Fotoğraflarda Saç Rengini Değiştirmek için Eğlenceli iOS Uygulamaları

Fotoğraflarda Saç Rengini Değiştirmek için Eğlenceli iOS Uygulamaları

/ / Okuma süresi: 5 dk, 19 sn / Yorum (0)
A A A

İnsanlar sıklıkla saçlarını değiştirmeyi sever. Herkes çekici görünmek ve her zaman Instagram için hazır olmak ister. Değil mi! Saç stillerini değiştirmek kolaylaşırken, saç rengini değiştirmek değildir. Ya sana uymazsa? Bir uygulama saçınızın yeni renkte nasıl görüneceğini gösterebilir. App Store'da favori güzellik salonunuza gitmeden önce yeni renkleri denemenize yardımcı olacak pek çok uygulama var.

En iyi sonuçlar için, bu uygulamalardan birini saç stilinizin üstüne fotoğraflarınızda kullanmanızı öneririm. Sonuçta, o uzman ve size en iyi şekilde rehberlik edecektir.

1. Hair Color

Saç Rengi (genel uygulama adı) tek bir şey yapan ve iyi bir şey yapan havalı küçük bir uygulamadır. Gerçek zamanlı olarak farklı saç renkleri denemek için kullanabileceğiniz canlı bir selfie kamera seçeneği ile birlikte gelir. Sadece uygulamayı başlatın, kameranın karşısına geçin ve denemek için bir dizi renkten (50+ renk tonu) birini seçin.

Ayrıca dikey çubukları kullanarak rengin yoğunluğunu ve derinliğini artırabilir veya azaltabilirsiniz. Resimleri kaydetmenin bir yolu olmadığı şaşırtıcı. Ama yapmak istediğin şey buysa, bir ekran görüntüsü al. Daha sonra fikir almak için arkadaşlarınızla ve saç stilistinizle paylaşabilirsiniz. 

Bu ücretsiz uygulama, hiçbir reklam içermez, ücretsiz bir renk paleti vardır ve bir yıldızla işaretlenmiş ücretli olanlar için uygulama içi satın alımlar sunar.

2. Hair Color Changer

Aynı anda birden fazla renk denemek veya farklı tonları kullanmak ister misiniz? Belki parlak bir vuruş mu? Saç Rengi Değiştirici, saçınızın rengi üzerinde daha fazla kontrol sağlar. Uygulama, rengi uygulamak, görüntüleri taşımak ve yakınlaştırmak / uzaklaştırmak için hareketler kullanır.

Saç Rengi'nden farklı olarak, yeni bir resme tıklayabilir veya galeriden mevcut olanı kullanabilirsiniz. Kalem simgesini seçin ve üst yatay kaydırıcıyı kullanarak ucun boyutunu artırın veya azaltın. Alt olanı karanlığı ayarlayacaktır.

Daha sonra, hangi rengi uygulayacağınızı görmek için parmaklarınızı kullanarak saç boyamaya başlayabilirsiniz. Fotoğraflar uygulamasında farklı görünümler de kaydedebilirsiniz. 

Uygulama kullanımı ücretsizdir ancak reklamlar içerir ve ek renkler ve gölgeler açmak için uygulama içi satın alımlarla birlikte gelir.

3. Hair Color Booth

Saç Rengi Kabini, benzer seçenekler ve kullanıcı arayüzü ile birlikte gelir ancak renkler ve tonlar için daha geniş bir paletle birlikte gelir. Uygulama canlı görünüm sunuyor, bu yüzden selfies ile çalışmak zorunda kalacaksınız. Renkleri konturlara uygulamak için parmakları ve jestleri kullanmanız gerekir.

Saç Rengi Değiştirici uygulamasına benzer şekilde, vuruşların gücünü ve doygunluğunu ayarlayabilirsiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda düzgünlüğü de kontrol edebilirsiniz. Hangisinin sizin için çalıştığını görmek için bu üç seçenekle oynayın. 

Uygulamada hiç reklam yok, ancak ek renklere erişmek için uygulama içi satın alımlar sunuyor.

4. Hair Style Salon

Hair Style Salon bir oylama sistemi ile birlikte gelir. Bir saç modeli seçin, sevdiğiniz rengi uygulayın ve oylama için koyun. Hair Style Salon uygulamasından en iyi şekilde yararlanmak için bir profil oluşturmanızı öneriyorum.

Saç stilleri, renk ve oy seçmek için farklı sekmeler vardır. Uzun, kısa ve kıvırcık gibi kategorileri bulacaksınız. İlgili seçenekleri belirledikten sonra, fotoğrafta saçınıza renk ekleyebilirsiniz.

Önceden ayarlanmış renkler ve gölgeler yerine, herhangi bir rengi seçebilir ve renk seçiciyi (IRIS olarak adlandırır) kullanarak farklı renk tonlarıyla karıştırabilir ve eşleştirebilirsiniz. Renk aracı kullanmak ücretsizdir ancak yeni saç stilleri denemek istiyorsanız, haftalık olarak ücretlidir. 

Saç rengini değiştirmek ve görünümünüzde denemek için en iyi iOS uygulamalarından biridir.

5. Hairstyle Makeover

Hairstyle Makeover, listenizde dijital olarak kontrol etmek için bir adım önde gitmenizi sağlayan son uygulama. Beni en çok rahatsız eden tek şey, önce bir saç modeli seçmeden saç rengimi değiştiremediğim gerçeğiydi. Bu konuda iyi iseniz, bu harika bir küçük uygulama.

Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı saç modelleri var. Kendi fotoğrafınızı deneyebilir veya modellerden birini seçebilirsiniz. Saç stilini seçtikten ve boyutunu ayarladığınızda, daha fazla seçenek göreceksiniz.

Burada saç renginin tonunu değiştirebilirsiniz. Etkiler ilginç ve önceki uygulamalarda gördüğümden farklı olarak, rengiyle oynamak için daha fazla yol bulunmasını isterdim. 

Diğer seçenekler bulanıklaştırma, çevirme, kesme ve kırpma özelliklerini içerir. Kesinlikle denemeye değer.

Saç, insanların senin hakkında fark ettiği ilk şeylerden biridir. Demek istediğim, başının üstünde doğru! Harika bir saç modeli ve rengi, fiziksel sunumunuzda çok fazla fark yaratabilir.

Bu iOS uygulamaları, fotoğraflarınızdaki saç rengini değiştirmenize yardımcı olur (ya da canlı bir önizleme görmenizi sağlar), böylece, deney yapabilir, geri bildirim toplayabilir ve bir sonraki yeni görünümünüze karar verebilirsiniz.

Bu yazıyı emoji ile değerlendir!
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
Bu yazıyı sosyal medyada paylaş!
Bu yazı daha önce 855 kez okundu.
Yazıya ait etiketler
Ogznet.com

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Fotoğraflarda Saç Rengini Değiştirmek için Eğlenceli iOS Uygulamaları konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Fotoğraflarda Saç Rengini Değiştirmek için Eğlenceli iOS Uygulamaları ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fotoğraflarda Saç Rengini Değiştirmek için Eğlenceli iOS Uygulamaları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?
logo

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

AdblockAdblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
FirefoxFirefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
GhosteryGhostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlockuBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.