Gameloft - Asphalt 9 Legends İlk Güncellemesi Yayında!

Gameloft - Asphalt 9 Legends İlk Güncellemesi Yayında!

Dünyanın en çok indirilen mobil yarış oyunu Asphalt 9: Legends’in ilk güncellemesi ile Kulüp Yarış modu, günlük görevler, yeni araçlar ve çok daha fazlası oyuna eklendi! Yazıda, Asphalt 9: Legends’ın ilk güncellemesi ile ilgili haberi okuyabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir Gameloft - Asphalt 9: Legend Bu Yaz Geliyor!

Gameloft - Asphalt 9: Legend Bu Yaz Geliyor!

Dünyanın 1 numaralı mobil yarış serisi Asphalt’ın yeni oyunu için geri sayım başladı! Asphalt 9: Legends bu yaz tüm dünyada, iOS, Android ve Windows PC platformlarında yayınlanacak.

Kulüp Yarışı modu, yeni özellikler, ödüller, görevler ve arabalar… İlk güncelleme topluluğun en popüler isteklerini sunuyor!

Dünyanın önde gelen mobil oyun yayıncı ve yapımcılarından Gameloft, dünyanın en çok indirilen mobil yarış serisinin son oyunu Asphalt 9: Legends’a ait ilk güncellemenin App Store, Google Play ve Microsoft Store’da yayınlandığını duyurdu. Oyuncuların en popüler istekleri göz önüne alınarak hazırlanan güncelleme ile kulüp yarışı modu ve birçok yeni muhteşem içerik oyuna eklendi.

  • KULÜP YARIŞI MODU:Oyun topluluğu tarafından en çok beklenen özellik sonunda Asphalt 9: Legends’ta. Oyuncular artık kendi özel yarışlarını oluşturabilecek ve bu yarışlarda eğlence ve prestij için birbirlerine meydan okuyabilecekler.
  • İKİ YENİ ARAÇ: Lotus Elise Sprint 220 ve Ferrari J50 şimdi yollarda! Oyuncular Lotus Elise’in kilidini açtıkları anda 20 eşsiz meydan okumanın bulunduğu yeni kariyer sezonuna erişecekler.
  • DAHA FAZLA ÖDÜL:Efsane Ligi’nin basamaklarını tırmanmak çok oyunculu modda arttırılan ödüllerle artık daha kolay.
  • GÜNLÜK GÖREVLER: Her gün tamamlanabilir basit görevler karşılığında daha fazla ödül sağlayan günlük görevler, yeni güncellemeyle daha hızlı gelişme fırsatı sunuyor.
  • KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR KONTROLLER: Oyuncular, düzenlenebilir dokunarak yönlendirme seçenekleriyle artık daha fazla kontrole sahip.

Ayrıca Gameloft, Asphalt 9: Legends’ın en aktif ve en popüler kulüplerine teşekkür etmek için her bir kulübü eşsiz ve özel kulüp logoları ile ödüllendirdi.

Asphalt 9: Legends’ı App Store, Google Play ya da Microsoft Store üzerinden indirebilirsiniz.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 142 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Gameloft - Asphalt 9 Legends İlk Güncellemesi Yayında! konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Gameloft - Asphalt 9 Legends İlk Güncellemesi Yayında! ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gameloft - Asphalt 9 Legends İlk Güncellemesi Yayında! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
ücretsiz firma ekle instagram takipçi satın al