Ogznet.com
Hemen İndirmeniz Gereken En İyi 10 Para Kazanma Uygulaması Paylaş:

Hemen İndirmeniz Gereken En İyi 10 Para Kazanma Uygulaması

Hemen İndirmeniz Gereken En İyi 10 Para Kazanma Uygulaması

Bu para kazanma uygulamaları sizi zenginleştirmeyecek, ancak size az emek harcayarak bir ek para kazanma yolunu açacak.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Para kazandıran uygulamalar mı? Gerçek olamayacak kadar kulağa iyi geliyor, ama para kazanma uygulamaları aslında var. Bu uygulamalar sizi zengin yapmazken, size bir cep harçlığı ya da aylık cep telefonu faturanız kadar ödeme yapabilirler. Pazar araştırması uygulamalarından mobil reklamcılık uygulamalarına kadar.

Bu para kazanma uygulamalarından birini veya birçoğunu akıllı telefonunuza indirebilir veya boş zamanlarınızda açabilirsiniz.

Akılda tutulması gereken bir şey, araştırma pazarında para kazanma uygulamaları arasında, kayıt yaptırmak için bir ücret talep edenlerden ya da potansiyel kazançları abartanlardan uzak durmak gerek. Uygulama puanlarına bakın ve kullanıcı yorumlarını okuyun.

Uygulamaları kullanarak para kazanmanın 11 yolu.

Money App

Para Uygulaması (iOS ve Android için kullanılabilir), fikirlerin sunulması, oyun oynama, mağaza görüntülerinin kontrol edilmesi, gizemli alışveriş, test hizmetleri ve ücretsiz denemelere katılma gibi görevleri tamamlamanız için size ödül kazandıran bir pazar araştırması uygulamasıdır. Para Uygulaması'nda bir hesap açarsınız ve ödülleri biriktirmek için görevleri tamamlamaya başlarsınız.
Bunun karşılığında, bir PayPal hesabı kullanarak nakit olarak kullanabilirsiniz. Bu uygulamanın güzelliği, ödüllerin iki veya üç iş günü içinde ödenmesidir. Bu, genellikle ayda bir kez ödeme yapan veya nakit ödüller sunmayan pazar araştırması uygulamalarının dünyasında alışılmadık bir durumdur.

Dahası, uygulama puanları yüksek (4.8/5 Google Play ve iTunes'da). Bir yorumcu şunları yazdı: “İlk 10 doları 5 gün içinde aldım. Bu, kanepeden kalkmadığım için oldukça iyi.”

iPoll

iPoll uygulaması (iOS ve Android için mevcut), pazar anketleri alarak, günlükleri (örneğin, üç günlük bir süre boyunca süt tüketimini) yazarak ve perakende çevresindeki görevleri tamamlayarak para kazanmanızı sağlayan özelleştirilmiş bir pazar araştırması uygulamasıdır.

Kayıt olursunuz ve bazı temel bilgiler sorulur, tercihleriniz ve tüketici alışkanlıklarınız gibi, görevlerinize uygunluğunuzu belirlemek ve tercihlerinize ve konumunuza göre yeni görevler olduğunda uyarılar alırsınız. Bu özel pazar araştırması uygulamasının güzelliği, özelleştirilebilmesi. Böylece ilgi alanlarınıza ve gerçekte zevkinize uygun görevler için uyarılar alırsınız.

iPoll marketler üzerinde: iTunes'da 5 üzerinden 4 yıldız ve Google Play'de 5 üzerinden 3,1 puan almıştır. Çoğu zaman, anketler başlatılması ve tamamlanması kolay; ayrıca aşırı uzun değiller!

Her bir anket, görev veya günlük için, hediye kartları için kullanılabilecek ödüller kazanırsınız veya PayPal kullanarak para kazanabilirsiniz. Bunu yapmak için sadece $10 biriktirmeniz gerekiyor.

Foap

Foap, hem profesyonel hem de amatör fotoğrafçıların akıllı telefonla çekilen fotoğrafları satarak para kazanmalarını sağlayan bir para kazanma uygulamasıdır (iOS ve Android için kullanılabilir). Oldukça iyidir. Temel olarak, markalar, reklam ve pazarlama ajansları için Foap’un dünya çapında 2,5 milyondan fazla fotoğrafçıya ait kayıtlarından görüntüler bulup satın almak için geldikleri bir kitle kaynak platformudur.

Bir hesap açarsınız, yüksek kaliteli fotoğraflarınızı net etiketlerle yüklersiniz ve fotoğraflar kayıtlı topluluk tarafından derecelendirilir.
Derecelendirme ne kadar yüksek olursa, fotoğrafın görünürlüğü o kadar yüksek olur. Her bir satış için, $5 kazanırsınız ve satış başına $100'a kadar kazanabilirsiniz. Markaların ve ajansların resimler için belirli isteklerde bulunacağı "misyonlar" da vardır. Ve son zamanlarda, bu misyonlar videolar içerecek şekilde genişledi.

