İlerici Bakış Açısıyla İnstitut Esthederm Ürünleri

İlerici Bakış Açısıyla İnstitut Esthederm Ürünleri

Dermatoloji markaları arasında en çok tercih edilenlerden olan İnstitut Esthederm, cilt bakımında inovatif çözümler sağlar. Markanın ayırt edici özelliği, yoğun tedavi yöntemleri yerine cildin kendi potansiyelini kullanarak iyileştirme sağlamasıdır.

İlerici Bakış Açısıyla Institut Esthederm Ürünleri

Dermatoloji markaları arasında en çok tercih edilenlerden olan İnstitut Esthederm, cilt bakımında inovatif çözümler sağlar. Markanın ayırt edici özelliği, yoğun tedavi yöntemleri yerine cildin kendi potansiyelini kullanarak iyileştirme sağlamasıdır. Bir cilt probleminde çözüm üretirken onu baskılayan değil, onunla beraber iyileşmeyi sağlayan şekilde çözüm geliştirir.

White System Serisi

Patentli özel bir seridir. Temelde aydınlatıcı yönü güçlü ürünler içerir. Ancak tüm ürünler aynı anda birçok etki barındırır. Esthe-White Regenerating Night Care, Hypopigmenta line formülü olan, onarıcı yönü güçlü bir üründür. Uykuda bakım yapar. Cildin kendini yenilediği bu sürede lekelerin giderilmesini sağlayacaktır. Daha aydınlık ve pürüzsüz bir görünüm elde edilmesini sağlar. Güneşe bağlı meydana gelen kahverengi lekeleri yok eder. Ayrıca göz çevresindeki ince çizgileri de giderir. Sıkılaştırıcı etkisi vardır, tahriş ve kızarıklık sorununu ortadan kaldırır. Esthe-White Moisturizing Day Care, canlılığı kaybolan cilt yapısına uygun şekilde üretilmiştir. Cildi onarır, besler, daha güçlü savunma kazandırır. Pigment dağılımındaki dengesizlikler nedeniyle oluşan kahverengi lekeleri yok eder. Ayrıca kırışıklıkların da giderilmesinde etkilidir. Ürün içeriğindeki leylak rengi inci tozları, pürüzlü görüntünün homojen bir hal almasını sağlar. Esthe-White Targeted Dark Spots Concentrat, lekelere yönelik geliştirilen lokal serum ürünüdür. Eşitsiz renk dağılımını gidererek pürüzsüz görünüm sağlar. Hücresel düzeyde etki eden ürün, uygulanan bölgede kan dolaşımını hızlandırır. Esthederm Esthe-White Brightening Eye Care, göz çevresindeki koyu lekeleri gideren aydınlatıcı bir üründür. Cildi rahatlatarak direncini geliştirir.

Institut Esthederm Cellular Water Spray 

Akne, siyah nokta problemlerine yönelik olarak geliştirilen çok yönlü bir üründür. Anti aging içerikleri sayesinde cildin nem dengesini sağlayarak yaşlanma belirtilerine savaş açar. Enerjisini kaybeden cilt yapısına yeniden eski sağlığını verir. Çok yönlü etkisi olan ürün;

 • Göz çevresinin bakımında etkilidir.
 • Lekelerin giderilmesini sağlar.
 • Makyaj sabitleyicisi olarak kullanılabilir.
 • Gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar ve sarkmaları önler.
 • Aşırı sebum salgısını engelleyerek parlamaların önüne geçer.

Intensive Propolis Serum

Akneli ve yağlı ciltler için geliştirilmiş üründür. Anti bakteriyel ve detoks etkili formülü ile sivilce sorunlarının önüne geçer. Cilde hijyenik bir yapı kazandıran serum, derinlemesine etkisi sayesinde tahrişe neden olmadan yeniden yapılandırma sağlar. Sebum dengesini düzenleyerek mat görünüm sunar.

İnstitut Esthederm Osmoclean Serisi 

 Derinlemesine cilt temizliğini hedefleyen çok yönlü ürünler barındırır. İnstitut Esthederm Osmoclean High Tolerance Make-up Remover, makyajdan kalan parçaların etkili biçimde giderilmesini sağlar. Ölü tabakanın yok edilmesini sağlayarak yeni ve ağlıklı hücrelerin gelişmesine zemin yaratır.  Besleyici, nemlendirici ve aydınlatıcı özelliklere sahiptir. Yeni nesil ozmo-arındırıcı özelliği hijyen sağlarken zarar oluşmasını engeller. Lightening Buffing Mask, yeniden yapılandırıcı ve aydınlatıcı cilt maskesidir. İyi hücrelerin gelişmesini sağlayarak savunmayı güçlendirir. Zararlı maddelerin bulunduğu ölü tabayı atar. Hypopigmentaline Patent özelliği, cildin aydınlık ve pürüzsüz görüntü kazanmasını sağlar. Hidrolipidik tabakaya zarar vermeden derinlemesine temizlik yaratır.  Osmoclean Pure Cleansing Gel, çok yönlü güçlü bir temizleyici üründür.  Cildin ekosistemine zarar vermeden ve savunmasını güçlendirerek bakımını sağlar. Ciltte işe yaramayan kirli bölümü yok eder. Parlama sorunu olan ciltlerde matlaştırıcı etki yaratır. Tahrişe neden olmadan temizlik sağlar. Cilt yapısının serbest radikallere karşı direncini geliştirmesine yardım eder. Hydra Replenishing Fresh Lotion, markanın en özel ürünlerindendir. Gliserin içeriği ve buğday proteinleri sayesinde kalıcı nemlilik sağlar. Makyaj sonrasında kullanımı önerilen ürün, her cildin beklentilerini karşılar. Formülünde salatalık özü vardır.  Bu sayede ferah bir his uyandırır. Cilt yapısının kendi doğal ekosistemini bozmadan yatıştırıcı etki sağlar.

Tüm Esthederm Ürünleri %40 İndirimle https://www.narecza.com/institut-esthederm adresinde ulaşıp, online satın alabilirsiniz.

Ogznet.com

Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

İçeriklerimiz, reklamverenlerimiz sayesinde size ücretsiz olarak sunuluyor. İçeriğimizin keyfini çıkarmaya devam etmek için lütfen reklam engelleyicinizi bu site için kapatın.

Reklam Engelleyiciyi Kapattım Bu uyarıyı kapat Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?

Bu site için reklam engelleyicinizi nasıl devre dışı bırakabilirsiniz:

Adblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst köşesindeki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • Aşağıdaki adreste reklamları engelle seçeneğini kapatın.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için Tazele butonuna tıklayın.
Firefox Reklam Engelleme
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" devrede olduğu için adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilirsiniz.
 • Daha sonra bu yardım kutusunu kapatın.
Ghostery
 • Tarayıcınızdaki Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery 6.0 altındaki versiyonlarında "Beyaz liste", 6.0 versiyonunda "Güvenilir site" olarak işaretleyin.
 • Daha sonra bu yardım kutusunu kapatın.
uBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızdaki Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Geçerli web sitesini beyaz listeye alan menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • Daha sonra bu yardım kutusunu kapatın.