Gameloft - Asphalt 9: Legend Bu Yaz Geliyor!

Gameloft - Asphalt 9: Legend Bu Yaz Geliyor!

Dünyanın 1 numaralı mobil yarış serisi Asphalt’ın yeni oyunu için geri sayım başladı! Asphalt 9: Legends bu yaz tüm dünyada, iOS, Android ve Windows PC platformlarında yayınlanacak.

Gameloft, Asphalt 9: Legends

Yarışçılar, motorları çalıştırın! Gameloft, Asphalt 9: Legends’ın çok yakında oyuncularla buluşacağını duyurdu.

Dünyanın en çok indirilen mobil yarış oyunu geri döndü! Dünyanın önde gelen mobil oyun yayıncı ve yapımcılarından Gameloft, birçok ödüle sahip ünlü arcade yarış serisi Asphalt’ı yeni oyunuyla bir adım ileri taşıyor. Asphalt 9: Legends; seriyi başarılı kılan arcade yarış oyunlarının kendine has eğlencesini, güçlü bir çoklu oyuncu sistemi ile gelen sosyal özelliklerle harmanlayarak mobil ve konsol grafikleri arasındaki sınırı yok sayan bir oynanış sağlıyor.

Asphalt 9: Legends şu ana dek yalnızca konsollarda görülebilecek grafik kalitesini mobile taşıyor. Gameloft’un geliştirdiği yeni ve güçlü grafik motoru, HDR ve PBR sayesinde ışığın en ufak detayını dahi gerçek hayattaki şekliyle yansıtıyor. Grafik detaylarındaki hassasiyetin yanı sıra, dünyanın en prestijli arabaları ve ikonik lokasyonları ile birleşimi, oyunculara muhteşem ve sürükleyici bir yarış deneyimi sunuyor.

Oyuncular, sürücü koltuğuna geçerek çarpıcı lokasyonlarda yarışırken birçok inanılmaz akrobatik hareketi gerçekleştirebilecekler. (yüksek nitro boost’u, 360° taklalar, kendi ekseni etrafında dönme vb.)  Asphalt’ın büyük beğeni toplayan oyun stili; Asphalt: 9 Legends’ın Touchdrive™ özelliğiyle, sürüş kontrollerine yeni bir yaklaşım kazandırarak sürüş keyfine, stratejik karar vermenin önemini arttıran bir boyut ekliyor.

İsterTouchdrive™, ister klasik kontroller olsun, oyuncuları pistlerdeki dinamik çevre elementlerinin etkisiyle, yoğun ve aksiyon dolu yarış deneyimi ile etkileyici bir hız serüveni bekliyor.

Asphalt 9: Legends, sekiz farklı oyuncunun aynı anda bir birleri ile yarışabilecekleri eşsiz bir rekabet ortamı sunuyor. Serinin yeni özelliği “KulüpSistemi” ile oyuncular kendi topluluklarını kurup, yönetebilecek ve sosyal özellikler ile oyunun atmosferini çok daha iyi hissedebilecekler.

Gameloft oyunlarının üretiminden sorumlu başkan yardımcısı Alexandre Pelletier-Norman, “Asphalt Serisi, halen artmakta olan 650 milyon indirilme sayısı ile mobil yarış oyunlarının lideri konumunda. Asphalt 9: Legends ile birlikte ise amacımız, hayranlarımızın 14 yıl boyunca tecrübe ettiği saf arcade eğlenceyi bir üst seviyeye çıkarmak ve yeni nesil mobil yarış oyunlarında vites arttırmak.” diyor ve “Asphalt ismiyle gelen –yüksek oktanlı- aksiyon, yarış severleri kapsayıcı bir yarış deneyimine davet ediyor ve biz de onların yeteneklerini kanıtlayarak “Efsane”lerden biri olmalarını sabırsızlıkla bekliyoruz.” şeklinde ekliyor.

Asphalt 9: Legends ile ilgili gelişmeleri resmi sayfalarından takip edin ve mobil yarış oyunlarının geleceğine tanıklık edin!

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 291 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Gameloft - Asphalt 9: Legend Bu Yaz Geliyor! konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Gameloft - Asphalt 9: Legend Bu Yaz Geliyor! ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gameloft - Asphalt 9: Legend Bu Yaz Geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "