Ogznet.com
Android için En İyi 5 Hız Göstergesi Uygulaması Paylaş:

Android için En İyi 5 Hız Göstergesi Uygulaması

Android için En İyi 5 Hız Göstergesi Uygulaması

Android için En İyi 5 Hız Ölçer Uygulaması

Akıllı telefonlar pek çok şeyi yapabilir. Hızınızı ölçmek te bunlardan biridir. Çeşitli amaçlar için bir hız göstergesi uygulamasına ihtiyacınız olabilir. Koşucular hızlarını ölçmek için bunları kullanabilir. Araba meraklıları bunları çeşitli nedenlerle kullanabilirler. Ancak, en çok bisikletçiler gibi bir hız göstergesinin araçlarında olmadığı diğer insanlar bu uygulamaları daha çok kullanıyor. Bu uygulamaları hareket eden herkes kullanabilir. İşte Android için en iyi hız göstergesi uygulamaları.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

1. GPS Speedometer and Odometer

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor
GPS Speedometer and Odometer - hız göstergesi ve kilometre sayacı uygulaması

Araba ve bisiklet gibi ulaşım araçlarında hız ölçmek için kullanabilceğiniz hız göstergesi ve kilometre sayacı uygulaması. Aracın hız ölçümü için en iyi GPS hız göstergesi uygulamalarından biridir.

Uygulama internet olmadan çalışıyor. Uygulama üzerinden hızı, ortalama hızı, mesafeyi, yolculuk süresini ve maksimum hızı takip edebilirsiniz. Ayrıca hızınızı gösteren basit bir ekranla birlikte gelir. Ücretsiz sürümde reklamları kaldırabilirsiniz.

2. DigiHUD Speedometer

  • Ücretsiz
DigiHUD Speedometer - hız göstergesi olan dijital bir HUD uygulamasıdır

DigiHUD Speedometer, aynı zamanda bir hız göstergesi olan dijital bir HUD uygulamasıdır. Ekran, bir aracın ön camında bir yansıma olarak görüntülemek için ekranı yansıtan normal görüntüleme ve HUD modu arasında değiştirilebilir (cihazın parlaklığına bağlı olarak en çok geceleri kullanışlıdır).

Gösterge Paneli size birkaç faydalı bilgi verir. Hızınızı, seyahat mesafenizi, ortalama hızınızı ve maksimum hızınızı görebilirsiniz. Aynı zamanda bir pusula, kilometre sayacı ve bir saat içerir. Basit bir dijital saat tarzı tasarım kullanır. Bu, özellikle geceleri okumayı kolaylaştırır. Pro sürümü, daha fazlasına ihtiyaç duyanlar için bazı ekstra özelliklerle birlikte gelir.

3. Drag Racer

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor
Drag Racer - çoğunlukla drag yarışçıları için bir hız ölçer uygulamasıdır

Drag Racer, çoğunlukla drag yarışçıları için bir hız ölçer uygulamasıdır. İvme modelinizi gösteren bir grafikle birlikte mesafenizi ve hızınızı gösterir. Ayrıca mil ve kilometre arasında geçiş yapabilirsiniz. Uygulamanın düzgün kullanılması için GPS bağlantısı ve GPS izni gerekir.

4. SpeedView: GPS Speedometer

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor
SpeedView - en popüler hız ölçer uygulamalarından bir diğeri

SpeedView, mevcut, maksimum ve ortalama hızınızın yanı sıra yön, toplam mesafe ve seyahat edilen süreyi göstermek için telefonun yerleşik GPS sistemini kullanan gelişmiş bir hız ölçer uygulamasıdır. Koşmak, araba sürmek, bisiklete binmek veya yürüyüş yapmak için uygundur.

Aynı zamanda birçok iyi özelliğe sahiptir. Hızınızı ve diğer sürüş istatistiklerini bir bakışta kontrol edebileceğiniz tipik bir HUD içerir. Hareket etme süresi, durma süresi, mesafe, hız ve daha fazlası gibi şeyleri takip eder. Ayrıca bir pusula, istatistikleriniz için grafikler ve daha fazlasını içerir. Uygulamanın ücretsiz ve ücretli bir sürümü vardır. Ücretli sürüm sadece birkaç ekstra özelliğin kilidini açar.

5. Ulysse Speedometer

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor
 

Ulysse Speedometer, piyasadaki en zengin özellikli hız ölçer uygulamalarından biridir. İstatistik izleme, HUD gibi temel özellikleri ve ortalama hızınız gibi şeyleri içerir. Ayrıca bir altimetre ve bir pusula içerir. Uygulama ayrıca telefonun pili ve sıcaklığı gibi şeyleri de gösterir, böylece telefonunuza zarar verme durumunu ortadan kaldırır. Ücretsiz sürümde reklam bulunurken ücretli sürümde yoktur.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!