Android için HD ve QHD Duvar Kağıtları Uygulamaları

Android için HD ve QHD Duvar Kağıtları Uygulamaları

Cihazınız için en iyi Android duvar kağıtları ve arka planlar bulmak zor olabilir. Duvar kağıdına sahip bir ton uygulama var, ancak orada gerçekten yüksek kaliteli şeyler bulmak zor. HD Android duvar kağıtları ve QHD Android duvar kağıtları sunan birkaç uygulama var. Bloglar, forumlar, Google+ koleksiyonları gibi başka kaynaklar da vardır. ve diğer eğlenceli yerler. Orada en iyi HD ve QHD Android duvar kağıtları bulmanıza yardımcı olmak için her şeyin bir karışımına sahibiz. Hadi gidelim.

AMOLED mnml

AMOLED mnml, OLED ekranlar için bir duvar kağıdı uygulamasıdır. Bununla birlikte, bunlar temel olarak her türlü ekran için kullanılabilir. Bunlar siyah arka planlar ile renkli duvar kağıtları özelliği (çoğunlukla OLED ekranlarda pil ömrü için iyidir). Tüm duvar kağıtları 2560x3200 ölçülerindedir. Koleksiyon nispeten küçük ancak hızla büyüyor.

Google Arama

Bazen, en iyi çözüm Google'a sormaktır. Google Arama'yı kullanarak, QHD Android duvar kağıtlarına sahip olabilecek siteleri bulabilirsiniz. Bunlara ek olarak, daha fazlasını bulmak için görsel aramayı kullanabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey, bulduğunuz resimlerin aslında doğru çözünürlükte olmasıdır. Arama yaparken yaratıcı olmanız gerekir. Yine de, tüm internet'i HD ve QHD duvar kağıtları için taramanın harika bir yoludur. Ayrıca ücretsizdir.

Imgur and Reddit

Imgur ve Reddit, HD ve UHD duvar kağıtları için mükemmel kaynaklardır. Reddit kullanıcıları genellikle duvar kağıdı göndermek için Imgur'da kullanırlar ve Imgur'daki çoğu yüksek çözünürlüklü duvar kağıtları genellikle Reddit üzerinde bir yerlerde yayınlanır. Her iki uygulama da ücretsizdir ve kullanımı oldukça kolaydır. Eğer kullanmıyorsanız, Reddit'in bir öğrenme eğrisi vardır. Mobil cihazlar, masaüstü bilgisayarlar vb. için iyi duvar kağıtlarına sahip alt gruplar vardır. UHD, QHD, HD ya da herhangi bir tür duvar kağıdı arıyorsanız kontrol edilmesi gereken bir yer.

Süper AMOLED Duvar Kağıtları

Super AMOLED Wallpapers, yeni QHD duvar kağıdı uygulamalarından biridir. Genellikle AMOLED ekranlar (veya genel olarak OLED ekranlar) için duvar kağıtlarına odaklanır. Bu, çoğu koleksiyonun siyah duvar kağıdı olduğu anlamına gelir, çünkü bu OLED ekranlar için popüler bir pil tasarrufu tekniğidir. Maalesef, 4K duvar kağıtları almak için pro sürümüne ihtiyacınız var. Ancak, artı tarafı, reklamlardan da bu şekilde kurtulmanız.

Tapet

Tapet ilginç bir uygulama. Android duvar kağıtları sağlamak yerine kendinizin oluşturmasını sağlar. Uygulama, bazı renkleri ve bazı desenleri seçmenizi sağlar. Daha sonra sizin için duvar kağıtları üretir. Bu şekilde oluşturulan duvar kağıtları, cihazınızın çözünürlüğü için uygulanır. Yani HD, QHD veya telefonunuz ne olursa olsun. Eğlenceli ve rastgele şeyler yaratan bir randomizer de var. Yeni güncellemeler yeni desenler ve daha eğlenceli şeyler ekler. Bu ücretsiz bir uygulama ve duvar kağıtları oldukça iyi görünüyor.

Walli

Walli HD ve QHD duvar kağıtları için mükemmel bir uygulama. Fotoğraf, soyut, sözcük sanatı dahil olmak üzere bir grup kategoriye sahiptir. Uygulama çeşitli sanatçıların dikkatini çeker ve mevcut duvar kağıtlarının çoğu bu sanatçılara özgüdür. Ayrıca kategoriler, çeşitli sıralama seçenekleri ve daha fazlasını içerir. Uygulama, bazı isteğe bağlı uygulama içi satın alma işlemleriyle ücretsizdir. Duvar kağıtlarının çoğu QHD'den çok daha büyük.

Google'dan Duvar Kağıtları

Google'dan Duvar Kağıtları, QHD duvar kağıtlarının eğlenceli ve basit bir kaynağıdır. Burada Google Pixel ve Pixel 2 için resmi duvar kağıtları bulabilirsiniz. Ek olarak, Google+, Google Earth ve diğer yerlerden daha fazla duvar kağıdı kaynağı vardır. Burada pek bir çeşitlilik yoktur. Ancak, koleksiyonlar hızla genişliyor. Google'ın en son amiral gemisi cihazları içindir. Bu yüzden yüksek çözünürlüklü ekranlarla birlikte geliyor. Ayrıca sık sık değiştirmek isterseniz otomatik ayar özelliğini de içerir. Uygulama tamamen ücretsizdir.

WallpapersCraft 4K Arka Planları

WallpapersCraft 4K Backgrounds, HD duvar kağıtları ve QHD duvar kağıtları için mükemmel bir kaynak. Uygulama ekranınızın çözünürlüğünü algılar. Daha sonra, özellikle bu ekran boyutu için duvar kağıtları gösterir. Çoğu Android telefonun bugünlerde 1080p veya 1440p ekranları var. Bu uygulama hem çözünürlük hem de daha yüksek için duvar kağıtları var. Geniş bir koleksiyona sahiptir. Bu 15.000'den fazla HD ve QHD duvar kağıtları içerir. Bazı eğlenceli özelleştirme özellikleri de vardır. Uygulama, uygulama içi satın alma işlemleriyle ücretsiz. Yine de uygulamada reklamlar mevcut.

Wonderwall

Wonderwall, HD ve QHD duvar kağıtları için mükemmel bir kaynaktır. Yüksek çözünürlüklü görüntülerin küratörlüğünü sağlar. Çoğu manzara ve benzeri şeylerdir. Bazı ilginç yüksek kaliteli görüntüler ile kategorilerin eksikliğini telafi ediyorlar. Artı, uygulama tamamen ücretsiz, otomatik duvar kağıtları yerleştirme özellikleri ve hemen hemen her gün yeni duvar kağıtları var. Doğayı çok beğenmediğiniz sürece en güçlü seçenek değil ama bu listedeki yerini aldı.

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile