Ogznet.com
Parça ve İşçilik Garantili PROTHERM Servis Numarası : 444 78 56 Paylaş:

Parça ve İşçilik Garantili PROTHERM Servis Numarası : 444 78 56

Parça ve İşçilik Garantili PROTHERM Servis Numarası : 444 78 56

Güvenirlik ve hizmet Protherm markası için başarısındaki temel gereksinim olmuştur; böylece tüketiciler satın aldıkları ürünlere her durumda güvenebilecekleri ortam oluşur. Protherm yenilikçi ruhu sayesinde bu kadar başarılı bir marka haline gelmiştir. Bu durum bugün, ev ortamının rahatlığın ötesine geçmesi anlamına geliyor yani yenilenebilir enerji kaynakları yardımıyla daha fazla tasarruf sağlayan ve daha az tüketen cihazlar üretmek demektir.

Özel İstanbul Protherm Servisi Numarası : 444 78 56

Hizmet kalitesi Protherm markasını, bulunduğu her ülkede rakiplerinden farklı kılan özelliklerinden biridir. Bunun sebebi sektördeki profesyonellerle olan ilişkilerden, her zaman güncel olarak bilgilendirilmeye duyulan ihtiyaçtan, mümkün olan en kısa sürede müşteri taleplerine cevap vermeye hazır olduklarından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle Protherm marka kombilerin, müşterilerine daima kaliteli hizmet sunan teknik servis firmaları vardır.

Onlardan birisi de özel bir teknik servis firması olan Sancaktepe Protherm Servis merkezi de size uzman kadrosu ile kombilerinizin arıza, bakım, onarımını yapmak üzere bir telefon kadar uzağınızda hizmet vermek için beklemektedir. İlgili, bilgili, tecrübeli teknik servis elemanlarıyla süpürgelerinizin bakımını, tamirini en iyi ve ekonomik şekilde yapıyorlar. Bu şekilde uzun kullanım ömrü ve yüksek potansiyel ile daha rahat şekilde devam etmenizi sağlıyor.

Alanında uzmanlaşmış ve oldukça profesyonel teknisyenlerden oluşuyor. Üstelik 444 78 56 numaralı telefondan ulaştığınız taktirde önce adresinize gelip arıza tespiti yapıyor. Eğer adresinizde çözülecek bir arıza ise adresinizde onarımı yapıyor, fakat çok büyük bir arıza ise kendi yerlerine götürüyor, daha sonra ise adresinize onarılmış bir şekilde kombinizi teslim ediyor. Tamirat işlemi sırasındaki işçiliğine de taktıkları her bir parçaya 1 yıl boyunca geçerli garanti veriyor. İşinin uzmanı, başarısını kanıtlamış teknik ekibiyle birlikte Pazar günleri hariç haftanın altı günü sizlere hizmet için hazır.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!