Google, Yeni Bir Gmail Sürümü Başlatıyor

Google, Yeni Bir Gmail Sürümü Başlatıyor

Gmail’in Web sürümü bir süredir güncelleme yapmadı. Ancak, her zamanki gibi Google, arka planda çalışmalarını sürdürmekte ve çalışmalarının sonucunu son kullanıcı için neredeyse hazırladı. Yeni tasarımın bir Materyal Tasarım üzerine olması bekleniyor.

G Suite Yöneticilerini Gmail Partisine davet etme

Google, G Suite yöneticilerine önceden bir e-posta gönderdi. Gmail’in yeni bir sürümü için onlara bir mesaj verdi. Yeniden tasarlama önümüzdeki haftalarda resmi olarak duyurulacak ve G Suite müşterileri bir Erken Katılma Programına (EAP) katılmaya davet edildi.

EAP geldiğinde “Gmail web arayüzü için yeni bir tasarımın yanı sıra birkaç yeni özellik” sunacak.
Google, G Suite yöneticilerine ilk olarak değişiklikler hakkında bilgi veriyor. Bununla birlikte, değişiklikler kişisel Gmail hesaplarına sahip kullanıcılar için de kullanılabilir.

Google, Gmail’e gelen aşağıdaki özellikleri listeler:

  • Web’de Gmail’in temiz bir görünümü.
  • G Suite uygulamalarına kolay erişim.
  • Akıllı Yanıt, tıpkı mobilde olduğu gibi.
  • E-postaları “erteleme” yeteneği.
  • Yerel çevrimdışı destek.

Yeni tasarımın “Hibrid Gmail ve Inbox'ın bir melezi” gibi göründüğünü iddia ediliyor. Bunun doğru olup olmadığı Google’ın Materyal Tasarım konseptini takip edip-etmesinin bir sonucudur.
Google, EAP açıldığında Anahtar Kelime ve G Suite Update blogu hakkında daha fazla ayrıntı paylaşacağına söz verdi. Gmail'in yeni web sürümünün sıradan Gmail kullanıcılarına ne zaman sunulacağını öğrenmek için bir süre daha beklememiz gerekecek.

Gmail’in Mobil Sürüme Benzemesi
Çoğumuz günümüzde telefonlarımızdan e-postaları kontrol etmekle birlikte Google, web sürümünü mobil sürüme daha çok benzetmek istiyor. Bununla birlikte, bu yeniden tasarım, web üzerinde Gmail'lerini kontrol eden kullanıcıların yeni özelliklerle birlikte, görünüşün ötesine geçeceğe benziyor.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 339 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Google, Yeni Bir Gmail Sürümü Başlatıyor konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Google, Yeni Bir Gmail Sürümü Başlatıyor ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google, Yeni Bir Gmail Sürümü Başlatıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
ücretsiz firma ekle instagram takipçi satın al