Yavaş bir mobil internet bağlantısından daha fazla sinir bozucu bir şey yoktur. Google'a bir şey aramak veya telefonunuzda Facebook'a girmek isterken, belirli bir hızda gezmek istersiniz ancak operatör bu seviyeyi karşılayamadığında, canımız sıkılır.
Eğer iPhone'unuzu banyo, tuvalet, mutfak lavabosu veya başka bir yerde suya düşürürseniz ıslak telefonunuzu çöp kutusuna atmadan ve en yakın mağazaya gitmeden önce bunu okuyun. Cihazınızı hayata döndürmenize yardımcı olabiliriz.
iPhone veya iPad'inizde farklı fontları yükleyip görüntüleyebileceğini biliyor muydunuz? İşletim sisteminin içinde 3. parti yazı tiplerini kullanamazsınız ama yine de Microsoft Office, iWork ve Adobe CC gibi sistem dışı uygulamalarda özel yazı tiplerini kullanabilirsiniz.
iPhone'larımızı her şey için kullanıyoruz, bu yüzden, üzerinde hassas bilgiler bulunduğuna eminim. Bu yüzden başka biri telefonunuzu ele geçirirse veya cihazınız saldırıya uğradığında ne olur? Neyse ki, verilerinizi güvende tutmak ve cihazınızı korumak için izinsiz kullanıcıların görmesini zorlaştırmanın yolları vardır. Şimdi bunları ele alacağız.
Geliştiriciler genellikle uygulamalarını web siteleri, uygulama grupları veya App Store aracılığıyla satışa sunar. App Store, milyonlarca uygulamadan oluşur, ancak bu fırsatları bulmanıza veya bireysel uygulamaların fiyatlarını izlemenize yardımcı olmaz. Hem Mac hem de iOS için App Store indirimlerini izlemenin altı yolunu göstereceğiz.
iPhone'unuz daha üretken olmak için en iyi araçlardan biridir. Ama orada binlerce üretkenlik uygulaması var - hangisini kullanacağınızı nasıl bileceksiniz? Sizin için en iyi 25 faydalı iPhone uygulamasını seçtik. Görmek için okumaya devam et.
Muhtemelen videolarınızı nasıl kırpacağınızı biliyorsunuz, ancak cihazınızdaki videoları, fotoğrafları ve müzikleri birleştirerek mini film oluşturmanın ne kadar kolay olduğunu biliyor muydunuz? Bugün bunu kolay hale getiren uygulamalara bir göz atıyoruz. Daha da iyisi, çoğunlukla hepsi bedava!
AR artık bir hile değil, gerçek görünen ve hissedilen güçlü bir araçtır. App Store'da şu anda mevcut olan favori uygulamalara bu yazımızda yer veriyoruz.
Pocket-Run nedir? Yepyeni bir arcade bilardo varyantı. Pocket-Run Pool, 8 top bilardo için mükemmel bir skor peşinde koşmanın heyecanı ile birleştiriyor. Pocket-Run'da amacınız tüm topları deliğe göndermektir, ama nereden ve ne zaman gönderdiğiniz en önemli şeydir!
iPhone, Android ve diğer cihazlarda bulunan fitness ve egzersiz uygulamaları ile çalışmaya ve vücut şekillendirmeye başlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. En iyi egzersiz uygulamaları hangileridir? İşte size, hem sizi daha sağlıklı yapacak hem de yaz için hazırlanmanızı sağlayacak en yüksek potansiyele sahip akıllı telefon ve tablet uygulamaları için en iyi 11 önerimiz.
Apple, iPhone ve iPad'inize iOS 12 ile büyük değişiklikler getiriyor, Apple WWDC 2018 açılışında duyurdu. Bu iyi haber. Sadece geliştiricilerin ilgilendiği teknik jargonun ve araçların ötesine baktığınızda heyecanlanmanız için birçok yeni özellik ve geliştirme var.
Herkesin dünyada fark yaratabileceğine inanıyor musunuz? Bugün bir değişiklik yapmak için sayısız fırsata rağmen, pek çok insan, sık sık bunlardan yeterince faydalanmıyor.
Film tutkunları için size önerebileceğimiz hem Android hemde iOS için uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamalar sayesinde filmler hakkındaki yorumları okuyabilir ve sinemaya gitme kültürünü geliştirebilirsiniz.
Tinder, dünya çapında yaygın bir erişim elde eden ve bir grup etkisi yaratan birkaç mobil uygulamadan biridir. Hemen hemen, yeni tanışma girişimleri gerçekleştirmek isteyen herkes bu uygulamayı yükler. Ve neden başka uygulamalar olmasın, sağlam bir aktif kullanıcı tabanı ile sofistike bir arayüz ve mükemmel bir derece, çoğumuz için en iyi seçim olmalı.
A'dan B'ye nakit almanın en iyi yolları. Pazarda rekabet eden bir çok para transferi uygulamasıyla, uluslararası transferlere kadar yeni başlayanlar pek çok alternatif var. İşte bu yüzden en iyileri topladık, yemek masasında kişiler arası ödemeyi, dünyanın diğer tarafına yapılacak döviz transferlerini ve aradaki her şeyi hesaba katarak.
İstanbul Firma, İlan, Gezi Rehberi ve Haberleri instagram takipçi satın al