Uygulamaya hem iTunes'da 5 üzerinden 4 iyi puan ve Google Play'de 5 üzerinden 3,8. Bir yorumcu şunları yazdı: “Bu uygulamayı seviyorum! Eğlenceli, fotoğraflarımı paylaşacak yeni bir yer ve onlardan para kazanma fırsatım var. ”

Fluid Market

Çoğumuzun günlerin çoğunda boşta olan kendi araçlarımız var. İyi haber: Bu paylaşımlı ekonomi uygulaması, Fluid Market (iOS ve Android için mevcut), kargo kamyonu, kamyonet, araba ve / veya SUV'u saat, gün veya hafta boyunca kiralamanıza olanak tanır.

Şirketinizin web sitesine göre, kamyonunuzu Fluid üzerinden kiralayarak yılda $24.000'a kadar para kazanabilirsiniz. Matkaplar, testereler, çit düzelticiler ve platform ayakkabıları, kayık ve iki kişilik bisiklet gibi çeşitli şeyleri içeren “Diğer” kategorisine giren eşyaları da kiralayabilirsiniz.

Kullanıcılar genellikle uygulamayı beğeniyor. iTunes'da 5 üzerinden 4,5 ve Google Play'de 5 üzerinden 3 ile derecelendirilmiştir.

PointsPrizes

Ücretli anketler ve ücretsiz teklifleri tamamlayarak puan kazanın. Çok sayıda ücretli anket, uygulama indirme ve diğer teklifler arasından seçim yapın. Ek olarak video reklamları izleyerek puan kazanabilirsiniz. Online para kazanın veya ücretsiz oyunlardan edinin!

Üye olduğunuz her 10 ödül için 1 puan kazanın. Ülkeniz için yeterli teklif yok mu? PointsPrizes.com'a yeni üye alın ve kazandıkları her 10 için 1 puan kazanacaksınız. Yeni üyelere atıfta bulunarak binlerce puan kazanabilir ve muhteşem ödüllerine erişebilirsiniz!

Swagbucks

Swagbucks'a (iOS ve Android için kullanılabilir) kaydolduktan sonra, $10 kayıt bonusuyla para kazanırsınız.
Swagbucks pazar araştırması uygulaması, anketler alarak, çevrimiçi alışveriş yaparak veya oyun oynayarak, beklediğiniz gibi yapabileceğiniz şeyleri yapabileceğiniz veya işe gidip gelme noktanızda bazı kesintiler yaşayabileceğiniz puanlar elde etmenizi sağlar. Ayrıca videoları izlerken puan kazanabilirsiniz. Swagbucks, hem iTunes hem de Google Play'de 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Üçüncü taraf anketlerini toplayan diğer pazar araştırması uygulamalarının aksine, Swagbucks, para kazanmak için daha fazla fırsata yol açan anketler için çok sayıda fırsat sunmaktadır. Anketler için birçok fırsat olmasına rağmen, bazılarını demografinize dayanarak diskalifiye edeceğinizi unutmayın.
Başka bir şey, hediye kartlarınız için puanlarınızı veya PayPal'dan geri para çekebilmenizdir (para çekme eşiği $25 değerinde 2.500 Swagbucks puanıdır).

Slidejoy

Slidejoy (Google Play için kullanılabilir) kullanıcılara kilit ekranları için ödeme yapar. Telefonunuza yüklendikten sonra,
Kilit ekranınızda haberler veya çeşitli reklamlar görmeye başlayacaksınız. Daha fazla bilgi edinmek için sola hızlıca kaydırabilir, ek reklamlar için hızlıca kaydırabilir veya ana ekran için hızlıca kaydırabilirsiniz. İyi haber, reklamlarla etkileşime girip girmediğinize bakılmaksızın pasif gelir elde etmenizi sağlar - sadece günde kaç kez telefonunuzun kilidini açmanız gerektiğini düşünün.
Daha fazla kazanmak istiyorsanız, uygulamada anketler gibi başka şeyler de yapabilirsiniz.

Square Cash veya PayPal ile ödeme yapmayı seçebilirsiniz (“normal” modunu seçin) veya kazancınızı hayır kurumlarına bağışta bulunabilirsiniz. En büyük sıkıntı, ilk kayıt olduğunuzda, para kazanamak için yaklaşık üç ay beklemeniz gerektiğidir. Ondan sonra aylık nakit ödemeler yapılır.

Bookscouter

“Kitaplardan kurtulmanın harika yolu”, Bookscouter uygulamasının bir kullanıcısı (iOS ve Android için mevcut) yazdı. “Dört kitap satmaktan 170 dolar aldım. En yüksek alıcı otomatik olarak en üst sıraya yerleştirilir, böylece kitaplarınız için en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Kesinlikle tekrar kullanacağım. ”
Bookscouter uygulaması yeni ve eski kitaplarınızı satarak para kazanmanızı sağlar. Uygulamayı indirdikten sonra, kayıt olmak kolaydır (e-posta adresinizi veya Facebook veya diğer sosyal ağları kullanarak). Ardından, kitap barkodlarını taramaya (telefonunuzun kamerasını kullanarak) başlayın ve kitap satın alanlardan alınan geri alma fiyatlarının bir araya toplanmasını görün, en yüksek alıcı ile kargo ücretsizdir.

