Ogznet.com
iBoysoft Veri Kurtarma Programı Paylaş:

iBoysoft Veri Kurtarma Programı

iBoysoft Veri Kurtarma Programı

Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı iBoysoft

Teknik bir sorun ya da kötü amaçlı yazılım saldırıları nedeniyle yanlışlıkla silinen veya kaybolan dosyaları kurtarmak için iBoysoft veri kurtarma programını kullanabilirsiniz. Silinen dosyaları, sabit disk, harici sabit disk, USB bellek, flash bellek, SD kart, CF kart, hafıza kartı, SanDisk kartı vb. gibi depolama alanlarından geri getirebilirsiniz.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Silinen Dosyaları Geri Getirme Nasıl Yapılır?

Bir sabit disk, USB bellek veya hafıza kartındaki bilgiler tamamen silindiğinde veya fiziksel bir hasar olduğunda, onu kurtarmak çok zordur. Neyse ki, kayıp olarak görünen dosyaların büyük çoğunluğu hala disktedir ve bu nedenle geri alınabilir.

Windows bilgisayarlardaki Geri Dönüşüm Kutusundan bir dosyayı sildiğinizde bile dosyayı geri getirebilirsiniz. Çünkü buradan sildiğiniz dosyalar disk üzerinde tamamen silinmez, yalnızca bu alan boş olarak işaretlenir. Diskte sildiğiniz bu dosyanın konumuna yeni veri depolanmadıysa, iBoysoft Veri Kurtarma programı silinen dosyaları kurtarabilir.

iBoysoft - Silinen Dosyaları Geri Getirme Nasıl Yapılır

iBoysoft veri kurtarma programının hem ücretsiz hem de ücretli bir sürümü vardır ve bu iki sürüm arasındaki en önemli farklar şunlardır:

Ücretsiz sürümle yalnızca 1GB veriyi kurtarabilirsiniz.
Ücretli sürüm ile sınırsız veri kurtarma seçeneğine sahip olursunuz ve Bitlocker şifreli sürücüsünden verileri kurtarmayı destekler

iBoysoft Data Recovery, veri kurtarmayı kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için ideal bir programdır.

Programın ana özellikleri şunlardır:

  • Multiplatform: Hem Apple MacOS işletim sisteminde hem de Microsoft Windows'ta silinen dosyaların tam uyumlulukla kurtarılmasını destekler.
  • Desteklenen dosya sistemleri: FAT32, NTFS ve exFAT
  • Silinen Dosyaları Kurtarma: Fotoğraflar, videolar, belgeler ve ses dosyaları vb. dahil olmak üzere silinen dosyaları kurtarmak için kapsamlı çözümler sunar.
  • Çıkarılabilir depolama alanlarından veri kurtarma: Yalnızca sabit sürücüler gibi geleneksel sürücülerdeki kayıp verileri değil, aynı zamanda harici sürücüler, SD kartlar, USB flash disk ve daha fazlası gibi çıkarılabilir belleklerde de kayıp verileri kurtarabilirsiniz.
  • Açılmayan Sürücü Desteği: Veri kaybı yaşayabilceğiniz bir diğer çok yaygın sorun, depolama sürücümüzün okunamaz hale gelmesidir; bu durumda, verileri kurtarmak için sağlanan destek SD kartları, HDD'leri, USB flash sürücüleri, harici sabit sürücüleri ve daha fazlasını kapsar.
  • Bir disk biçimlendirmesinden sonra dosyaları kurtarır: Diski biçimlendirdiğinizde, genellikle tüm veriler kaybolur, ancak bu yazılım, bir disk biçimlendirmesinden sonra bile verilerin başarıyla kurtarılmasına izin verir.
  • Çok yönlü tarama: Araç, derin ve hızlı tarama dahil olmak üzere çeşitli formatlarda tarama yapabilir. Ayar manuel olarak yapılabilir veya dosyalarınızı kurtarmak için yapabileceğiniz gibi varsayılan ayarı seçebilirsiniz.
iBoysoft - Veri kurtarmayı kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için ideal bir programdır.

Hızlı tarama, en son silinen dosyaları geri yüklemek için en iyisidir. Diğer yandan, biçimlendirme, virüs bulaşması, sabit disk bozulması veya kayıp bölümler nedeniyle kaybolan veriler için Deep Scan daha iyidir. Daha sonra kaydedilecek veriler seçilebilir. Hatta daha önce geri dönüşüm kutusunda olan ve silinmiş olanlar bile. Bu şekilde, fotoğraflar, videolar, ses dosyaları, belgeler ve daha fazlası bilgisayar veya harici depolama alanında istenilen bir konuma geri yüklenir ve kaydedilir.

iBoysoft veri kurtarma programı yerleşik bir önizleyiciye sahiptir, bu da dosyaları kurtarma işlemi başlamadan önce doğru dosya olup olmadığını kontrol edebileceğiniz anlamına gelir. Bu ücretsiz araçla doğru dosyaları geri getirmek için filtreleme seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Silinen veya Kaybolan Dosyaları kurtarma adımları şöyledir:

1. Adım: iBoysoft Veri Kurtarma'yı başlatın ve dosyaları sildiğiniz / kaybettiğiniz sürücüyü sürücüler listesinden seçin.

iBoysoft - iBoysoft Veri Kurtarma'yı başlatın ve dosyaları sildiğiniz / kaybettiğiniz sürücüyü sürücüler listesinden seçin.

2.Adım: Seçtiğiniz sürücüde kayıp dosyalar için taramaya başlamak için "Next" i tıklayın.

iBoysoft - Seçtiğiniz sürücüde kayıp dosyalar için taramaya başlamak

3. Adım: Tarama işlemi bittiğinde, arama sonuçları ekranda görüntülenecektir. Önizlemek için dosyalara çift tıklayın ve geri almak istediğiniz dosyaları seçin ve ardından "Recover" ı tıklayın.

iBoysoft - Tarama sonuçlarını önizleyin

4. Adım: Silinen / kaybolan tüm dosyaların başarıyla kurtarıldığından emin olmak için kurtarılan dosyaları açmayı deneyin.

Diğer, çeşitli kurtarma adımları (format atılmış diskten veri kurtarma gibi.) için resmi web sitesindeki yardım sayfasını inceleyebilirsiniz.

iBoysoft veri kurtarma programı, Windows 10/8/7/Vista/XP ve Windows Server 2019/2016/2012/2008/2003 işletim sistemlerini destekler.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!