Ogznet.com
En Hızlı Wordpress Hosting Firması Hangisi? Paylaş:

En Hızlı Wordpress Hosting Firması Hangisi?

En Hızlı Wordpress Hosting Firması Hangisi?

Eğer başarılı bir website oluşturmak istiyorsunuz, ilk yapmanız gereken şeyler biri kendinize doğru bir hosting seçimi yapmanızdır. Dünya üzerinde gerçekten iyi denebilecek pek çok hosting firması bulunmaktadır. Fakat WordPress hosting konusunda gerçekten başarılı denebilecek çok fazla kaliteli hosting firması bulunmamaktadır. Bu yüzden de var olan kaliteli hosting firmalarını tespit ettikten sonra, bunlar arasından size en uygun olanı tercih etmeniz gerekmektedir. Eğer altyapı olarak WordPress kullanılacaksa, bu durumda kesinlikle kendini kanıtlamış ve piyasada adı geçen bir hosting firması ile çalışmanız gerekmektedir. Eğer hizmeti Türkiye’de alacaksanız, ilk dikkat etmeniz gereken konu, çalışacağınız firmanın serverının Türkiye’de olmasıdır. Çünkü web sitenizi ziyaret eden bir ziyaretçinin serverınıza ulaşacağı süre, mesafe kısaldıkça kısalacaktır.

Cenuta WordPress Hosting Alanında Lider Firma Oluyor!

Cenuta Türkiye'de hizmet vermekte olan hosting firmaları arasında en başarılı olanıdır. Cenuta'nın en başarılı hosting firması olmasının sebebi, hem fiyatlarının uygun olması (ki fiyatları piyasa ortalamasının çok altındadır) hem de hizmet sırasındaki ve hizmet sonrasındaki desteğinin çok iyi olmasıdır. 2020 yılında kurulmuş Centua, saat ya da gün gözetmeksizin, isterseniz akşam saat 10'da, isterseniz de sabah saat 3'te size desteğe gelebilmektedir. Cenuta piyasada yeni olmasına rağmen piyasada uzun soluklu deneyimleri olan bir firmadır. Sahadaki deneyimleri de onu bu alanda dikkat çeken bir firma haline getirmeyi başarmıştır. Dikkatleri üzerinde toplamasının sebebi, yenilikçi, hızlı ve kaliteli hizmet sunma anlayışlarıdır. Bu başarının altında yatan etken, kendisini sürekli olarak geliştirmesi ve yenilerek, hizmetlerinde bu yenilenmeden izler gösterebilmesidir.

Cenuta Pek Çok Alanda Hizmet Sunuyor!

Cenuta Wordpress dışında pek çok alanda hizmet vermektedir. Domain, alan adı ve sunucu konularında da kaliteli hizmet sunmaktadır. Cenuta'nın müşterileri için sunduğu pek çok farklı paket bulunmaktadır. Bu paketler müşterinin talebine göre aylık ya da yıllık olarak oluşturulabilmektedir. Ayrıca Cenuta, müşterilerin paketleri satın almadan deneyebilmeleri için bir demo hizmeti de vermektedir. Cenuta'nın müşterileri için önerdiği fiyatlar gerçekten piyasanın çok altında fiyatlardır. Bazı paketler için Cenuta'nın fiyatları yıllık 1.99 TL gibi fiyatlardan başlayabilir. Türkiye'de bu fiyatlara hosting hizmeti verebilecek firmalar yok denecek kadar azdır. Olanların da sundukları hizmetler hiçbir zaman Cenuta kadar kaliteli değildir. Dolayısıyla Cenuta, Türkiye'de WordPress hosting alanında tercih edilecek ilk firmadır. Wordpress hosting fiyatları sayfasından firmanın paket fiyatlarını görebilirsiniz.

Cenuta Neden Tercih Edilmeli?

  • Cenuta verdiği hizmetler karşısında çok ekonomik ve cüzi rakamlar talep eder.
  • Tamamen yerli sermaye ile üretilmiştir.
  • Kişilerin kendi bütçelerine göre seçebilecekleri pek çok paket vardır. Ayrıca kişiler yine kendi bütçelerine göre sıfırdan paketler de oluşturabilirler.
  • Cenuta, 24 saat destek hizmeti vermektedir.
  • Cenuta'nın sistemleri günlük olarak yedeklenmektedir. Bu sayede verilerin kaybolması gibi bir durum söz konusu değildir.
  • Eğer bir alan adınız yoksa, Cenuta size alan konusunda hizmet sunmaktadır.
Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!