Hayatına biraz baskı yapmak ister misin? Sizi hızlı bir şekilde çalışmaya zorlayan bu uygulamalardan ve sitelerden birini deneyin.

Baskı, insanların daha üretken olmasına yardımcı olur. İster beğenilsin ister beğenilmesin, teslim tarihleri ​​muhtemelen daha hızlı çalışmanızı sağlar. Yaşamınıza stres katabilir ve yeterince iş yapamadığınızı hissettirebilirsiniz. Fakat baskı genellikle yardımcı olur.

1. En Tehlikeli Yazı Uygulaması

yazı uygulaması
Bu kadar baskı uygulayan başka bir uygulama olmayabilir. TMDWA, tüm çalışmalarınızın kaybolması için yazmaya devam etmenizi sağlar. Yazmayı bıraktığınızda, sözcükleriniz kaybolmaya başlar ve ekran kırmızıdır.

Beş saniye beklerseniz, her şey silinir ve baştan başlamanız gerekir. Bu, kelimeleri indirebileceklerini bilen yazarlar için harika bir araçtır, ancak kendilerini devam ettirmek için odaklanmış ve motive olmaya zorlanırlar.

Bir oturum uzunluğunu üç ila 60 dakika veya bir kelime sayısı arasından seçebilirsiniz. Metninizi gizleyen ve yazarken düzenlemenin imkansız hale gelmesini sağlayan hardcore modunu etkinleştirme seçeneğiniz vardır.

2. Flowstate

TMDWA'dan önce gelen uygulama olan Flowstate, daha güzel bir arayüzle aynı işlevselliğin çoğunu sunar. Ayrıca indirilebilir ve tarayıcınızda yazmak zorunda kalmazsınız. Tarayıcılar doğal olarak dikkat dağıtıcıdır, bu nedenle bağımsız bir uygulama kullanmak daha kolay olabilir.
Flowstate, oturum uzunluğu için TMDWA'dan daha fazla seçeneğe sahiptir ve ayrıca bir yazı tipi seçeneği sunar. Güzel tasarlanmış uygulamalar tarayıcı pencerelerinden daha çok hoşunuza gidebilir.

Sayfaları veya Word yerini alacak mı? Muhtemelen değil. Ama bunları desteklemek için harika bir yol.

  • İndir: Mac için Flowstate ($10)
  • İndir: iOS için Flowstate ($5)

3. Gone

gone

Bir öğeyi yapılacaklar listenize koymak, hemen ele alacağınız anlamına gelmelidir. Ancak çoğu zaman görev listelerini uzun bir süre saklamak için bir yer olarak kullanıyoruz veya ne kadar ertelediğimizi hatırlatıyoruz.

Gone bunu yapmana izin vermez. Üzerine bir görev koyarak ve 24 saat içinde ortadan kalkacak. Eğer o zaman tamamlamadıysanız, gitti.

Oturum açmak için bir hesap oluşturabilir, böylece listenize başka bir bilgisayardan veya telefonunuzdan erişebilirsiniz, ancak bu, sunabileceği tek özellik hakkındadır.

  • Web Sitesi: Gone (Ücretsiz)

4. Tet

tet
Görevlerinizi tamamlamak için 24 saat vermek yerine, bu Android uygulaması günün sonuna kadar size süre verir. Günün sonunda, kontrol etmediğiniz her görev silinir.

Listenizden bir öğeyi her kontrol ettiğinizde, uygulamanın köşesindeki sayaç birer birer yukarı gider. Günün sonunda her seferinde bir kişi çıkarsa, bir tanesi aşağı iner.

Sizden daha üretken olduğunuzu iddia edemezsiniz, çünkü Tet size gerçeği söyleyecektir.

5. Forest

forest
Bu akıllı telefon bağımlılığını frenlemek için (ya da sadece mevcut projenizi tamamlayana kadar Clash of Clans oynamaya devam etmesini sağlamak için) harika bir uygulama. Ama bir ağacın yetişmesi barışçıl ve sakin - baskı nerede?

Uygulama, arkadaşlarınızla ekip oluşturmanıza olanak tanıyan bir güncelleme aldı ve ağaçlarınız sadece herkesin uygulama çalıştırmasına ve dikkatinin dağılmasına neden olmazsa büyüyecek.

Yani, eğer telefonunuzda iseniz, başka herkesin ağacı bodur olacaktır. Bu senin için akran baskısı.

6. Time 2

time 2
Zamana bir görev ekleyin ve uygulamayı size ne kadar süreceğini düşündüğünüzü söyleyin.
Zamanlayıcı sayar ve ne kadar zaman kaldığını görüyorsun.

Ancak, bu zamana girerseniz, uygulama size bildirir. Alarm çalar ve sonra saymaya başlar. Yani planladığından ne kadar uzun sürdüğünü biliyorsun.

Diğer uygulamalardan bazıları kadar yüksek basınçlı değil, ancak son tarihinizi kaçırdığınızı hatırlatacaktır.
Bu, birçok insan için kesinlikle yeterli baskıdır.

7. Tab Wrangler

Tab Wrangler
Yukarıdaki geçici yapılacaklar listeleri gibi, belirli bir süre sonra tarayıcı sekmelerinizin kaybolmasını sağlayabilirsiniz. Tab Wrangler bunu kolaylaştırıyor — sadece bir süre belirlediniz ve bu kadar hareketsizlikten sonra gidecekler.
Bu özelliği kullanmasanız bile, Tab Wrangler'ı kullanmanız iyi olur çünkü Chrome'un tüm RAM'ınızı kullanmamasına yardımcı olabilir.

Sekmeleri her zaman geri alabilirsiniz, ancak bunları kullanmazsanız kaybolacaklarını bilerek, açık olan sekmeleri kullanmanız için sizi motive etmenize yardımcı olabilirsiniz.

8. CARROT To-Do

Carrot, üretken olduğunuzda ve listeden bir şeyler kontrol ettiğinizde arkadaş canlısıdır. Ama ertelemeye başlarsan sinirlenir.

Ve onun konuşmaları çok eğlenceli olsa da, yeterince iş yapmadığınızı hatırlatıyor.

Baskıyı Artırın
Son teslim tarihleri ​​ve baskı sizi strese sokabilir ama işleri tamamlamanız gerektiğinde çok yardımcı olabilirler. Zor zaman süreleri vermek zorunda kalmayacağınız zaman deli gibi görünebilirken, üretkenliğinizde devrim yarattığını görebilirsiniz.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 364 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Hayatınızı Biraz Baskı Altına Alacak 8 Araç konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Hayatınızı Biraz Baskı Altına Alacak 8 Araç ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hayatınızı Biraz Baskı Altına Alacak 8 Araç ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "