Ogznet.com
Android Dosya Yöneticisi Uygulaması - FX File Explorer Paylaş:

Android Dosya Yöneticisi Uygulaması - FX File Explorer

Android Dosya Yöneticisi Uygulaması - FX File Explorer

FX File Explorer, bir materyal tasarım arayüzüne sahip Android için bir dosya yöneticisidir. Ayrıca dosyalarınızı cihazlar ve bilgisayarlar arasında aktarmak için kullanabilirsiniz.

FX File Explorer, bilgisayarlardaki dosya tarayıcılarına benzer işlevi Android cihazınıza getiriyor. Böylece dosya ve uygulama yönetebilirsiniz.

Android için en iyi dosya yöneticisi uygulamalardan biridir, çünkü OTG desteği var. Yeni Android sürümlerinde direkt olarak telefona Usb bellek taktığımızda telefon belleği görmüyor. Bu uygulama sayesinde cihazınız OTG desteğine sahip olabilir ve direkt olarak USB bellek içindeki dosyalara ulaşabilirsiniz.

FX File Explorer ile dosyalar üzerinden kopyala, yapıştır, kes, oluştur, sil, yeniden adlandır gibi işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınıza email aracılığıyla dosyalar gönderebilirsiniz veya onları buluta yükleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Android için En iyi 10 Dosya Yöneticisi

Dosya yöneticisi uygulamaları, cihazınızdaki en önemli uygulamalar arasında yer alır. Bunlarla dosyalarınıza göz atabilir, indirdiğiniz dosyaları bulabilir, dep..

En önemli özelliği OTG desteği ama uygulamanın tek özelliği bu değil tabi. Uygulamayı yüklediğinizde size 7 günlük pro özelliklerini deneme şansı veriyor.

7 Günlük deneme sürümünde bulut hesaplarınıza (Dropbox vs. gibi) erişim imkanı veriyor. Ayrıca Wifi üzerinden dosya transferi yapabilirsiniz.

ZIP, RAR, 7Zip gibi sıkıştırılmış arşiv dosyalarını açabilir veya sıkıştırılmış dosya oluşturabilirsiniz, çok sayıda farklı formattaki dosyalara erişebilir ve hatta bir WiFi ağı üzerinden bilgisayarınızın içeriğine ulaşabilirsiniz.

7 günlük ücretsiz versiyondan sonra cüzi bir ücretle pro versiyona sahip olabilirsiniz. Vereceğiniz parayı sonuna kadar hak eden bir uygulama.

İlginizi çekebilir

Android'den Bilgisayara Dosya Aktarma Yöntemleri

Android telefonunuzdan veya tabletinizden bir fotoğraf veya dosyayı bilgisayara aktarmak için çeşitli seçenekleriniz olabilir. Bu yazıdaki seçenekleri inceleyer..

FX File Explorer
Daha önce 34 kez indirildi.
Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!