Ogznet.com
Ogznet.com

Google’dan Sms ve Mms için Mesajlar Uygulaması

Mesajlar, Google’ın kısa mesajlar (SMS, MMS) ve sohbet (RCS) için resmi uygulamasıdır. Güvenilir kısa mesaj alışverişi ve zengin sohbet özellikleri ile dilediğiniz yerden dilediğiniz kişiyle mesajlaşın.

Arkadaşlarınız ve ailenizle iletişimde kalın, onlara grup kısa mesajları gönderin, beğendiğiniz resimleri, GIF'leri, emojileri, çıkartmaları, videoları ve sesli mesajları paylaşın.

Mesajlar uygulaması, Android™ 5.0 Lollipop ve sonraki sürümlerinden biri yüklü cihazlarda desteklenir.

Google Mesajlar

Minimal, sezgisel ve rahat tasarım
Anlık bildirimler, akıllı yanıtlar ve yepyeni bir tasarım sayesinde iletişim kurmak çok daha hızlı ve eğlenceli. Koyu mod ile, aydınlatmanın zayıf olduğu koşullarda Mesajlar'ı rahatça kullanabilirsiniz.

Kolay paylaşım
Uygulamadan ayrılmadan resim ve video seçin veya çekin ve kolayca paylaşın. Kişilerinize sesli mesaj bile gönderebilirsiniz.

Zengin görüşmeler
Sesli mesaj, emoji, çıkartma veya konum bilginizi gönderin. Ayrıca, Google Pay ile ödeme gönderebilir ve alabilirsiniz.

Güçlü arama
Artık, görüşmelerinizde paylaşılan içeriğin daha fazla bölümüne ulaşabilirsiniz. Arama simgesine dokunun ve mesajlaşma geçmişinizi, birbirinizle paylaştığınız tüm fotoğraf, video, konum veya bağlantıları görmek için belirli bir kişiyi seçin.

Sohbet özellikleri (RCS)
Desteklenen operatörlerde kablosuz ağ ve veri ağınız üzerinden mesaj gönderip alabilir, arkadaşlarınızın ne zaman yazmakta olduğunu veya mesajınızı ne zaman okuduğunu görebilir, yüksek kaliteli resimlerle videolar paylaşabilir ve daha pek çok şey yapabilirsiniz.

Mesajlaşma, Mesajlar ile basittir. Herhangi birine mesaj at ve istediğiniz zaman telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan takip et. Masaüstü web tarayıcınızdan mesaj göndermek için telefonunuzun internete bağlı olması gerekmektedir

Mesajlar Web telefonunuzla çalışır, böylece bilgisayarınızdan mesaj gönderip alabilirsiniz. Veri kullanımını azaltmak için telefonunuzu kablosuz ağa bağlayabilirsiniz.

Google Mesajlar - Mesajlar web uygulamasını kullanarak bilgisayarınızdan kısa mesaj gönderebilirsiniz

  Mesajlar web uygulamasını kullanarak bilgisayarınızdan kısa mesaj gönderebilirsiniz

  1. Telefonunuzda, Google'ın sunduğu Mesajlar uygulamasını açın
  2. Görüşme listenizde Diğer seçenekler'e dokunun ve Mesajlar Web'i seçin
  3. Telefonunuzdaki Mesajlar uygulamasının kod tarayıcısıyla bilgisayarınızdaki kodu tarayın

  Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
  Yorum Yaz