya da bir hobi için çekseniz de, bunun yanında ekstra para kazanmak istiyorsanız, fotoğraf satışı için büyük bir pazar var. Sadece küçük bir uygulama ile, becerilerinizi geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda fotoğraf satışı yapan uygulamalar aracılığıyla para da kazanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir Android Fotoğrafçılarının Sahip Olması Gereken 5 Uygulama

Android Fotoğrafçılarının Sahip Olması Gereken 5 Uygulama

Akıllı telefonların kameraları daha akıllı artık. Eskiden yanımızda taşıdığımız fotoğraf makineleri artık evlerde duruyor ve cebimizde akıllı telefonlar bu ihtiyazı fazlasıyla karşılıyor. Peki ya çektiğiniz bu fotoğraflara düzenleme yapmaya ne dersin..

Fotoğraf Satmak için En İyi Android Uygulamaları

Fotoğraf satmak için en iyi Android uygulamalarından bazıları.

1. FOAP

FOAP, dünyanın her yerinden profesyonel veya amatör fotoğrafçıların gözdesi olan popüler bir fotoğraf pazarıdır. Pazar çok büyük ve koleksiyon sağlam. Burada, kullanabileceği görüntüleri arayan en büyük markalardan bazılarını da bulacaksınız. Bank of America ve MasterCard gibi.

Fotoğraflarını satmak için süreç basittir. E-posta veya Facebook kimlik bilgilerinizi kullanarak kaydolun ve hemen fotoğraf yüklemeye başlayın. Her fotoğraf, $10'lık sabit bir miktar ile satılıyor ve siz bunun yarısını alıyorsunuz.

Uygulamaya girdikten sonra, Twitter'a benzer bir arayüz göreceksiniz. Takip edebileceğiniz fotoğrafçı profilleri var. İlham mı arıyorsunuz, hangi tür fotoğrafların iyi olduğunu bilmek ister misiniz? Keşfet sekmesine göz atın. Son zamanlarda satılan fotoğrafları burada bulabilirsiniz.

Son olarak, $100 veya daha fazla ödeme yapan yerler var. Bunlar, özel ihtiyaçları olan markaların reklamlarıdır. Bir yarışma gibidir ve kazanan hepsini alır. Bazı görevler size $300 ve üstü gelir getirebilir. FOAP, şüphesiz, en iyi fotoğraf satımı yapılan uygulamalardan biridir. Hiçbir reklam içermez ve kullanımı ücretsizdir.

2. Dreamstime

Dreamstime farklı bir yaklaşım benimser ve süreci biraz karmaşık hale getirir. Alıcılar ve satıcılar için tek bir uygulama oluşturmak yerine, Dreamstime iki tane oluşturdu. Fotoğraf satın almak isteyen fotoğrafçılara ve fotoğraf satmaya çalışan fotoğrafçılar için birer tane.

Bazı nedenlerden dolayı, uygulama kurulumdan sonra Companion'a yeniden adlandırılıyor. Kafa karıştırıcı. Sosyal ağ desteği yok. Düzen iyi ve hızlı bir şekilde fotoğraf yüklemeye başlamanızı istiyorlar. Diğer fotoğrafçıları takip edemezsiniz çünkü bu özellik diğer uygulamada kullanılabilir.

Üç tane sekme var. İlk önce yüklediğiniz resimler için. İkincisi daha fazla fotoğraf eklemek için sizi galerinize götürecek ve üçüncüsü henüz onaylanmamış bekleyenleri gösterecektir.

Fotoğrafınız için seçtiğiniz lisansa bağlı olarak, resim başına en fazla 12 dolar kazanabilirsiniz. Diğer üyelerin nasıl para kazandığını ve genel talebin ne olduğunu anlamak için Dreamstime'ın hazır fotoğraflar.

3. Snapwire

Snapwire, FOAP'ın çalışmasına benzer şekilde çalışır. Aktif alıcı ve satıcı topluluğu var. Doğrudan bir pazar yeri dışında, katılımcıların yaratıcılıklarını daha da artırmasını sağlayan zorluklar vardır.

