Haftanın en sevilen iPhone uygulamaları listesi. Liste içerinde muhteşem bir retro video kamera uygulaması, e-postalarınızı yönetmenize, harika fotoğraflar çekmenize ve daha pek çok şey yapmanıza yardımcı olacak uygulamalar vardır.

8mm Vintage Camera

IPhone'unuzu klasik bir sinema filmi çekim makinesi haline getirin Oscar ödüllü yönetmen Malik Bendjelloul tarafından kullanılan bu, en otantik, çok yönlü ve kullanımı kolay retro video kamera. Gerçek zamanlı video efektleriyle çarpıcı 4K HD çözünürlükte 8 mm'lik bir film gibi görünen şeyi kaydedin.

8mm vintage camera

Day One Journel

Kaliteli bir günlük kaydı deneyimi yapabilceğiniz uygulama. Day One 2, durum ne olursa olsun herkes için muhteşem ve güçlü bir günlük kaydı uygulamasıdır.

Astro: AI meets Email

AI destekli e-posta istemciniz. E-posta ile bir sürü işiniz olabilir ve bu mailler arasında kaybolmak istemiyorsanız daha fazla özgürlük için bu uygulama size yeter. Astro, sesli komutları tanıyan AI destekli bir yardımcıyla bunu yapmanızı sağlar.

Enlight Quickshot

Şimdiye kadarki ihtiyacınız olan tek kamera uygulaması. Lightricks ve Enlight uygulamasının adı mükemmel fotoğraf düzenleme ile eş anlamlı hale gelmiştir. Ayrıca  geliştiricinin kararlı sürümündeki en yeni özelliği ile harika fotoğraflar çekebilecesiniz.

Bloom - Coloring Book

Rahatlayın, yaratıcılığınızı kullanın ve hayatınıza daha fazla renk katın. Bloom, yaratıcılığınızın kilidini açmak için günlük içerik sunar. Ayrıca, her hafta eklenen yeni bir kitapla renklendirmek için 500'den fazla tasarım sunar. Yüzlerce renk arasından seçim yapabileceğiniz bu özellik, bulabileceğiniz en iyi yetişkin boyama kitaplarından biridir.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 1394 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Haftanın En İyi iPhone Uygulamaları konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Haftanın En İyi iPhone Uygulamaları ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Haftanın En İyi iPhone Uygulamaları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "