Şubat 2018'de Google, Fotoğraflar web uygulamasında yeni bir özellik kullanıma sunmuştur: temalı filmler. Önemli insanlara veya özel etkinliklere dayanan bir film oluşturmanızı sağlar. Araç, tüm görüntüleri kesintisiz bir şovda düzenleyerek ve arka plan ses parçası eklemenize izin verir.

Eğer ilgileniz varsa, Google Fotoğraflar'ın temalı filmleri geçmişte sizin için otomatik olarak oluşturduğunu fark etmiş olabilirsiniz. Farkı, artık istediğiniz zaman bir tane oluşturabilirsiniz.

Birçok farklı tema mevcut. Örneğin, kısa süre önce fotoğraf çekilen bir kişi için, bir selfie videosu oluşturabilir veya kedi fotoğraflarının bir videosunu yapabilirsiniz. Peki, bu yeni özellik nasıl kullanılıyor? Hadi daha yakından bakalım.

Google Fotoğraflar'da Temalı Filmler Nasıl Yapılır?

google fotoğraflar
Google Fotoğraflar'da temalı bir film yapmak için aşağıdaki basit talimatları adım adım izleyin.

  1. Photos.google.com adresine gidin ve Google kimlik bilgilerinizi girin.
  2. Fotoğraflar panelinin sol tarafındaki, Asistan'ı seçin.
  3. Yeni Oluştur altında Film'i tıklayın.
  4. Oluşturmak istediğiniz temalı filmin türünü seçin.
  5. Google içereceği içeriğin türü hakkında önerilerde bulunur. Örneğin, 2017'nin Smiles teması “gülümsemeyle çok sayıda fotoğrafınız varsa en iyi şekilde çalışır”.
  6. Film Oluştur'a tıklayın.

İşlem, filme eklediğiniz fotoğraf sayısına bağlı olarak uzun sürebilir. Hazır olduğunda, ekranda bir bildirim alacaksınız. Videonuzu web uygulamasının Fotoğraflar bölümünde bulabilirsiniz.

 

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 959 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Google Fotoğraflar'da Temalı Filmler Nasıl Yapılır? konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Google Fotoğraflar'da Temalı Filmler Nasıl Yapılır? ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Fotoğraflar'da Temalı Filmler Nasıl Yapılır? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "