Ogznet.com
HTML Hazır Site Şablonları Ücretsiz İndir Paylaş:

HTML Hazır Site Şablonları Ücretsiz İndir

HTML Hazır Site Şablonları Ücretsiz İndir

Bir sonraki web siteniz için responsive, güzel ve profesyonel görünümlü HTML hazır site şablonları arıyorsanız doğru yere geldiniz. Web sitenizde ücretsiz olarak kullanmak için en iyi html hazır site şablonları indirme siteleri burada.

Dribble, çalışmalarını online olarak sergilemek isteyen herkes için popüler bir tasarımcılar topluluğudur. Çalışmalarının ekran görüntülerini yayınlamanın yanı sıra, tasarımcılar projelerin HTML / CSS versiyonlarını da herkesin kullanması için bu siteye yüklerler. Bu ücretsiz HTML hazır site şablonlarını indirmek için Dribble'daki freebie ve freebies etiketlerini tarayıcınızdaki favori yer imlerinize eklemelisiniz.

Dribble - ücretsiz HTML hazır site şablonlarını indirmek için Dribble

Creative Market, web sitesi şablonları, temaları, fontları ve diğer tasarım ürünleri için bir pazar alanı gibidir. Ücretli bir alan ancak mail bültenlerine abone olursanız, her hafta gelen kutunuza indirme linkleri gelir veya doğrudan Dropbox'ınıza indirilebilecek ücretsiz tasarım öğeleri gönderilir. Ve bunlar çoğunlukla kalitelidir.

HTML5 UP, internetteki en kullanışlı web sitelerinden biri olan Carrd'ın kurucuları tarafından oluşturulmuştur. HTML5 UP, Bootstrap veya Material framework ile hazırlanmış ücretsiz HTML şablonları sunarlar. Tüm web şablonları Creative Commons lisansında bulunmaktadır, böylece bu hazır site şablonlarını istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

HTML5 UP - ücretsiz HTML şablonları

Envato'nun Themes Forest sitesi, web sitesi şablonları için birinci sınıf bir pazar alanıdır, ancak burada ücretsiz bir hesap oluşturursanız, ana sayfalarında yayınlanan tüm ücretsiz içerikleri birkaç haftada bir indirirsiniz. Bunlar, yayıncıların, reklam yapabilmesi için belli bir süre boyunca ücretsiz olarak sunulan ürünleridir.

OnePageLove, tek sayfalık hazır web site şablonlarının olduğu bir dizindir ve HTML şablonlarını indirilebilmek için özel bir bölüme sahiptir.

OnePageLove - tek sayfalık web site şablonlarının olduğu bir dizindir

UpLabs, yaratıcı tasarımcıların çalışmalarını paylaştığı başka bir çevrimiçi pazar ve topluluktur. “web” bölümü hem kişisel hem de ticari kullanım için ücretsiz olan çeşitli HTML hazır site şablonları sunar.

İlginizi çekebilir

Ücretli Html Template ve Php Script'leri Ücretsiz İndirin

Her hafta, ücretli olarak satılan bir Html5 template, Wordpress tema, Uygulama kaynak kodu veya grafik sadece 1 hafta boyunca ücretsiz olarak bu sitede indirilm..

Codrops, web tasarımcıları ve geliştiriciler için en yaratıcı çalışma koleksiyonunu barındırıyor. Bu sitedeki her bir proje, bir resim slaytı veya bir ödeme sayfası olsun, daha önce gördüğünüz her şeyden farklıdır ve kaynak kodu Github'da bulunur.

Freebiesbug, adından da anlaşılacağı gibi, fontlar, PSD tasarımları, stok fotoğraflar ve tabii ki HTML hazır site şablonları da dahil olmak üzere birçok ücretsiz web içeriği sunuyor. “exclusive” etiketini arayın ve tasarımcıların yalnızca bu web sitesinde paylaşmayı seçtiği HTML / CSS şablonlarını keşfedin.

Freebiesbug - HTML hazır site şablonları

HTML Design, kişisel veya ticari web sitelerinizi tasarlamak ve özelleştirmek için çok kaliteli HTML hazır site şablonları paylaşıyor ve bunları indirmek için ayrıca bir kayıt mecburiyeti yoktur. Bu sitede bulunan Bootstrap web site şablonu ve temaları, her tür kurumsal, iş veya ajans web sitesi için tasarlanmıştır. Temiz bir tasarıma sahip, tamamen duyarlı ve tüm cihazlarda göz alıcı görünen tek sayfalık ve çok sayfalı hazır site şablonları bulabilirsiniz. Şablonların kullanımı ve özelleştirmesi çok kolaydır, trend özellikleri ve benzersiz tasarımlarıyla birlikte gelirler. Bu sitedeki hazır site şablonları, web sitenizin sofistike ve çekici bir görünüme ve hatta işiniz için kullanışlı bir şablona sahip olmasını sağlayacaktır.

HTML Design - kişisel veya ticari web sitelerinizi tasarlamak ve özelleştirmek için çok kaliteli HTML hazır site şablonları

FreeHTML5.co, ücretsiz hazır web sitesi şablonları sunan bir diğer sitedir. Bootstrap Framework kullanan ücretsiz HTML5 şablonları çoğunluktadır. Bu sitedeki güzel ve işlevsel ücretsiz Bootstrap şablonlarını ihtiyacınıza göre indirebilirsiniz. Ayrıca sitede Premium etiketi ile ücretli hazır site şablonları da bulunmaktadır.

İlginizi çekebilir

Ücretsiz Web Sitesi Tasarım ve Şablonları - Styleshout.com

Styleshout.com sitesinde modern tasarım onlarca ücretsiz web site şablonları bulabilirsiniz. Bu sitede güzel HTML5 ve CSS3 web sitesi şablonları koleksiyonu var..

ThemeWagon, ücretsiz HTML şablonları indirmek için kaliteli bir sitedir. Bootstrap 5 çerçevesi ile hazırlanmış ücretsiz web site temalarını ticari veya kişisel kullanım için ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

ThemeWagon - ücretsiz Bootstrap 5 HTML şablonları indir

Ücretsiz HTML5 şablonları arasında, admin paneli temasından kurumsal firma şablonuna kadar hemen hemen aradığınız tüm konularda ücretsiz bir şablon var.

Binarytheme, tamamen ücretsiz 200'den fazla ücretsiz Bootstrap şablonu ve Bootstrap temaları içeren hazır HTML web sitesi şablonları sunuyor.

BootstrapMade, yüksek kaliteli ücretsiz Bootstrap web sitesi şablonlarını ücretsiz indirmenizi sağlıyor. Ücretsiz olarak indirdiğiniz hazır web site şablonunu kullanabilmek için sitenin linkini kaldırmamanız gerekiyor.

BootstrapMade - Yüksek kaliteli ücretsiz Bootstrap web sitesi şablonları.

Listedeki yer imlerinize eklemeye değer olan son kaynak Codepen. Chris Coyier, Codepen'i web tarayıcısına HTML, CSS ve JavaScript yazmak için bir kodlama alanı olarak başlattı, ancak proje, kodu halka açık olan ve indirmesi ücretsiz olan devasa bir geliştiriciler topluluğuna dönüştü ki bende web sitelerim için buradan oldukça fazla yararlanıyorum.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!