Genel & Yaşam Genel yaşam bloğu kategorisi olarak adlandırılabilecek bu kategoride, günlük yaşam aktivitelerine dair yazılar, gezi rehberi, pratik bilgiler, sağlık yazıları, teknolojik yaşam önerileri, iş hayatı, cv örnekleri ve diğer hayata dair tüm blog yazıları.

Altın Nasıl Oluşur?

Altın, sarı metalik rengiyle kolayca tanınan kimyasal bir elementtir. Ender olmasının sebebi, korozyona karşı direnci, elektriksel iletkenliği, işlenebilirliği, sünekliği ve güzelliği nedeniyle değerlidir. İnsanlara altının nereden geldiğini sorsanız, çoğu kişi bunu bir madenden aldığınızı, bir dere içerisindeki kumları kaydırdığınızda veya denizden çıkarıldığını söyleyecektir. Bununla birlikte, elementin gerçek kökeni Dünya'nın oluşumundan öncesine dayanır.

Genel & Yaşam 07 Ağustos 2020 0 47


Erkek İç Giyim Modelleri

Her mevsim kullanılabilecek ürünler arasında yer alan iç giyim parçalarında renk ve model alternatifleri bulunuyor. Uzun yıllardır kaliteli bir şekilde üretilen iç giyim ürünlerinde çeşitli alternatifler vardır. İç giyim erkek ürünleri arasında kaliteli boxer ve atlet modelleri bulunuyor.

Moda & Aksesuar 07 Ağustos 2020 0 23

İki araç arasına paralel park nasıl yapılır?

Paralel park birkaç kez yaptıktan sonra zor değildir, ancak yeniyseniz veya sürüş testi için doğru bir şekilde yapmaya çalışıyorsanız, sinir bozucu olabilir.

Genel & Yaşam 07 Ağustos 2020 0 27

Burçların zayıf ve güçlü yanları nelerdir?

Her insan birbirinden farklıdır. Güçlü olduğu yönler kadar zayıf olduğu noktalar da mevcuttur. Bu yazıda, burçların hangi yönden zayıf veya hangi yönden güçlü olduğunu göreceksiniz.

Genel & Yaşam 05 Ağustos 2020 0 43

Hangi görüntülü sohbet hizmeti daha iyidir?

Zoom görüntülü konferans uygulaması bu sıralar çok konuşuluyor ancak başka alternatifler de var.

İş Hayatı 05 Ağustos 2020 0 33

Online para nasıl kazanılır?

Biz de bu yazımızda internet üzerinden para kazanılabilecek alanlardan bahsedeceğiz.

İş Hayatı 05 Ağustos 2020 0 277


Rüyada Kayın Görmek Nasıl Yorumlanır?

Bilindiği üzere koca veya kadına göre birbirlerinin erkek kardeşlerine kayın denilmektedir. Peki rüyada kayın veya kayınbirader görüldüğünde bu durum nasıl yorumlanır?

Genel & Yaşam 04 Ağustos 2020 0 130

Kıblenizi Nasıl Bulacaksınız? Kıble Yönü Nasıl Tespit Edilir?

Kıble yönünü bilmediğiniz bir yerde kıble cihetinin araştırılması icap etmektedir. Bu araştırmanın neticesinde tespit edilen yöne doğru namazın kılınması, namazın sıhhati açısından önem taşımaktadır. Zira istikbal-i kıble yani namazın Mekke şehrindeki Kâbe cihetine doğru kılınması namazın şartlarındandır.

Dini Bilgiler 04 Ağustos 2020 0 38

Özel Sağlık Sigortası Fiyatları 2020

Sağlık hizmeti alması gerektiğinde bütçe endişesi yaşamak istemeyenler tercihini sağlık sigortası yaptırmaktan yana kullanıyor. Özel sağlık sigortası, anlaşmalı hastanelerden istenen herhangi bir sağlık kuruluşunun tercih edilmesini ve limitler dahilinde herhangi bir ücret ödemeden sağlık hizmeti almayı sağlıyor.

Sağlık 30 Temmuz 2020 0 64

En İyi 2020 Şal Modelleri

2020 şal modelleri %100 pamuk malzemeden yapılıp kişiye asla rahatsızlık hissi vermiyor. Kaymayan özelliği ile kişi başına şal taktığı zaman sürekli onu düzeltmek için uğraşmaz. Farklı şekillerde başa takılabilir ve yıkanması da kolaydır. 2020 yılında da bayanlar şal takarak kendilerini daha özgür ve şık hissedebilir.

Moda & Aksesuar 27 Temmuz 2020 0 60

Yukarı kaydır