İşte iOS ve Android için ücretsiz arama yapmanızı sağlayan yedi telefon uygulaması. Hepsi sınırsız arama yapmanızı ve SMS metin mesajları göndermenizi sağlar.
Bulmaca ve atışlardan, macera oyunlarına ve RPG'lere kadar, 2019 yılına damga vuracak en iyi 100 iPhone ve iPad oyunu, indirme bağlantıları ile birlikte burada. iPad , iPhone ve iPod touch için en iyi oyunları mı arıyorsunuz? Doğru yere geldiniz. iOS için App Store'daki oyunlara bağlantılar ile birlikte, iPad ve iPhone için şimdiye kadar yayımlanan en iyi 100 oyunu bu listede.
Hava durumu hakkında bilgi sahibi olmak, güne hazır başlamanızı sağlar ve hatta başkaları ile iyi bir sohbet başlatıcısı olarak bile hizmet edebilir. Telefonunuzdan hava durumunu kontrol etmek hiç olmadığı kadar kolaylaştı. iPhone'unuzda yerleşik Hava Durumu uygulaması bulunurken, bazen yeterince ayrıntılı veriler sunmaz. Daha fazla ayrıntı istiyorsanız, App Store'da bir çok seçenek var.
Uygulamalar, nasıl egzersiz yaptığımız da dahil olmak üzere hayatımızın neredeyse her yönünü daha pratik hale getirdi. Ancak belirli egzersizler için bir fitness takipçisine veya belirli bir ekipmana ihtiyaç duyulması bunu zorlaştırır.
iPhone her zamankinden daha iyi, yani daha çok insan onu çalışmak ve oyun oynamak için birincil yol olarak kullanıyor. Ve çok fazla duymamış olabileceğiniz kullanışlı bir özellik - widget'lar - en çok kullandığınız uygulamalardan ve hizmetlerden önemli bilgileri görüntülemek için harika bir yol sağlar. Widget'lara daha yakından göz atıyoruz ve iPhone'unuz (ve iPad'iniz için) en iyi seçeneklerden bazılarını listeliyoruz.
Söylentileri araştırıyoruz ve yeni iPhone'lar, iPad'ler ve Mac'ler ve çıkış tarihlerini içeren bir sonraki Apple lansman etkinliğinde hangi Apple ürünlerinin görünebileceğini tartışıyoruz.
iPhone veya iPad'deki Safari, diğer tarayıcılarda olduğu gibi çalışır; site çerezleri ve görüntüler gibi belirli türdeki web içeriğini yerel olarak önbelleğe alır. Böylece, performansı arttırmayı amaçlar ve daha sonraki ziyaretlerde tercihlerinizi hatırlar. Bununla birlikte, geçmiş tarama verileriniz, özellikle cihazınızı başka biriyle paylaşıyorsanız gizliliğe engel teşkil edebilir.
2018 sona ermek üzere ve fotoğraflardan ve videolara kadar düzenleme yapmanızı sağlayan uygulamalar ile henüz yüklemeyemediğiniz oyunlara kadar, geliştiriciler 2018'de bizi şaşırtmanın ve sevindirmenin yeni yollarını bulmayı başardı. İşte bu yazıda bazı favori uygulamaları inceledik ve indirme linklerini listeledik.
Safari, iOS için en hızlı web tarayıcılarından biri ama mükemmel olmaktan uzakta. Görsel çekiciliği yoktur ve herhangi bir web tarayıcısında bulunabilecek ancak Apple Safari'de bulunmayan birçok özellik vardır. Daha kişisel bir deneyim için, üçüncü taraf uygulamaları indirebilirsiniz. App Store'da iPhone için yeni bir web tarayıcısı uygulaması indirmek için birçok seçenek var.
MacOS için üçüncü taraf dosya yöneticilerinin bolluğu, iş akışınızdaki Finder'ın yerini alabilir. Ancak Finder özelleştirilebilir bir dosya yöneticisidir. Ve genişletilebilirliği, üçüncü taraf uygulamalarının onunla doğal olarak entegre olmasına izin veriyor.
Yeni bir Mac kullanıcısı ya da daha fazlasını yapmak isteyen deneyimli bir Mac kullanıcı olsanız da, bilgisayarınızda indirmeniz gereken önemli Mac uygulamaları ve yardımcı programlar vardır. Birçoğu ücretsiz ve üçüncü taraf geliştiriciler tarafından oluşturulan bu uygulamalar, daha üretken olmanıza ve Mac'inizde mümkün olmayan şeyleri yapmanıza yardımcı olur.
iPhone pilinin ne zaman değiştirileceğini merak ediyor musunuz? Telefonunuzu birkaç yıldır kullanıyorsanız, piliniz yıpranmaya başlayabilir. iPhone'unuzdaki pilin değiştirilmesinin gerekip gerekmediğini kontrol etmek için hızlı kılavuzumuzu okuyun. Pilinizin ömrünün sonuna gelip gelmeyeceğini ve bununla ilgili neler yapılacağını öğrenin.
Kötü pil ömrü, akıllı telefon sahiplerinin en çok şikayet ettiği bir konu. Bir iOS veya Android kullanıcısı olmanızın önemi yoktur; telefonunuzu gün içerisinde çok kullanırsanız, pil gün batımına geldiğinde şanslısınız demektir. Ancak, iPhone pilini kalibre ederek basit bir şekilde pil ömrünü uzatabilirsiniz. Şimdi kalibrasyonun neden önemli olduğunu ve nasıl yapabileceğinizi daha yakından inceleyelim.
iOS'ta Google'ın tarayıcısı oldukça iyi bir performansa sahiptir, kişisel bilgilerinizi sorunsuz bir şekilde senkronize eder ve hem eğlenceli hem de kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Ancak Chrome’un reklamları engelleme konusundaki yetersizliği her zaman sıkıntı olur. Reklam engelleyici olmadan normal bir deneyime izin vermeyecek reklam siteleri için Safari'ye geri dönmek zorunda kalırsınız.
Bildiğiniz gibi, iPhone'unuzu kullanarak telefon çağrılarını kaydetmek için yerleşik bir yol yoktur. Ülkeye ve devlete özgü yasaların bir sonucu olarak, Apple bir telefon görüşmesini kaydetmeyi özellikle kolaylaştırmaz. Ancak, imkansız değildir. Bazı geçici çözümler kullanarak iPhone telefon çağrılarını kaydedebilirsiniz.