İnternet

Online Fotoğraf Editörü ve Kolaj Yapma Aracı Fotor

04 Kasım 2019 4691 3 dk, 51 sn
Online Fotoğraf Editörü ve Kolaj Yapma Aracı Fotor
Abone Ol 
Fotor’da, sadece birkaç tıkla istediğiniz görüntüyü oluşturabilirsiniz! Online fotoğraf editörü ve fotoğraflarınızdan kolayca kolajlar oluşturmanızı sağlayan ücretsiz bir araç.

Fotor'da online olarak fotoğraflarınızı düzenleyebilir ve birbirinden güzel kolajlar oluşturabilirsiniz. Özellikle kolaj yapmak için birçok seçenek ve kombinasyon var. Ancak tek sorun sitenin Türkçe dil desteği bulunmuyor. Biraz İngilizce bilgisi şart. Ayrıca sitenin akıllı telefonlar için uygulamaları da mevcut. Android ve iPhone için aşağıda uygulama indirme adresleri verildi.

fotor

Tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamak için binlerce güzel ve profesyonelce tasarlanmış şablon!
Facebook kapakları, posterler, fotoğraf kartları, YouTube afiş reklamları ve çok daha fazlası dahil olmak üzere sosyal medya tasarımlarından oluşan birçok hazır şablonla fikirlerinizi vurgulayın! Sadece birkaç tıklamayla her türlü tasarımı kolayca oluşturabilirsiniz!

Fotoğraf düzenleme
Fotor'un çevrimiçi resim editörü temelde Photoshop'un çevrimiçi aracı gibidir. Online fotoğraf düzenleme paketi ile renk, boyut, ışık ve daha fazlasını kolayca ayarlayabilirsiniz. Ayrıca gelişmiş düzenleme ihtiyaçları için HDR efektleri var.

Fotoğraf efekti
Fotor'un resim editöründeki tüm özel ve şaşırtıcı fotoğraf efektleri, çok çeşitli fotoğraf filtreleri ile fotoğraflarınızı istediğiniz şekilde düzenlemek için size sihirli bir dokunuş sağlayabilir.

Portre Rötuşlama
Portrelerinizi kolayca daha güzel bir görüntüye dönüştürebilirsiniz. Şaşırtıcı güzellik araçları, konunuza makyaj yapabilir, vurgular ekleyebilir, parlaklığı artırabilirsiniz.

  • Sadece sürükle ve bırak ile fotoğraflarınız, önceden seçtiğiniz ayarlanmış şekli ile tasarımlara kolayca ayarlanabilir.
  • Tasarladığınız tasarıma uygun olarak birden fazla stil içeren geniş bir yazı tipi seçimine erişin. Bir dizi metin seçeneğiyle kolayca yönetin.
  • Çok çeşitli tema ve stillerde temel şekiller ve ikonlar. Renkler, boyut ve saydamlığı değiştirerek kolayca özelleştirin.
  • Gölge, hizalama, dağıtma, şeffaflık, klonlama, renk seçme… Hızlı ve kolay tasarımlar için ihtiyacınız olan tüm kullanışlı araçlar.
İlginizi
çekebilir
Android Fotoğrafçılarının Sahip Olması Gereken 5 Uygulama

Fotor Uygulama

  • Android · iPhone
  • Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Fotor Uygulaması

Fotor, hem amatör hem de profesyonel fotoğrafçıların çalışmaları için hepsi bir arada fotoğraf düzenleme ve fotoğraf lisanslama platformudur.

Fotor, her seviyeden fotoğraf meraklısına ödüller kazanma, kar etme ve tanınma imkanı tanıyor!

Fotoğraf Lisanslama
Fotor'un yaratıcı topluluğuna bağlı bir stok fotoğraf piyasası olan PxBee'de fotoğraflarınızı lisanslandırın.

PxBee'ye katılın ve fotoğraflarınız sayesinde para kazanın. Web tasarımı, basılı materyaller ve ticari olarak kullanılmak üzere lisanslandırılmış nefes kesen fotoğraflar.

Fotoğraf Düzenleyici
BBC’nin ‘küçük Photoshop’ olarak atlandırdığı Fotor fotoğraf düzenleyicisi, kullanımı kolay, profesyonel fotoğraf işleme deneyimi sunuyor.

10'a kadar özelleştirilebilir ‘Düzenle’ işlevi içeren Fotor fotoğraf düzenleyici, küçük rütuşlardan kapsamlı fotoğraf değişikliklerine kadar her türlü düzenlemeyi yapmanızı sağlıyor.

‘Ekranda kaydır’ özelliğine sahip ‘Geliştir’ işlevi hızlı detaylar ve tonlama değişiklikleri yapmanızı sağlıyor.

Klasik & Magazin kolaj taslakları gibi farklı fotoğraf kolaj taslak stilleri sayesinde fotoğraflarınızı kolay sanatına dönüştürebilirsiniz.

Haftalık güncellenen çıkartmalar, fotoğraf kenarlıkları, fotoğraf birleştirme, fotoğraf çerçeveleri, fotoğraf filtreleri ve fontlar, haftanın her günü yepyeni bir tasarım yapmanızı sağlar!

İlginizi
çekebilir
En İyi ve Ücretsiz Fotoğraf Kolaj Yapma Programları


Editör

ogz

Ogz

Her türlü görüş, öneri ve bildirimleriniz ile reklam yada tanıtım amaçlı makaleleriniz için, İletişim sayfası aracılığıyla site yöneticisiyle irtibat kurabilirsiniz.


Günlük yeni bloglar için abone olun!Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

Yukarı kaydır