Gameloft, Lamborghini ile Yeni Bir Ortaklığa İmza Attı!

Gameloft, Lamborghini ile Yeni Bir Ortaklığa İmza Attı!

/ / Okuma süresi: 2 dk, 42 sn / Yorum (0)
A A A

Gameloft ve Lamborghini, Huracán EVO Spyder’ın Hem 2019 Cenevre Otomobil Fuarı’nda Hem de Asphalt 9: Legends’ta Tanıtımı İçin Bir Araya Geliyor!

İlginizi Çekebilir
Gameloft - Asphalt 9: Legend Bu Yaz Geliyor!

Gameloft - Asphalt 9: Legend Bu Yaz Geliyor!

Dünyanın 1 numaralı mobil yarış serisi Asphalt’ın yeni oyunu için geri sayım başladı! Asphalt 9: Legends bu yaz tüm dünyada, iOS, Android ve Windows PC platformlarında yayınlanacak.

İstanbul, 27 Şubat 2019 – Dünyanın önde gelen mobil oyun yayıncı ve yapımcılarından Gameloft ve Automobili Lamborghini yine eşi benzeri görülmeyen bir ortaklığa imza attı. Yeni Huracán EVO Spyder,  gerçek ve sanal dünyayı birleştiren bu ortaklık ile 5 Mart 2019 tarihinde hem Cenevre Otomobil Fuarı’nda hem de Gameloft’un en çok indirilen ödüllü mobil yarış oyunu Asphalt 9: Legends içerisinde yer alacak. Gameloft ve Lamborghini, Asphalt 9: Legends çıktığından beri Lamborghini Terzo Millennio’nun oyuncular ile buluşturulması dahil birçok ilke imza attı.

Gameloft, Lamborghini Huracán EVO Spyder’ın Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılmasının şerefine 5 Mart tarihinden itibaren Asphalt 9: Legends içerisinde iki hafta sürecek olan özel bir etkinlik ve yarışma başlatacak. Lamborghini Huracán EVO Spyder etkinliği kapsamında oyuncular özel hediyeler kazabilecek ve etkinliğe katılan beş şanslı oyuncu da yeni Lamborghini’nin 1/43 modeline sahip olacak.

Otomobil fuarı ziyaretçileri, yeni Lamborghini Huracán EVO Spyder’ın Asphalt 9: Legends içerisinde deneyimleyebilmeleri için Gameloft’un da bulunacağı Lamborghini standını ziyaret edebilecek. Önde gelen iki şirket sanal ve gerçeklik arasında geçiş yaparak, dünyanın her yerindeki otomobil tutkunları için en ilgi çekici deneyimi yaratatacak teknolojinin sınırlarını zorluyor.

“İnsanların üst düzey spor arabalardan ne istediklerine odaklanması ile dünya çapında bir üne sahip olan Lamborghini, yeni Huracán EVO Spyder ile Lamborghini’yi eşsiz kılan her şeyi özelleştirme geleneğini sürdürmeye devam ediyor. Biz de oyuncularımızın direksiyon başına geçerek bu sıradışı hissiyatı Asphalt 9’da yakalamalarından dolayı gurur duyuyoruz.” diyen Pazarlama ve İletişim VP’si Damien Marchi, “Gameloft ve Lamborghini; dünyanın en iyi mobil yarış oyununda, dünyanın en iyi arabasını sunmak için bir kez daha bir araya geldi.” ekledi.

“Gameloft’un Asphalt 9: Legends mobil yarış oyunu, Lamborghini süper spor arabalarının göze çarpan özelliklerini orijinal haline sadık kalarak, oyun içerisinde yeniden yaratma konusunda muhteşem bir iş çıkardı. Yeni Huracán EVO Spyder ile dünyanın en iyi otomobil deneyimini hem Asphalt 9: Legends içerisinde hem de Cenevre Otomobil Fuarı’nda gerçekleştiriyoruz.” diyen Automobili Lamborghini’nin CMO’su Katia Bassi, “Gameloft ile en üst düzey sanal araç deneyimini yeniden tanımlıyoruz.” diyerek sözlerini bitirdi.

Lamborghini Huracán EVO Spyder, 5 Mart’ta Asphalt 9: Legends’a eklenecek. Oyunu App Store, Google Play ya da Microsoft Store üzerinden indirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir
Gameloft - Asphalt 9 Legends İlk Güncellemesi Yayında!

Gameloft - Asphalt 9 Legends İlk Güncellemesi Yayında!

Dünyanın en çok indirilen mobil yarış oyunu Asphalt 9: Legends’in ilk güncellemesi ile Kulüp Yarış modu, günlük görevler, yeni araçlar ve çok daha fazlası oyuna eklendi! Yazıda, Asphalt 9: Legends’ın ilk güncellemesi ile ilgili haberi okuyabilirsiniz..

Bu yazıyı emoji ile değerlendir!
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
Bu yazıyı sosyal medyada paylaş!
Bu yazı daha önce 79 kez okundu.
Yazıya ait etiketler
Ogznet.com

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Gameloft, Lamborghini ile Yeni Bir Ortaklığa İmza Attı! konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Gameloft, Lamborghini ile Yeni Bir Ortaklığa İmza Attı! ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gameloft, Lamborghini ile Yeni Bir Ortaklığa İmza Attı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?
logo

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

AdblockAdblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
FirefoxFirefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
GhosteryGhostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlockuBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.