Web Siteniz için HTML Şablonlarını İndirebileceğiniz En İyi Siteler

Web Siteniz için HTML Şablonlarını İndirebileceğiniz En İyi Siteler

Bir sonraki web siteniz için duyarlı, güzel ve profesyonel görünümlü HTML şablonları mı arıyorsunuz, ancak para harcamak istemiyor musunuz? İşte internet sitesi projelerinizde kısıtlama olmaksızın kullanmak için en iyi html şablonlarını bulabileceğiniz birkaç ücretsiz kaynak.

Dribble, çalışmalarını online olarak sergilemek isteyenler için popüler bir tasarımcılar topluluğudur. Çalışmalarının ekran görüntülerini yayınlamanın yanı sıra, tasarımcılar projelerin HTML / CSS versiyonlarını da herkesin kullanması için yüklerler. Bu projeleri kaçırmamak için Dribble'daki freebie ve freebies etiketlerini yer imlerinize eklemelisiniz.

Creative Market, web sitesi şablonları, temaları, fontları ve diğer tasarım ürünleri için bir pazardır. Ücretli bir mağaza ancak e-posta bültenlerine katılırsanız, her hafta doğrudan gelen kutunuzda veya Dropbox'ınıza indirilebilecek ücretsiz tasarım öğeleri gönderilir. Ve bunlar çoğunlukla kalitelidir.

HTML5 UP, internetteki en kullanışlı web sitelerinden biri olan Carrd'ı kuran aynı geliştirici tarafından oluşturulmuştur. HTML5 UP, Bootstrap veya Material framework ile şablonlarını hazırlar. Tüm web şablonları Creative Commons lisansında bulunmaktadır, bu yüzden bunları istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Envato'nun Themes Forest sitesi, web sitesi şablonları için birinci sınıf bir pazardır, ancak burada ücretsiz bir hesap oluşturursanız, ana sayfalarında yayınlanan tüm ücretsiz içerikleri birkaç haftada bir indirirsiniz. Bunlar, yayıncıların, reklam yapabilmesi için belli bir süre boyunca ücretsiz olarak sunulan ürünleridir.

OnePageLove, tek sayfalık web site şablonlarının olduğu bir dizindir ve HTML şablonlarını indirilebilmek için özel bir bölüme sahiptir.

UpLabs, yaratıcı tasarımcıların çalışmalarını paylaştığı başka bir çevrimiçi pazar ve topluluktur. “web” bölümü hem kişisel hem de ticari kullanım için ücretsiz olan çeşitli HTML şablonları sunar.

Haftanın Ücretsiz Html Template'leri
İlginizi Çekebilir

Haftanın Ücretsiz Html Template'leri

Manoela Ilic’s Codrops, web tasarımcıları ve geliştiriciler için en yaratıcı çalışma koleksiyonunu barındırıyor. Bu sitedeki her bir proje, bir resim slaytı veya bir ödeme sayfası olsun, daha önce gördüğünüz her şeyden farklıdır ve kaynak kodu Github'da bulunur.

Freebiesbug, adından da anlaşılacağı gibi, fontlar, PSD tasarımları, stok fotoğrafları ve tabii ki HTML şablonları da dahil olmak üzere birçok ücretsiz web içeriği sunuyor. “exclusive” etiketini arayın ve tasarımcıların yalnızca bu web sitesinde paylaşmayı seçtiği HTML / CSS şablonlarını keşfedin.

Listemdeki yer imlerinize eklemeye değer olan son kaynak Codepen. Chris Coyier, Codepen'i web tarayıcısına HTML, CSS ve JavaScript yazmak için bir oyun alanı olarak başlattı, ancak proje, kodu halka açık olan ve indirmesi ücretsiz olan devasa bir ön uç geliştiriciler topluluğuna dönüştü ki bende web sitelerim için buradan oldukça fazla yararlanıyorum.

Styleshout.com Ücretsiz Web Template
İlginizi Çekebilir

Styleshout.com Ücretsiz Web Template

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile