Franke Servis 1 Yıl Garantili Hizmetlerine Devam Ediyor

Franke Servis 1 Yıl Garantili Hizmetlerine Devam Ediyor

Franke Servis 1 Yıl Garantili Hizmetlerine Devam Ediyor Çamaşır makinesi ve buzdolabı konusunda uzman firmalar arasında yer alan Franke, ürünlerinin kaliteli ve kullanışlı olması ile bilinmektedir. Çamaşır makinesi ve buzdolabı gibi büyük cihazların da büyük sorunları olabilmektedir. Bu sorunların çözülmesi için de Franke Servisi hizmet vermektedir. Beyaz eşyaların bakımlarının düzenli olarak yapılması gerekir. Eğer yapılmazsa kısa sürede bozulma yaşanabilir ve ürünün ömrü kısa süreli olur. Bunun olmaması için bakımlara önem vermek gerekmektedir.

Karşıyaka Franke Servis buzdolabı ve çamaşır makinelerinin montaj- demontaj işlerini, bakım onarım ve arıza giderme işlemlerini yapmaktadır. Bu işlemleri yaparken alanında uzman ve tecrübeli personeller ile çalışmakta ve bu sayede işlemlerin kısa sürede halledilmesini sağlamaktadır. Kalite politikalarına da yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Bu sayede hizmetler garantili olmaktadır.

Günümüzde her evde çamaşır makinesi ve buzdolabı bulunmaktadır. Bu olmazsa olmaz cihazların bakımlarını yapmak için de Franke Servis hizmet sunmaktadır. İşin profesyonellik ile yapan ekip sayesinde cihazlar ilk günkü gibi olmaktadır. Bu da her müşterinin istediği bir durumdur. Eğer cihazlarınızda arızalanma varsa veya bakım günleri gelmişse hemen iletişime geçmelisiniz. Oldukça uygun fiyat seçenekleri ile de müşterinin bütçesinin dostudur. Cihaza uygun şekilde parça değişimleri de yapılmaktadır. Bakım ve onarım işlemleri kısa sürede bitirilerek müşterilerin mağdur olması da engellenmiş olur.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 1 kez değerlendirilmiş ve ortalama 5 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 282 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Franke Servis 1 Yıl Garantili Hizmetlerine Devam Ediyor konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Franke Servis 1 Yıl Garantili Hizmetlerine Devam Ediyor ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Franke Servis 1 Yıl Garantili Hizmetlerine Devam Ediyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "