iOS'taki özellikler genellikle sıradan olmayan bir simgenin veya hareketin ardında gizlenir. Bunlara nasıl erişeceğinizi öğrendikten sonra, iPhone'unuzdan çok daha fazla değer ve üretkenlik elde edersiniz.
Apple bilgisayarlar uzun zamandır fotoğraf ve video düzenleme üzerine vurgu yaparak yaratıcı profesyonelleri hedef aldılar. Tek sorun, Adobe Premiere, After Effects ve Apple’ın kendi Final Cut Pro X serisi gibi sektör lideri paketlerin ucuz olmaması.
Tüm Mac'ler mükemmeldir ve asla tek bir problemle karşılaşmazlar. Ne yazık ki, bu doğru değil. Tıpkı Windows'larda olduğu gibi, Apple donanımınız zaman zaman yanlış olabilir. Apple, sizi yolda bırakmamak için bolca araç sağlar, ancak birkaç ücretsiz üçüncü-parti uygulama kullanmak fena olmaz. Mac bilgisayarınız düzgün çalışmadığında yardımcı olabilecek sekiz ücretsiz araç.
iPad, herhangi bir ev kullanımı için mükemmel bir cihazdır, ancak evden uzaklaşmanıza ve tatildeyken veya iş için seyahat ederken ihtiyaç duyduğunuz kaynakları ve eğlenceleri sağlamanıza da yardımcı olabilir. iPad'iniz için gerekli olan bu temel seyahat uygulamaları, birçok güzel şeyi yapmanıza yardımcı olacaktır.
Hiç en kötü zamanda bir telefon geldi mi? Belki de özgürce konuşabileceğiniz veya konuşma havasında olmayan bir yerdesinizdir. Neyse ki, hem Android hem de iOS, kısa mesajla, gelen telefon çağrılarına cevap vermenizi sağlar.
Başkalarına göstermek için öğretici bir video oluşturmayı mı düşünüyorsunuz? Ya da belki de yaşadığınız bir bilgisayar sorununu bildirmeniz gerekli. Ekran kayıt yazılımı, bu bilgileri sunmanın en etkili yollarından biridir. Bu durumda, MacOS için bu yazıda mükemmel seçenekler bulacaksınız.
Doğru uygulamalarla, nereye giderseniz gidin bu temel araçlar parmaklarınızın ucunda. Cetveller, teraziler, mesafe ölçürler ve benzeri uygulamalar iPhone'unuz için kullanılabilir. İşte bulabileceğiniz en iyi 10 faydalı iPhone uygulaması.
Apple kimliğinizi, Apple teknoloji desteğindeki bir kişinin isteğinizin geçerliliği hakkında ikna ederek silinmesini sağlama artık bitti! Apple artık depolanan verilerinizi düzenlemenize veya indirmenize ve Apple kimliğinizi devre dışı bırakmanıza / silmenize olanak tanıyan özel bir Veri ve Gizlilik aracına sahiptir. Apple ID silme işlemine devam etmek istiyorsanız, aracın nasıl çalıştığını ve gerekli hazırlık çalışmalarını size göstereceğiz.
Akıllı Klasörler, MacOS'un en az kullanılan özelliklerinden biridir. Aslında çok faydalılar, çünkü bilgisayarınızdaki dosyaları bulmayı çok daha kolay hale getiriyorlar. Çok fazla zaman kazandırabilir ve Mac'inizi kullanma şeklinizi değiştirebilirler.
iPhone veya iPad'inizdeki sesi nasıl artırabilirsiniz? Cihazınızdaki sesi açmak için uğraşıyorsanız, genellikle hızlı bir düzeltme vardır. Ve bazen, donanımdan daha büyük bir sorun vardır. İster müzik dinliyor olun, ister alarmınızı kaçırmayla ilgileniyor olun, düşük ses seviyesi gerçek bir baş ağrısı olabilir. iPhone sesinizi yükseltmek için bazı basit ipuçları.
Çoğu Mac kullanıcısı, Cmd + Tab'in macOS'taki uygulamaları değiştirmenin varsayılan yolu olduğunu bilir. Ellerinizi klavyeden ayırmadan uygulamalar arasında geçiş yapmanıza izin verir. Bu yazıda Mac için varsayılan bu aracı değiştirecek kadar güçlü üç geçiş uygulamasını size göstereceğiz.
Notlarınızı, sözcüklerin ve çizimlerin serbest form karışımı olarak almak ister misiniz? iPad ve iPhone için kullanımı harika bir el yazısı uygulaması bulmanıza yardımcı olacağız. Şimdi beş değerli not uygulamasına bakalım. Bunlardan dördü bedava!
Akıllı telefonunuzun yerini tam olarak belirleyebilme özelliği, basit gezinmenin ötesine geçiyor. Konum ayarlarınız gerçek bir gizlilik riski sunduğundan, konum ayarlarınızı nasıl özelleştireceğinizi bilmek önemlidir. Bugün bu ayarları nasıl yönetebileceğinizi, konumunuzu paylaşmayı ve arkadaşlarınızı nasıl bulacağınızı ele alacağız.
iMyfone D-Back, iPhone, iPad ve iPod cihazlarınızdan veri kurtarmak için kullanabileceğiniz bir programdır. Kayıp verilerinizi (WhatsApp, Viber, WeChat, Kik, Line, fotoğraflar, mesajlar, kişiler, notlar vb.) cihazlardan, iTunes ve iCloud yedeklerinden veya akıllı kurtarma yollarından biri ile geri getirin. Ayrıca bu yazıya yorum yazan ilk beş kişiden biri olarak bu programa ait 5 adet full lisanstan birini kazanma şansı yakalayabilirsiniz.
Çoğu iPhone sahipleri telefonlarını çalar saat olarak kullanırlar - artık gerçek bir alarm saatine sahip olma ihtimaliniz oldukça yüksektir. Fark edemeyeceğiniz şey, Saat uygulamasının sizi uyandırmaktan çok daha fazlası olduğu.
Bu alana reklam aylık 40 TL, 3 aylık 100 TL instagram takipçi satın al