iOS 11'in genel beta sürümünü indirebilirsiniz

iOS 11'in genel beta sürümünü indirebilirsiniz

Yakında yayınlanacak iOS 11 güncellemesini test etmek isteyenler için, yazılımın genel beta sürümünü Apple'ın web sitesinden indirebileceksiniz.

WWDC 2017'de sırasında yani bu ayın başlarında açıklanan iOS 11, standart aramalar ve geliştirmelerle birlikte geliyor ancak aynı zamanda iPad'i daha büyük ekran ve klavye eklentisi ile bir şekilde daha güçlü bir bilgi işleme aracı haline getirmei amaçlıyor.

Artık, bilgi ve medyayı uygulamalar arasında sürükleyip bırakabilir, çok daha fazla uygulamaya uyacak şekilde iPad'deki bağlantı istasyonunu genişletebilir, aynı anda üç uygulamayla çoklu görev görebilirsiniz. ICloud ve diğer üçüncü parti sağlayıcılarla senkronize edilen daha geleneksel bir dosya yönetim sistemine erişebilirsiniz. Dahili ekran görüntüsü, daha sağlam ve özelleştirilebilir bir Kontrol Merkezi düzeni ve Siri dili çevirileri de dahil olmak üzere yararlı olabilecek köklü değişiklikler de var.

Herhangi bir beta yazılımında olduğu gibi, bu iOS beta sürümünde de ciddi oranda hatalar olabilir. Bu nedenle, bilgisayarda ya da iCloud aracılığıyla elle yedeklenen bir yedeklemeniz olduğundan emin olmak akıllıca bir hareket olacaktır; iOS 11 yükleyip daha sonra geri dönebilmek ve iPhone'unuzu veya iPad'inizi eskisi gibi kurmak için yedeklemenizi mutlaka yapın. Ayrıca iOS 11'i yalnızca ikincil bir cihaza (veya yalnızca iPad'inizde) yükleyebilirsiniz; bunlardan birinin sahibiyseniz beta sürümü elde edebilirsiniz. Yazılımın nihai versiyonunun, genellikle Apple'ın yıllık lansman ayı olan Eylül ayında gerçekleşmesi sonrasında sonbaharda sunulması bekleniyor.

Ayrıca İngilizce'si olan arkadaşlar için iOS 11 özelliklerinin anlatıldığı bir video.


Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 594 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" iOS 11'in genel beta sürümünü indirebilirsiniz konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere iOS 11'in genel beta sürümünü indirebilirsiniz ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda iOS 11'in genel beta sürümünü indirebilirsiniz ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
ücretsiz firma ekle instagram takipçi satın al