Snapwire, daha iyi fotoğraflar çekmenizi sağlamak için uygulamaya oyunlaştırma eklemiştir. Fotoğraf eklemeye ve para kazanmaya devam ederken, seviyeniz artacaktır. Seviyenizde, portföyünüzle ilgilenen markalardan doğrudan talep alabilirsiniz.

Seviyelerin nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için Ayarlar'a gidin.

Bir resim istek veya zorlukla satılırsa, tutarın %70'ini alırsınız. Aksi halde, pazarda satılandan %50 kazanırsınız.

Profilinizi oluştururken, temel olarak fotoğraflarınızın kategorisini seçebilirsiniz. Sanat, binalar ve benzerleri gibi 10 Stile kadar seçim yapabilirsiniz.

4. ShutterStock Contributor

ShutterStock, fotoğrafçılıkla eş anlamlı olan çok popüler bir markadır. Acemi ve profesyonel fotoğrafçılar için bir katkıda bulunan programı var. Uygulamada bunun için bir seçenek olmadığı için çevrimiçi bir hesap açmak zorunda kalacaksınız.

Daha önce gördüğümüz bazı uygulamalardan farklı olarak, diğer fotoğrafçıları takip etmenin ve her türlü sosyal aktiviteyi gerçekleştirmenin bir yolu yoktur. Uygulama temiz bir kullanıcı arayüzü ile kullanımı basittir. Sadece görüntüleri yükleyin, ilerlemelerini takip edin ve kazandığınız miktarı görün.

Web sitesi, platformu keşfetmenin ve diğer istatistiklerin yanı sıra yönlendirme programları gibi seçeneklerin kaydını tutmanın daha fazla yolunu sunuyor. Analizler, fotoğraflarınızı takip edeceğiniz ve ne kadar iyi performans gösterdiğini anladığınız yerdir.

5. Clashot

Clashot, alıcıların ve markaların aradığı fotoğraf türlerine yönelik talepleri gönderdikleri bir platform. Bu büyük bir artı çünkü fotoğraf satarak para kazanmak isteyen biri iseniz, bu bildirimler ile zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Clashot, başka bir yaygın olarak kullanılan fotoğraf pazarı olan. Muhteşem fotoğraflar çeker, yükler ve birilerinin onları satın almasını beklersiniz. Fotoğraflarınızın gerçek satış fiyatı alıcıdan alıcıya değişecektir, ancak satış fiyatının %44'ünü alacaksınız.

Diğer fotoğrafçıları takip edebileceğiniz ve güncellemelerini kontrol edebileceğiniz bir Instagram benzeri arayüze sahiptir.

İlginizi Çekebilir Android İçin En İyi Analog Fotoğrafçılık Uygulamaları

Android İçin En İyi Analog Fotoğrafçılık Uygulamaları

Otantik film, Instagram'da giderek daha popüler hale gelen bir tarzdır. Eski görünüyor ve eski moda gibi hissettiriyor. Stil, çeşitli şeylerden oluşuyor; daha popüler olanlardan, fotoğrafın genel görünümüne, vurgulanan tanelere ve özensiz bir estetiğ..

Fotoğrafçılık, onu bir meslek haline dönüştürmek isteyip istemediğinizi öğrenmeniz gereken bir sanattır. Ve eğer bir meslek olarak seçerseniz veya fotoğrafçılığınız varsa, fotoğraf satmak için bu uygulamaları denemeniz gerekir. Bir profil oluşturup isminizi almanız biraz zaman alacaktır. Hobi için fotoğraf çekseniz bile, diğer fotoğrafçılardan ve alıcılardan geri bildirim aldıktan sonra biraz para kazanabilir ve becerilerinizi geliştirebilirsiniz.
Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 255 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Fotoğraf Satışı Yapabileceğiniz Android Uygulamaları konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Fotoğraf Satışı Yapabileceğiniz Android Uygulamaları ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fotoğraf Satışı Yapabileceğiniz Android Uygulamaları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "