Ogznet.com
Haftanın ücretsiz uygulamaları - Ücretli uygulamalar geçici olarak ücretsiz! Paylaş:

Haftanın ücretsiz uygulamaları - Ücretli uygulamalar geçici olarak ücretsiz!

Haftanın ücretsiz uygulamaları - Ücretli uygulamalar geçici olarak ücretsiz!

Haftanın ücretsiz uygulamaları - Hemen ücretsiz indirin!

Ücretsiz uygulama ve oyun mu arıyorsunuz? Android ve iOS için geçici olarak ücretsiz olan uygulama ve oyunların yer aldığı haftalık liste burada. Tekrar ücretli olmadan, bu uygulamaları ve oyunları Apple App Store ve Google Play Store’dan hemen indirin!

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Şu anda kullanmak istemeseniz bile listede ilginç uygulamalar ve oyunlar var. Bunları şimdi yüklerseniz, ileride lazım olduğunda ücretsiz olarak tekrar indirebilirisiniz. Bu yüzden bu ücretli uygulamaları şimdi yükleyip tekrar silebilir ve ihtiyaç duyduğunuzda ücretsiz olarak yeniden yükleyebilirsiniz.

Android için Ücretsiz Uygulamalar ve Mobil Oyunlar

Bu ücretli Android uygulamaları şu anda ücretsiz

Audio Recorder (5,69 TL): Ses kayıt uygulaması. Sesi WAV veya AAC (MPEG-4 ses) formatlarında kaydeder.

Float tube (8,29 TL): YouTube'u akıllı telefonunuzda kayar bir pencere olarak izlemenizi sağlar. Hala bu özelliği (PIP) olmayan eski Android sürümleri için çok iyi.

QR / Barkod Tarayıcı PRO (21,99 TL): QR kodları ve barkodlar için çok yönlü ve yüksek puanlı tarayıcı, kodları kendiniz oluşturmanıza da olanak tanır. Herhangi bir kodu taramak için uygulamayı açın ve kodu hizalayın. QR Kod ve Barkod Tarayıcı, herhangi bir QR Kodunu veya Barkodunu otomatik olarak tanıyacaktır.

Password Manager (7,99 TL): Parola yöneticisi, kolaylık sağlamak ve size zaman kazandırmak için hesap bilgilerinizi ve şifrelerinizi kategorik olarak kaydeden bir uygulamadır.

Bu ücretli Android oyunları şu anda ücretsiz

The House: Action-horror (1,49 TL): The House: Action-horror - korkunç ve ürkütücü bir atmosfer yaratan harika müziklere sahip gerçekten korkutucu bir birinci şahıs korku oyunudur.

Dead Bunker 4 Apocalypse: Zombie Action-Horror (1,49 TL): Zombi kıyameti dünyasında aksiyon korku! Zombi kıyametinden sonra hayatta kalmayı başardınız ve şimdi zombilerle savaşarak yaşamaya devam etmek için mücadele etmeniz gerekiyor, bilim adamlarının bir antivirüs geliştirmek için hastalık hakkında bilgi toplamasına yardımcı oluyorsunuz.

Dungeon Corporation P : (An auto-farming RPG game) (6,00TL): Şeytani zorluklarla dolu bir şirkette hayatta kalın. Çiftçilik eşyalarının sonsuz derecede daha güçlü hale gelmesi için oynayın!

Rogue Hearts (8,69TL): SRPG ve taktik oyunlarda bir zorunluluk olan, kendini yargılama ve kontrol içeren bir stratejiye ihtiyacınız olacak. Karakteri doğrudan kontrol ederek zorlukları ve denemeleri aşın.

Everybody's RPG (8,19TL): 16 bit neslin geleneksel tarzında bir RPG'de PvP ve tek oyunculu savaşlar. Sonsuz bir boşta RPG tarzında pikselli RPG oyunlarının eski okul havasını yeniden yaşayın.

King of Defense Premium: Tower Defense Offline (8,19TL): King of Defense Premium: Tower Defense Offline, King of Defense: Battle Frontier'ın premium versiyonudur. Premium sürüm, yüksek kaliteli grafiklere sahip ücretsiz sürümün tüm özelliklerini içerir. Ayrıca bu premium sürüm, ücretsiz sürümde olmayan bazı yeni özellikler de sağlıyor.