Gözden geçirenler, Bookscouter’a iTunes’ta (5’ten 3,3’ü) ve Google Play’de (5 üzerinden 3,9) destek verdiler. Ancak, aklınızda bulundurun; taranan tüm kitaplarda fiyat kodları üretilmeyecek ve kitaplarınızı satın almanız için bazı teklifleri takip ettiğinizde ortadan kalkar. Ancak, bir yorumcu dediği gibi, “Vermek için gittiğim kitaplar için 15 dolar bile almam bana değerdi! Dağınıklığı temizle ve biraz para kazan. ”

Toluna

Bir pazar araştırması uygulaması olarak, Toluna (iOS ve Android için mevcut) göze çarpmaktadır, çünkü kullanıcılar PayPal kullanarak nakit ödeme alabilirler ve aynı zamanda uygulama sadece anketler almaktan daha fazlası için ödüller sunar - ayrıca kendi puanlarınızı (örneğin güncel olaylara, şampuan alışkanlıklarına veya en son teknoloji araçlarındaki fikirlere dayanarak) puan kazanabilirsiniz.

Kayıt işlemi basittir ve Toluna'dan nasıl en iyi şekilde yararlanabileceğinizi görmek için uygulamayla ilgli bir web seminerini izleyebilirsiniz.

App iTunes'ta 5 üzerinden 3.8 yıldız ve Google Play'de 5 üzerinden 3,3 puan olarak derecelendirilmiştir.

Userfeel

Userfeel uygulaması (iOS ve Android için kullanılabilir), kullanılabilirlik testlerine katılmanıza olanak tanır, yani yeni web sitelerini ziyaret etmek ve keşfetmek için ödeme alırsınız, sitede çeşitli basit görevleri yerine getirir ve kaydedilmiş geri bildirim ve eleştiriler sunar.
(Web sitesinde, neyin beklendiğini açık bir şekilde gösteren yararlı bir video var.)

Her bir test 10 ila 20 dakika sürer ve PayPal ya da Payoneer aracılığıyla $10 olduğunda nakit olarak alırsınız.

Bu uygulamanın göze çarpan özelliklerinden biri, ilk "yeterlilik testi" almanızdır.
“Verdiğiniz görevleri yerine getirirken sesinizi ve ekranınızı kaydeder. Bu, yaptığınız şeyin bir sürümüdür, ancak ücretsizdir ve yalnızca uygulamanın çalışıp çalışmadığını test etmekle kalmaz, aynı zamanda UserFeel ekibinin size bir puan vermesini de sağlar. Değerlendirmeniz ne kadar iyi olursa, size daha fazla tahsis edilir.

Uygulama Google Play'de 5 üzerinden 3.2 puan aldı. Bir UserFeel yorumcusu şunları yazdı: “Videomu yüklerken birkaç sorunla karşılaştım, ancak destek ekipleri bunu düzeltmeme yardımcı oldu ve testim için ödeme yaptım. Ekstra para kazanmak için çok kolay bir yol. Başka bir test yapmak için sabırsızlanıyorum. Bazı yorumlar, kullanıcı test videosunu yüklemeye çalışırken uygulamanın çökmesinden bahsetti, ancak Userfeel destek ekibi bu sorunları çözmeye çalışmak için duyarlıydı.

Musely

Musely (iOS ve Android için kullanılabilir), çevre dostu güzellik ve ev ürünleri için çevrimiçi bir topluluk ve pazar uygulamasıdır.
Kadınlar için sağlıklı bir yaşam tarzı tavsiyesi ve ebeveynlikten cilt bakımına ve zindeliğe kadar çeşitli konularda ipuçları ve paylaşımlar için sosyal bir platform. Musely'de, organik, gelişmekte olan markaları ve toksin içermeyen oje veya doğal ruj gibi çevre dostu ürünleri satın alabilirsiniz.
Uygulamada para kazanmanın yolu, sitede “Muse” (temelde etkileyici) olmak ve önerdiğiniz ürünlerin satışında yüzde 20 komisyon kazanmak için kendi mağazanızı oluşturmaktır. Otomatik olarak her ayın 1'inci ve 15'inde otomatik olarak öder.

Uygulama, hem iTunes'ta (5,7 üzerinden 4.7), Google Play'de (5 üzerinden 4,2 yıldız) yüksek oranda derecelendirilmiştir. Bir yorumcu şunları yazdı: “DIY ipuçları! Sağlık, güzellik, el sanatları ve çok daha fazlası için harika bir uygulama! Ben takıntılıyım!"

 

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!