Özel zil sesleri, telefonunuzu kişiselleştirmek için harika bir yoldur. iPhone sahipleri iTunes'dan yeni zil sesleri satın alabilir, ancak bu çok basit bir şey için harcanacak çok para. Daha iyi bir yol var: iPhone'unuzda zil sesleri de yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Herhangi bir sesi kaydedebilir ve cep telefonunuzu kullanarak bir zil sesine dönüştürün.
Birçoğumuz artık çoğunlukla kağıtsız bir yaşam sürse de, bir şeyler yazdırmanız gerektiği durumlar halen vardır. Neyse ki, fotoğraf ve belgeleri doğrudan iPhone veya iPad'den kablosuz olarak yazdırmak, kısa mesaj göndermek kadar kolaydır.
Akıllı telefon sahibiyseniz, Bluetooth, telefonunuzun Bluetooth uyumlu hoparlörleri veya kulaklık gibi diğer cihazlarla bağlantı sağlayan bir aracıdır. Neredeyse tüm diğer teknolojik cihazlarda olduğu gibi, Bluetooth da belirli zamanlarda ve belirli koşullarda çalışmayabilir. Bir iPhone sahibi iseniz bu gibi durumlarda yapmanız gerekenler bu yazıda özetlenmiştir.
Çevrimiçi gizliliğiniz konusunda endişe duyuyorsanız veya ülkenizde normalde engellenen sitelere erişmek istiyorsanız, bir VPN (sanal özel ağ) size yardımcı olacaktır. Mac için en iyi VPN'leri kullanarak konumunuzu çevrimiçi gizleyebilecek ve engellenen içeriğe erişebileceksiniz.
Şimdi iOS 12 güncellemesinin bir parçası olarak, Memoji, kendi animasyonlu emoji'nizi oluşturmanıza izin vererek bunu yeni bir seviyeye taşıyor. Sadece kendinizin benzer karikatürünüzü oluşturma şansı değil, aynı zamanda normal animoji de yapabilirsiniz.
iPhone depolama alanınız neredeyse dolduysa, sorumlusu önbellek olabilir. Çok fazla uygulama kullandığınızdan, bilgileri depolamak için telefonunuzda daha fazla yer gerekir. Neyse ki, iPhone veya iPad'inizdeki önbelleği kolayca temizleyebilirsiniz. iPhone'unuzdaki önbelleği nasıl temizleyeceğinize ve önbelleklerin neler yaptıklarına bakalım.
iOS 12 geldi ve iOS 11'den çok farklı görünür özellikler ile değil. Ancak, belirgin performans geliştirmelerinin, yeni ekran zamanının ve FaceTime çağrısının ötesinde birkaç özellik daha var - sadece nereye bakacağınızı bilmek durumundasınız. Bu yazıda, iOS 12 güncellemesini yükledikten sonra, hemen belli olmayan (veya gizli) veya bilinmeyen 15 tane iOS 12 özelliğini listeledik.
Daha yüksek bir fitness seviyesi, daha uzun bir yaşam süresi, daha iyi bir yaşam kalitesi ve düşük felç, kalp hastalığı ve diyabet riski ile ilişkilidir. Geçmişte denemiş ve başarısız olsanız bile, yeni bir egzersiz rejimi başlatmak için asla kötü bir zaman yoktur. Kilo vermek, genel fitness seviyenizi arttırmak, güç oluşturmak için yol boyunca size yardımcı olabilecek, iPhone için en iyi fitness uygulamaları bu yazıda.
iPhone'unuzu güncellemeniz gerekiyorsa, doğru yere geldiniz. iOS'taki her şey gibi iPhone'unuzu güncel tutmak oldukça kolaydır. iPhone'unuzla nasıl çalışmayı tercih ettiğine bağlı olarak, telefonunuzu ve uygulamalarınızı yedeklemenin birkaç yolu vardır. İhtiyacınız olan şeyi, özellikle iOS'u güncellemenin zamanı geldiğinde size göstereceğiz.
iPhone, dünyanın en popüler akıllı telefon markasıdır, ancak dosya aktarımı bu premium cihazla tutarlı bir sıkıntılıdır. iTunes, iOS cihazlara dosya içe aktarmayı kolaylaştırmak için tasarlanmış olsa da, kendi dezavantajları da vardır. Örneğin, dosyaları PC'nizden iPhone'a aktarırken, önce bunları iTunes arşivine aktarmanız ve ardından cihazla senkronize etmeniz gerekir. Dolayısıyla, iPhone'unuzda satın alınmayan bir müziğiniz varsa, senkronizasyon işleminden sonra bu tür dosyaları kaybedebilirsiniz. PC'den iPhone'a kolayca dosya aktarmak için iyi bir üçüncü taraf transfer programına ihtiyacınız olacak. Burada, seçim yapmanıza yardımcı olabilecek en iyi iPhone aktarma araçlarının listesi var.
İnsanlar sıklıkla saçlarını değiştirmeyi sever. Herkes çekici görünmek ve her zaman Instagram için hazır olmak ister. Değil mi! Saç stillerini değiştirmek kolaylaşırken, saç rengini değiştirmek değildir. Ya sana uymazsa? Bir uygulama saçınızın yeni renkte nasıl görüneceğini gösterebilir. App Store'da favori güzellik salonunuza gitmeden önce yeni renkleri denemenize yardımcı olacak pek çok uygulama var.
Önceden yüklenmiş olarak gelen iPhone hava durumu uygulaması, yeni başlayanlar için harika bir uygulama. Ancak, daha doğru tahmin verileri sağlayan veya kişisel zevklerinizle daha uyumlu bir şekilde görüntüleyen bir alternatif hava durumu uygulaması dünyası var. Şu anda yüklediğiniz programın yerine kullanmanız gereken en iyi iPhone hava durumu uygulamalarından altı tanesi bu yazıda.
iPhone X, 2017'in sonlarında piyasaya sürüldüğünde Apple'ın akıllı telefon serisine birkaç büyük yeni özellik getirdi. Ne yazık ki, aynı zamanda yeniden tasarıma özgü birkaç yeni sorunu da başlattı. Neyse ki çoğu için geçici çözümler ve düzeltmeler var. Bazıları, hangi iOS sürümünü çalıştırdığınıza bağlıyken, diğerleri Apple'dan geçici çözümler veya müdahale gerektirir. Bu yüzden, iPhone X kullanıcılarının karşılaşabileceği hayal kırıklıklarından, tasarım kusurlarından ve sorunlarından bazılarına göz atalım ve bunları çözmeye çalışalım.
Apple, 2015 yılında iPhone'da 3D Touch'ı piyasaya sürdü. Teknolojinin arkasındaki konsept çok basit: iOS'un çeşitli alanlarında ek işlevsellik elde etmek için ekrana daha fazla basıyorsunuz. Sihirli!
Apple'ın yeni modeli iPhone XS iki boyutta ve yeni bir altın renginde geleceği söylendi. Yeni iPhone XS sızıntıları, 2018 için Apple'ın iPhone'unun ilk resmi görünümlü görüntüsünü (aşağıda) veriyor ve bu sene bir iPhone XS Plus için beklentiniz varsa iki boyutta geliyor.
Reklam Ver instagram takipçi satın al