Ogznet.com
İç Tasarım ve Dekorasyona Yeni Bir Bakış Paylaş:

İç Tasarım ve Dekorasyona Yeni Bir Bakış

İç Tasarım ve Dekorasyona Yeni Bir Bakış

Bulunduğumuz döneme bağlı olarak, ev ve ofis yaşamlarının değişmesi ile birlikte mimarlık ve dekorasyon kavramlarının da popülaritesi hızla artıyor. Giderek çok daha fazla insan işlerini evden yürütüyor ve ‘homeofis’ çalışma şekli giderek yaygınlaşıyor. Dahası ev yaşantısı da artık eskisi gibi değil. Sosyalleşme olanaklarının sınırlanması ile birlikte insanlar evde aileleriyle daha çok zaman geçirmeye başladı. Kısacası evler artık eskisi gibi dinlenme, yeme ve uyuma ihtiyaçlarını gidermek için sınırlı süre kullanılan mekanlar olmaktan çıktı ve çok işlevli hale geldi.

iç tasarım decombo

Evdeki yaşam şeklinin değişmesi ile birlikte ev içindeki ihtiyaçlar da arttı. Gerek estetik gerek işlevsellik açısından olsun evleri yenileme ihtiyacı doğdu. Bu da iç tasarım ve dekorasyon kavramlarına olan ilgiyi artırdı. İnsanlar artık kendi yaşam felsefelerini yansıtan, farklı etkinlikler için(çalışma, eğlenme, oynama, dinlenme vs.) özel dekore edilmiş, kişisel alanlarının olduğu evlerde yaşamak istiyorlar. Bunun için imkanı olanlar iç mimarlık ofislerinden profesyonel destek alırken, diğerleri internet üzerinden araştırma yapma yolunu tercih ediyor.

Tasarım trendleri o kadar hızlı değişiyor ki takip etmesi oldukça zorlaştı. İşte bu sebeple, arşivimizde bize ilham verecek yazılı kaynaklar ve görseller bulabileceğimiz internet sitelerinin olması çok önemli. Decombo da bunlardan biri. Gerek web sitesi ile olsun gerek sosyal medya kanalları ile dünyanın en iyi tasarımları her an elinizin altında.

Hayatı Kolaylaştıran İç Tasarım Fikirleri

Site içerisinde her konuyu bulmanız mümkün. Yeni evlenecekler için A’dan Z’ye dekorasyon rehberi, bebek bekleyenlere adım adım bebek odası dekorasyonu, eşyalarını yenileyeceklere en son mobilya trendleri ya da sadece mutfak ve banyosunu yenilemek isteyenlere özel hazırlanmış tasarım kılavuzları... Üstelik her zevk ve her bütçeye uygun alternatif iç tasarım çözümleri bulabilirsiniz. Yani herkese hitap edecek bir konu mutlaka var.

Klasik ve basmakalıp dekorasyon sitelerinden oldukça farklı olan sitenin açılış konsepti, yalnızca mimar ve tasarımcılara değil tasarımla ilgilenen herkese hitap etmek. Zengin görsel içerik ve faydalı bilgiler ile dolu site üzerinden, sadece yerel örneklere değil tüm dünyadaki en güncel ve yaratıcı iç tasarım fikirlerine ulaşabiliyorsunuz.

mimari tasarım örnekleri decombo

En Güzel Mimari Tasarım Örnekleri

Yıllardır boş bekleyen arsanıza artık güzel bir villa inşa etmenin zamanının geldiğini mi düşünüyorsunuz, şanslısınız! Dünyanın en güzel mimari tasarım örnekleri ve konut projelerini bulabileceğiniz ‘mimari’ kategorisi kendi projeleriniz için size ilham verecek. Ayrıca seyahat etmeyi ve tarihi seviyorsanız, mimarlık tarihi ile ilgili yazılar da ilginizi çekebilir.

Kısacası eviniz için yaratıcı iç tasarım fikirlerinden bahçe peyzaj tasarımına, ekolojik tasarımlardan mimari tasarım örnekleri ve çok daha fazlasına ulaşabileceğiniz, oldukça geniş içerik yelpazesine sahip bu sitede zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.  Profesyonel ve yenilikçi tasarım fikirleri için Decombo sitesini ziyaret edebilir ve günlük ilham kaynağı olarak sosyal medya kanallarını takip edebilirsiniz.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!