Google Drive'dan Büyük Yenilik

Google Drive'dan Büyük Yenilik

Google Drive'ın tam sistem yedekleme ve senkronizasyon aracı nihayet yayınlandı.

Google hepimizin verilerinin sağlam bir şekilde saklanmasını sağlıyor ve herkesin tüm bilgisayarının sistem dosyalarını yedeklemek için ücretsiz bulut depolama alanını kullanma fırsatı sunuyor.

Yeni Yedekleme ve Senkronizasyon özelliği, Drive'ı, bilgisayarınızın dahili sabit sürücüsüne veya hafıza kartları gibi diğer cihazlara aynı biçimde kaydettiğiniz dosyaları otomatik olarak saklamanıza izin verir. Bu nedenle, resim, dokümanlar ve daha pek çok şeyinizi saklamak için tamamen yeni bir klasör ağı oluşturmak zorunda kalmazsanız, araç masaüstü klasör ekosisteminizi doğrudan Drive'da yeniden oluşturacaktır.

Büyük bir klasörler dizisi yedeklemek isteyen herkes için harika bir haber. Yeni işlevsellik ilk kez geçen ay açıklandı ve daha sonra açıklanmayan nedenlerle ertelemeden önce 28 Haziran'da resmen açıklandı.

Yedekleme ve Senkronizasyon, Mac ve Windows bilgisayarları için Google Fotoğraflar masaüstü yükleyici ve Sürücünün yerini alan bir uygulama biçiminde gelir.

drive

Özellik ilk duyurulduğunda belirttiğimiz gibi, Yedekleme ve Senkronizasyonu kullanmak, ücretsiz Drive hesaplarıyla sunulan 15 GB kapasiteyle sınırlıdır; bu nedenle, bir ton dosyanız varsa depolama alanınız için düşük bir alan olacaktır. Ancak bu sorunu gidermek oldukça kolaydır - devam etmemek için yapmanız gereken tek şey, daha fazla depolama alanı için ödeme yapmak veya Drive'a neleri yedeklediğinizi dikkatle yönetmektir.

Uygulama, dosyalarınızı otomatik olarak korumak için çok şey gerektirir; sonuç olarak, tamamen ücretsizdir.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 589 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Google Drive'dan Büyük Yenilik konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Google Drive'dan Büyük Yenilik ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Drive'dan Büyük Yenilik ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
ücretsiz firma ekle instagram takipçi satın al