Hazal Temizlik ile Profesyonel Hizmet

Hazal Temizlik ile Profesyonel Hizmet

Hazal Temizlik ile Profesyonel Hizmet

Deneyimli ve sayısız ev temizliği hizmeti ile güven içinde sektörün en deneyimli firmaları arasında yer almaktayız. Modern temizlik ekipmanları ile birlikte profesyonel ev temizliği ekibiyle aranılan temizlik hizmetine kavuşabilirsiniz.

Kullanılan malzemeler ev temizliğinde hijyen açısından titizlik içinde belirlenerek bütün ev temizliği işlerinde aynı kalite ürünler kullanılmaktadır. Kurulumundan bu yana dürüst ve güvenilir bir firma olarak hizmetini sürdürmüştür. Temizlik hizmetleri iki şekilde yer alır. Bunlar; dolu ev temizliği ve boş ev temizliği şeklinde yer alır. En yüksek verimlilik her iki durumda da sağlanmaktadır. Kullanılacak olan malzemelerin belirlenmesi evin boş ya da kullanıma açık olmasında önemli olup en kısa sürede en hizmet almanız amaçlanmaktadır.

Evin durumuna göre boş daire temizliklerinde iki veya üç kişilik ekipler ile camlar veya cam aletleri ile birlikte temizlenmekte. Cam yüzeylerinde kesinlikle gazete gibi ekipmanlar kullanılmaz. Sizlere özel bez ve kovalar ile evin diğer bölümleri dahil detaylı bir şekilde temizlenmektedir.  Alanında tecrübeli iyi yetişmiş personeller ile wc, mutfak, kapı ve zemin  gibi tüm alanlar hijyen kurallarına dikkat edilerek temizlenerek teslimatlar gerçekleştirilir.

Birden çok farklı hizmetleriyle dolu ev temizliklerinde ise yardımcı bayan hizmeti, cam temizliği, koltuk yıkama hizmeti, genel ev temizliği şeklinde yapılacak işlemler sıralanabilir.

Yukarıda da belirtildiği üzre tüm bu işlemler için detaylı bilgi almak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.

https://www.hazaltemizlik.net/

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile