Akıllı telefonunuzdan en iyi şekilde yararlanmanın en kolay ve en belirgin yollarından biri de uygulamalar yoluyla gerçekleşiyor. Hayır, Facebook ya da Instagram üzerinde saatlerce kaydırma yapmaya değinmiyoruz. Sadece eğlenceli değil aynı zamanda çok kullanışlı ve yenilikçi sayısız uygulama var. Şimdi denemeniz gereken en iyi uygulamaları listeliyoruz.
Google Haritalar hayranı değil misiniz? Belki daha verimli kullanmanıza yardımcı olacak bazı ipuçlarına ihtiyacınız var. Ya da farklı özellikler sunan, daha güvenilir olan veya yerel işletmeler için düşük fiyatlarda uygulama bulmanıza yardımcı olan bir harita uygulamasını tercih edebilirsiniz.
Bir Mac kullanıcısı olarak, bazı basit macOS rutinlerini bilmeniz gerekir. İndirilen yazı tiplerinin önizleme ve yüklemesi bunlardan biridir ve olabildiğince kolaydır.
Gelişen teknoloji, görsel kaynakları da etkilemekte ve görsel biçimlendirmelerle karşı karşıya getirmektedir. Bu biçimlendirmelerde görsel bozulmalar, kaymalar olmaktadır. Bu bozulmalar ve kaymalar sanatsal bir çabanın tasarım boyutunda Glitch Art’ı meydana getirmiştir.
IPhone'un yerleşik panosunun neler yapabileceğine bir göz atalım ve bu kopyala-yapıştır panosuna alternatif üç harika seçenek sunuyoruz.
Yinelenen dosyaları silerek Mac'inizin SSD'sinde yer kazanabilirsiniz. Yinelenen dosyaların bulunması çoğu zaman rastlantısaldır. Bu nedenle, Mac'inizde gereksiz kopyaların olduğunu bile bilmiyor olabilirsiniz. İyi haber, Mac'inizdeki yinelenen dosyaları doğru araçlarla kolayca bulabilmeniz ve silebilmenizdir. Nasıl başlayacağınız aşağıda açıklanmıştır.
Kim Instagram üzerinde repost yapmayı sevmez? Hepimiz duygularımızı ifade etmemize izin veren sosyal medya forumlarına takılıyoruz. Instagram’da sık karşılaştığımız konulardan biri de Repost olayıdır.
Birçoğumuz için, filmli çekimler ile gelen lekeler ve kusurlar artık uzak bir anıdır. Filmi çekim deneyimini yeniden yaratmak için tasarlanmış bir dizi kamera uygulaması var. İşte en iyi beş.
IPhone depolama alanı seçenekleri büyümeye devam ediyor ancak halen alanımız tükeniyor. IOS cihazınızda boş alan oluşturmak için birçok ipucu ve püf noktası vardır ve en kolay olanı telefonunuzda bulunan çift fotoğrafları bulmaktır. Bunu yapmanın en kolay yolu, telefonunuzda ücretsiz bir uygulama kullanmaktır.
Bu araçlar mobil GIF'ler oluşturmayı ve bunları canlandırmayı kolaylaştırır. Mobil bir GIF yapmak ve cep telefonunuzda birkaç tıklama ilebunları hareketlendirmek kolaydır.
IPhone'unuz güzel fotoğraflar çeker, ancak doğru uygulamalar onları daha da iyi hale getirebilir. IPhone için fotoğraf editörü sıkıntısı yok ve seçeneklerin çoğu ücretsizdir. Bugün temel ayarlama uygulamaları, hızlı düzelticiler, tam görüntü işleme araçları ve daha fazlası dahil olmak üzere favori editörleri tanıttık.
PDF, çoğu insan için tanıdık bir dosya biçimidir. Adobe, ilk olarak 1993'te piyasaya sürüldü ve daha sonra, 2008'de herkesin PDF dosyaları ve bunun için gerekli araçları oluşturmalarını sağlamak için standartlaştırdı. Artık Mac'inizde PDF'leri düzenlemek ve oluşturmak için en iyi seçimlerimiz var.
Festivaller, konserler, spor ve diğer etkinlikler her zaman her yerde gerçekleşir. Hangisini tercih ederseniz edin, ya da hangisi ilginizi çekiyorsa, bu aktivitelerin nerede ve ne zaman olduğunu nasıl anlarsınız? Öğrenmenin en iyi yollarından biri, mobil uygulamalardır.
Giderek, millet, en sevdikleri müziğin keyfini çıkarmak için Apple Music ve Spotify gibi yayın servislerine yöneliyor. Buna rağmen, geleneksel karasal radyo istasyonları hayatta kalmıştır. İnternet ve dijital radyoların yükselişi sayesinde iPhone'unuzdan bu istasyonların çoğunun keyfini çıkarabilirsiniz.
Kullanabileceğiniz en iyi iPhone şifre yöneticilerine bir göz atalım.
Bombacı Adam Oyunu OynayınBig Shot BoxingTenis OyunuKare Yapmaca
RGS-CardMaster

RGS-CardMaster

16 Nis 2018 / Ofis
Opera@USB

Opera@USB

16 Nis 2018 / İnternet
Vital Desktop

Vital Desktop

11 Nis 2018 / Masaüstü
Access To MySQL

Access To MySQL

11 Nis 2018 / Araçlar
Akram Audio Converter

Akram Audio Converter

11 Nis 2018 / Multimedya
Poliçe Takip

Poliçe Takip

05 Nis 2018 / Ofis
Opera@USB

Opera@USB

16 Nis 2018 / İnternet
RGS-CardMaster

RGS-CardMaster

16 Nis 2018 / Ofis
Access To MySQL

Access To MySQL

11 Nis 2018 / Araçlar
Vital Desktop

Vital Desktop

11 Nis 2018 / Masaüstü