MacOS için üçüncü taraf dosya yöneticilerinin bolluğu, iş akışınızdaki Finder'ın yerini alabilir. Ancak Finder özelleştirilebilir bir dosya yöneticisidir. Ve genişletilebilirliği, üçüncü taraf uygulamalarının onunla doğal olarak entegre olmasına izin veriyor.
Yeni bir Mac kullanıcısı ya da daha fazlasını yapmak isteyen deneyimli bir Mac kullanıcı olsanız da, bilgisayarınızda indirmeniz gereken önemli Mac uygulamaları ve yardımcı programlar vardır. Birçoğu ücretsiz ve üçüncü taraf geliştiriciler tarafından oluşturulan bu uygulamalar, daha üretken olmanıza ve Mac'inizde mümkün olmayan şeyleri yapmanıza yardımcı olur.
iPhone pilinin ne zaman değiştirileceğini merak ediyor musunuz? Telefonunuzu birkaç yıldır kullanıyorsanız, piliniz yıpranmaya başlayabilir. iPhone'unuzdaki pilin değiştirilmesinin gerekip gerekmediğini kontrol etmek için hızlı kılavuzumuzu okuyun. Pilinizin ömrünün sonuna gelip gelmeyeceğini ve bununla ilgili neler yapılacağını öğrenin.
Kötü pil ömrü, akıllı telefon sahiplerinin en çok şikayet ettiği bir konu. Bir iOS veya Android kullanıcısı olmanızın önemi yoktur; telefonunuzu gün içerisinde çok kullanırsanız, pil gün batımına geldiğinde şanslısınız demektir. Ancak, iPhone pilini kalibre ederek basit bir şekilde pil ömrünü uzatabilirsiniz. Şimdi kalibrasyonun neden önemli olduğunu ve nasıl yapabileceğinizi daha yakından inceleyelim.
iOS'ta Google'ın tarayıcısı oldukça iyi bir performansa sahiptir, kişisel bilgilerinizi sorunsuz bir şekilde senkronize eder ve hem eğlenceli hem de kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Ancak Chrome’un reklamları engelleme konusundaki yetersizliği her zaman sıkıntı olur. Reklam engelleyici olmadan normal bir deneyime izin vermeyecek reklam siteleri için Safari'ye geri dönmek zorunda kalırsınız.
Bildiğiniz gibi, iPhone'unuzu kullanarak telefon çağrılarını kaydetmek için yerleşik bir yol yoktur. Ülkeye ve devlete özgü yasaların bir sonucu olarak, Apple bir telefon görüşmesini kaydetmeyi özellikle kolaylaştırmaz. Ancak, imkansız değildir. Bazı geçici çözümler kullanarak iPhone telefon çağrılarını kaydedebilirsiniz.
Apple kayıtlı her yeni Apple kimliği ile ücretsiz e-posta adresleri verir. Gmail gibi olan güçlü olmayabilir, ancak iCloud Mail hala yararlı bir e-posta hizmetidir. iCloud Mail adresinizi kullanmıyorsanız, bu ipuçları fikrinizi değiştirebilir.
iPhone ana ekranını zaman zaman yeniden düzenlemek eğlencelidir. Uygulama simgelerini klasör veya sayfaya göre kategorilere ayırmak, büyüyen bir uygulama koleksiyonunu kontrol altında tutmanın kullanışlı bir yoludur, ancak bunu değiştirmenin daha yaratıcı yolları vardır. iPhone veya iPad'inizin ana ekranı için bazı çekici alternatif düzenleme fikirleri.
iPhone'lar, birçok kişinin akıllı telefon tasarımının zirvesi olarak gördüğü, güzel hazırlanmış tasarım harikaları olabilir, ancak bu cihazlarda sorunlarla bile gelebilir. Tüm iPhone sürümleri için en iyi sorun giderme ipuçları burada.
Kış aylarına doğru gittiğimiz bu günlerde en çok kullandığımız uygulamalar hava durumu oluyor. Today Weather, Play Store'daki favori uygulamalarımızdan biridir ve son zamanlarda bazı çok yararlı güncellemeler verilmiştir. Oldukça yağışlı havalar görmeye başlıyoruz, bu da size ihtiyacınız olan bilgiyi temiz ve güzel bir arayüzle verebilecek bir hava durumu uygulamasıdır.
​​​​​​​Genellikle giriş öğeleri olarak da adlandırılan başlangıç ​​öğeleri, önyükleme veya Mac'inizde oturum açtığınızda otomatik olarak başlatmak veya açmak istediğiniz uygulamalar, belgeler, paylaşılan birimler veya diğer öğelerdir.
Mac'inizde bir sanal özel ağ (VPN) kullanmak istemeniz için çok sayıda nedeniniz var. Genel Wi-Fi'de güvenle gezinmeyi, konumunuzu gizlemeyi, yasaklı içeriğe erişmeyi ve dosya paylaşımını gizli yapmayı içerir. Mac'inizde bir VPN kurmak kolaydır. macOS'un yerleşik desteği vardır ve bazı VPN servisleri kendi programlarını sunarlar. Farklı protokolleri kullanmak için üçüncü taraf araçlarını da yükleyebilirsiniz.
Mesleki kariyerinizde başarıya ulaşmak için İngilizce yazma ve konuşma becerilerinde yetkin olmak gerekir. Çoğu insan İngilizce'yi etkili bir şekilde öğrenmek için çalışır. Yeni kelimeler öğrenme, yeni öğrendiğiniz kelimeleri hatırlama gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bir kursa kayıt olamıyorsanız veya zamanınız yoksa, bu Android ve iPhone uygulamaları İngilizce öğrenmenize ve kelime dağarcığını güçlendirmenize yardımcı olabilir.
iphone uyumlu bluetooth kulaklık,iphone bluetooth kulaklık teknosa,iphone 7 uyumlu bluetooth kulaklık,iphone için bluetooth kulaklık tavsiyesi,iphone kulaklık özellikleri,iphone bluetooth kulaklık eşleştirme,iphone bluetooth kulaklık vatan,iphone uyumlu bluetooth kulaklık tavsiye
Özel zil sesleri, telefonunuzu kişiselleştirmek için harika bir yoldur. iPhone sahipleri iTunes'dan yeni zil sesleri satın alabilir, ancak bu çok basit bir şey için harcanacak çok para. Daha iyi bir yol var: iPhone'unuzda zil sesleri de yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Herhangi bir sesi kaydedebilir ve cep telefonunuzu kullanarak bir zil sesine dönüştürün.
ücretsiz firma ekle instagram takipçi satın al