 

iOS için Ücretsiz Uygulamalar ve Mobil Oyunlar

Bu ücretli iOS uygulamaları şu anda ücretsiz

‎Su Içme Hatırlatıcı: Su İçme Hatırlatıcı Uygulaması günlük hidrasyon durumunuzu takip eder. Bu sayede günlük olarak su ihtiyacınızı kolayca karşılarsınız. Uygulama ücretsiz olarak sunduğu su içme günlüğü ile sağlıklı bir alışkanlık kazanmanıza yardımcı olur.

‎Pack The Bag Pro: Pack The Bag for iOS, bavul listelerinizi yönetmenize yardımcı olur. Bavulunuzu tekrar toplarken önemli bir eşyayı asla unutmayın! Yolculuğunuz boyunca yanınızda taşımak istediğiniz tüm eşyaları düşünme zahmetinden kurtulacaksınız.

‎WaterDo: To Do List & Task: WaterDo, millionForest ekibi tarafından yapılan en tatmin edici ve eğlenceli yapılacaklar listesi uygulaması. 40 milyondan fazla kullanıcısı olan uygulamanın "WaterDo" dünyasında, görevleriniz kabarık Su Topları olur. Görevlerinizi tamamladıktan sonra onları patlatın ve patlamalarını görmenin harika hissinin tadını çıkarın!

‎PropFun Pro - magic camera: Başka hiçbir uygulamada görmediğiniz harika görünümlü kolajlarla dünyaya sihrinizi gösterin. Herhangi bir arkadaşınızdan daha havalı görünmek, tüm ailenizi yüksek sesle güldürmek için tek bir şeye ihtiyacınız var: kameranızı alın ve PropFun Pro ile fotoğraf çekin!

‎OptimumU: Health & Fitness: Sağlığınızı iyileştirmeye ve korumaya yönelik sekizden fazla özelliğe sahip OptimumU, Sağlık ve Zindelik için eksiksiz bir uygulamadır. Sağlık ve zindelik uygulaması, tek bir uygulamada egzersizler, oruç tutma, nefes rahatlatma, kişisel ve sosyal zorluklar ve daha fazlasını içerir.

‎YoWindow Weather: YoWindow gelişmiş yeni bir hava durumu uygulaması. YoWindow'un sihiri hava durumunuza göre canlı manzaralar göstermesidir. Örneğin, yağmur yağıyorsa YoWindow'da da yağmur yağar.

‎It's About Time!: Bu uygulama çok basit, sade, tam ekran bir saattir. Ekranı boyut, yazı tipi ve renge göre yapılandırabilir ve böylece güzel bir ev ofis saati oluşturabilirsiniz.

 

Bu ücretli iOS oyunları şu anda ücretsiz

‎Flappy Me - Custom Adventure: Domuzun Bacon'a dönüşmesini durdurmanız gereken bir Flappy Bird klonu!

‎Office Story: Office Story, dünya çapında birden fazla ofisle kendi iş imparatorluğunuzu kurabileceğiniz benzersiz bir yazılım şirketi simülasyon oyunudur!

‎Winterlore I: Mistik, folklorik dokunuşlar ve güzel grafiklere sahip bu macera sizi Moroi Springs'e götürüyor.

‎War of Eclipse: Retro grafiklerle ilgileniyorsanız, bu oyun tam size göre olabilir. Bu türde aksiyon, macera ve rol yapma oyununda uzaylılarla karşı karşıyasınız.

‎Rogue Hearts: Bu aksiyon rol yapma oyunu şu anda iOS için de ücretsiz. SRPG ve taktik oyunlarda bir zorunluluk olan, kendini yargılama ve kontrol içeren bir stratejiye ihtiyacınız olacak. Karakteri doğrudan kontrol ederek zorlukları ve denemeleri aşın.

‎Attack Balls™ Bubble Shooter: Burada ve bu gezegende var olan sayısız balon patlatma oyunlarından biri.

‎Cytus II: Müziğin eğlenceden çok daha fazlası olduğu fütüristik bir dünyanın olaylarını çözmeniz gereken bir müzik oyunu.

 

Sonsöz

Bu uygulamalar yalnızca geçici olarak ücretsizdir, bu yüzden acele edin. Bazı uygulamalar siz indirirken ücretli görünebilir. Bu durumda dağıtım sona ermiş demektir.

Her hafta size geçici olarak ücretsiz uygulamalar ve oyunlar sunmaya devam edeceğiz, bu yüzden bu sayfayı takip etmeyi unutmayın.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!