Gameloft “Asphalt Esports Series” Turnuvasının İlkini Gerçekleştiriyor

Gameloft “Asphalt Esports Series” Turnuvasının İlkini Gerçekleştiriyor

Gameloft “Asphalt Esports Series” Turnuvasını Gerçekleştiriyor

Dünyanın önde gelen oyun geliştiricisi ve yayıncılarından Gameloft, dünyanın en çok indirilen mobil yarış oyununda gerçekleştirilecek yeni bir mobil espor turnuvası olan “Asphalt Espor Series”in lansmanını duyurdu. Gameloft, önde gelen espor şirketi ESL ile ortaklığı ve ilk turnuvanın resmi oyun cihazı olan Black Shark ile rekabeti bir üst seviyeye taşıyacak. “Asphalt Esports Series”in büyük finali de başlangıcına uygun olarak Avrupa’nın en büyük oyun fuarı Gamescom’da yapılacak.

“Asphalt Esports Series” 9 ülkeden oyunculara, birden fazla ödüllü mobil yarış oyunu Asphalt 9: Legends’ta rakipleriyle yüzleşme şansı verecek. Gameloft ayrıca, turnuvayı daha heyecanlı hale getirmek için turnuvanın resmi araba markası olarak Porsche’u davet etti. Oyuncular 4 ay boyunca adrenalin yüklü yarışlarda turnuva elemelerine katılabilecek ve her ülkeden* en iyi oyuncunun katılacağı, 20,000€ ödüllü büyük finalde yarışma şansını elde edebilecekler.

Gameloft Pazarlama ve İletişimden sorumlu Başkan Yardımcısı Damien Marchi, “Espor’un mobile gelişi endüstrinin doğal bir evrimi ve mobil oyunculuğun ne kadar önemli olduğunun bir kanıtı. Gameloft’un tüm oyunculara en iyi oyun deneyimini sunma felsefesi ile uyumlu olarak, herkese oyun endüstrisinin en büyük etkinliklerinden birinin sahnesinde yer alma fırsatını sunmak istiyoruz.” dedi ve “İlk “Asphalt Esport Series” turnuvasında en iyi mobil oyun cihazı Black Shark ve mobil yarış oyunlarının referans noktası Asphalt 9: Legends ile rekabeti ileriye taşıyoruz.” diyerek sözlerini tamamladı.

Black Shark Global Başkan Yardımcısı David Li, “Oyuncular tarafından kurulmuş bir oyun şirketi olarak Gameloft ile işbirliği yapmaktan dolayı gururluyuz. Bu işbirliği akıllı telefonların kesinlikle öncü yeni oyun cihazları olduğunu kanıtlıyor.” dedi ve “Üstün teknolojimiz ile oyuncuların kapasitelerini aşacağını ve mobil oyunculukta yeni bir boyutu keşfedeceklerine eminiz.” diyerek görüşlerini paylaştı.

Gameloft, Lamborghini ile Yeni Bir Ortaklığa İmza Attı!
İlginizi Çekebilir

Gameloft, Lamborghini ile Yeni Bir Ortaklığa İmza Attı!

Sektördeki en iyi sıvı soğutma sistemi ile donatılmış olan Black Shark 2, dünyanın en düşük gecikmeli ekran dokunuşu ve zorlu oyunlarda bile en gelişmiş grafik performansını sunan DSP teknolojisini kullanan ilk akıllı telefonu olma özelliklerine sahip.

“Black Shark tarafından sunulan Asphalt Esports Series”in ilk eleme turları 20 Mayıs 2019’da başlıyor. 
En iyi takımlar genel sıralamalarına göre seçilecek ve ardından Ağustos'ta Gamescom oyun fuarında yapılacak büyük final için Almanya'da buluşacak.

“Black Shark tarafından sunulan Asphalt Esports Series”, Fransa, Almanya, Hindistan, İtalya, Japonya, Güney Kore, İspanya, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri’nden katılacak oyunculara açık olacak.

Kemerlerinizi bağlayın, Asphalt 9: Legends çıktı!
İlginizi Çekebilir

Kemerlerinizi bağlayın, Asphalt 9: Legends çıktı!

Asphalt 9: Legends’ı  App Store, Google Play ya da Microsoft Store üzerinden indirebilirsiniz.

Ogznet.com

Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

İçeriklerimiz, reklamverenlerimiz sayesinde size ücretsiz olarak sunuluyor. İçeriğimizin keyfini çıkarmaya devam etmek için lütfen reklam engelleyicinizi bu site için kapatın.

Reklam Engelleyiciyi Kapattım Bu uyarıyı kapat Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?

Bu site için reklam engelleyicinizi nasıl devre dışı bırakabilirsiniz:

Adblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst köşesindeki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • Aşağıdaki adreste reklamları engelle seçeneğini kapatın.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için Tazele butonuna tıklayın.
Firefox Reklam Engelleme
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" devrede olduğu için adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilirsiniz.
 • Daha sonra bu yardım kutusunu kapatın.
Ghostery
 • Tarayıcınızdaki Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery 6.0 altındaki versiyonlarında "Beyaz liste", 6.0 versiyonunda "Güvenilir site" olarak işaretleyin.
 • Daha sonra bu yardım kutusunu kapatın.
uBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızdaki Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Geçerli web sitesini beyaz listeye alan menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • Daha sonra bu yardım kutusunu kapatın.