Ogznet.com
FrostWire - Bulut Dosya İndirici, BitTorrent İstemcisi ve Media Player Paylaş:

FrostWire - Bulut Dosya İndirici, BitTorrent İstemcisi ve Media Player

FrostWire - Bulut Dosya İndirici, BitTorrent İstemcisi ve Media Player

Dosyaları doğrudan bittorrent ağından ve bulut kaynaklarından kolayca arayın ve indirin. İndirilenlerinize erişmek ve oynatmak i̇çi̇n Frostwire’in dahili medya kütüphanesini kullanın, tümü tek bir basit uygulamada.

Kullanışlı bir dosya paylaşım aracı olan FrostWire ile başkalarıyla dosya paylaşımı gerçekleştirebilirsiniz.

Bir BitTorrent istemcisi olan FrostWire (daha önce bir Gnutella istemcisi), dünyanın dört bir yanından yüzlerce Açık Kaynak ve serbest çalışan geliştiricinin ortak bir ürünüdür. 2005 sonlarında, LimeWire'ın açık kaynak topluluğunun endişeli geliştiricileri, LimeWire istemcisinin gelişimsel kaynak kodunu koruyacak yeni bir proje çatalı "FrostWire" başladığını duyurdu. FrostWire, LimeWire'ın BitTorrent çekirdeğinin yerine Azureus BitTorrent Motoru olan Vuze'nin yerini alacak ve nihayetinde LimeWire'ın Gnutella çekirdeğini kaldırarak kullanımı kolay bir %100 BitTorrent istemcisi haline geldi.

FrostWire, BitTorrent P2P ağı sayesinde herhangi bir bireyin içeriğini herhangi bir ücret ödemeden bilgisayarından milyonlarca kişiyle paylaşmasına izin verir.

Uygulama içi arama özelliği ile herhangi bir üçüncü taraf torrent arama sitesine gitmeden milyonlarca dosya içinden arama yapabilir ve ücretsiz indirilebilirsiniz. Program, dosya bulmak için birçok farklı torrent arama motoruna ve bulut depolama kaynaklarına bağlanır. Arama sonuçlarını tarayıcıda değil, uygulamanın kendi arayüzünde görüntüler.

Dosyaları indirirken önizleyebilir ve medya dosyalarını program içinden oynatabilirsiniz. Böylece, indirmeden önce buluttan dosya akışı yapabilir, aktarımlar tamamlanmadan önce BitTorrent ortam indirmelerini oynatmaya başlayabilirsiniz.

Torrent paketi içerisinden yalnızca istediğiniz dosyaları indirin: Herhangi bir dosyayı tek bir tıklama ile indirin. Bir torrentten tek bir dosya seçin veya tüm torrent paketini indirin.

Medya oynatıcı ve medya kitaplığı sayesinde tüm medyanıza tek bir yerden kolayca erişin, göz atın ve oynatın. Android için yerleşik hareket tabanlı ses oynatıcısını kullanarak bir arabada çalma listeleri oluşturun ve müziğinizi dinleyin.

Ek olarak FrostWire, yalnızca BitTorrent ağını tarayan bağımsız bir akıllı arama motorudur.. Kullanıcılar bulut kaynaklarından dosyaları önizleyebilir ve BitTorrent ağından indirilen dosyaları genellikle aktarımlar tamamlanmadan önce oynatabilir. Yazılım artık bilgisayarınızda indirilen dosyaları düzenlemenize ve bulmanıza ve günümüzün en popüler ses formatlarında ses ve video oynatmayı destekleyen güçlü bir Ortam Kitaplığı ile birlikte gelir.

FrostWire, Windows 10 (64-bit),  Mac OS X 10.11 (64-bit) ve sonrası  Linux (64-bit),  Android 5.0 (Lollypop) ve sonraki sürümlerde çalışır.

FrostWire
Daha önce 11 kez indirildi.
Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!