Ogznet.com
Ogznet.com

Ücretsiz VPN Programı - Hotspot Shield VPN

Hotspot Shield VPN’i indirerek engellenmiş internet sitelerine ve daha da fazlasına erişim sağlayın. Üstelik ücretsiz.

Herkese açık Wi-Fi ağlarından internete bağlı durumdayken bazı hackerlar şifrelerinizi almak için harekete geçmiş olabilirler. Hesaplarınız, banka şifreleriniz, kredi kartı numaralarınız ve daha bir çok kişisel bilgilinizi bu halka açık Wi-Fi’ler yüzünden kaybedebilirsiniz. Ve standart antivirüs yazılımları bile sizi bu tehlikeden koruyamaz.

İşte bu yüzden Hotspot Shield VPN ile internet bağlantınızı güvenlik altına almalısınız. Ücretsiz olan bu yazılım ile işte veya evde veya herhangi bir yerde herkese açık Wi-Fi kullanırken tehlikelerden uzak durursunuz.

Hotspot Shield VPN

Hotspot Shield bir sanal gizlilik ağı kurarak sisteminiz ve kablosuz internet ağınız arasında bir güvenlik katmanı oluşturur. Bu güvenlik sayesinde hackerların bilgisayarınıza erişimini engelleyebilirsiniz. Bu sayede email, kredi kartı bilgileri gibi bilgileriniz asla çalınmaz.

Arama yaparken, internette gezinirken, alışveriş yaparken, arkadaşlık uygulamalarını kullanırken ve diğer kişilerle iletişime geçerken kimlik, sağlık, finans ve ailevi bilgilerinizi koruyun. Tüm verilerinizi şifreliyor ve çevrimiçi etkinliklerinizin kaydını tutmuyor.

Ücretsiz planda sadece bir cihaz için koruma sağlarken günlük 500 MB limit bulunmaktadır. 2 Mbps'ye kadar hız sunduğunu iddia etmektedir.

Ücretsiz VPN’nin Avantajları

Gizlilik, WiFi güvenliği, içeriğe kısıtlamasız erişim ve daha fazlasına sahip olun

 • İnternet sitelerinin engelini kaldırın
 • İnternette anonim (gizli) gezinmenin tadını çıkarın
 • Komple Wi-Fi güvenliğine erişin
 • Banka bilgilerinizi, şifrelerinizi ve indirdiğiniz dosyaları meraklı gözlerden koruyun

VPN nedir?

VPN teknolojisi sayesinde önceden şifreleri kaldırılmış ağlar üzerinden şifreli verileri göndermeniz sağlanır. Size gizli ve güvenli internet gezintisi sağlamasının yanı sıra, Hotspot Shield VPN gibi VPN hizmetleri önemli diğer birçok avantajı da beraberinde getirir. İnternet proxy ayarlarıyla karşılaştırıldığında, VPN ayrıca daha iyi bir çevrimiçi güvenlik ve gizlilik sağlar.

Hotspot Shield VPN, dünyada 650 milyondan fazla indirme ile popüler bir VPN hizmetidir. Mac, Windows, iPhone/iPad ve Android cihazlarda kullanılabilir.

Hotspot Shield VPN’in Avantajları

 • Hotspot Shield VPN ile YouTube, Facebook, Twitter gibi internet sitelerinin veya okuldaki, kütüphanedeki ya da ofisinizdeki internet sitelerinin erişim engelini kaldırın. Favori içeriklerinize erişebilmek için ağ yöneticiniz tarafından yapılan filtre ve güvenlik duvarları ayarlarını etkisiz hale getirebilirsiniz.
 • İnternet’te anonim (gizli) gezinti - Gizlilik ve güvenlik endişeleri nedeniyle İnternet’te anonim (gizli) olarak gezinmek isteyebilirsiniz. Hotspot Shield Ücretsiz VPN, anonim bir şekilde izlenmeden veya kimse tarafından gözlenmeden çevrimiçi faaliyetlerinizi yürütebilmeniz için bilgisayarınız ve sunucularımız arasında şifreli bir tünel oluşturur.
 • IP adresinizi gizleyin - İnternet, spamciler, meraklılar ve hackerlarla dolu. Çevrimiçi faaliyetlerinizi sessizce izliyor ve en ummadığınız zamanda kredi kartı bilgileri ve şifreleriniz gibi hassas verilerinizi çalıyorlar. İnternet’e Hotspot Shield aktifken girerseniz, gerçek IP adresinizi maskelemek ve internette anonim (gizli) bir şekilde gezinmek için ABD’den yeni bir IP adresi alıyorsunuz.
 • Gizli ve güvenli gezinti - VPN, gelişmiş seviye çevrimiçi güvenlik sunuyor. Hotspot Shield VPN ile internete her bağlandığınızda, şifrelerinizi, finansal işlemlerinizi ve anlık mesajlarınızı da içeren verileriniz güvence altına alınıyor ve şifreleniyor. Ayrıca, kişisel bilgileriniz de İnternet’teki casuslardan gizleniyor.
 • Wi-Fi güvenliği - Mahallenizdeki Starbucks gibi herkese açık bir WiFi noktasından İnternet’e bağlanıyorsanız, bu ağdaki herkes İnternet’te gerçekleştirdiğiniz faaliyetleri izleyebilir. Nereden bağlandığınızdan bağımsız olarak kişisel bir VPN, İnternet’teki gezintileri güvence altına alır ve bu bağlamda özel verileriniz daha özel kalır.
 • Kötü amaçlı yazılım koruması - Hotspot Shield VPN kötü amaçlı yazılım içerdiği bilinen internet sitelerini ziyaret ederseniz sizi uyarır ve sonrasında siteyi engeller. 3,5 milyondan fazla kötü amaçlı yazılımı, e-dolandırıcılık ve spam sitesini algılayarak cihazınıza erişmelerini engeller.

Hotspot Shield Ücretsiz VPN indir:

Yorumlar

 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz