Ogznet.com
İlginç ve Eşsiz Turistik Destinasyonlar Bulmak için 5 Seyahat Uygulaması Paylaş:

İlginç ve Eşsiz Turistik Destinasyonlar Bulmak için 5 Seyahat Uygulaması

İlginç ve Eşsiz Turistik Destinasyonlar Bulmak için 5 Seyahat Uygulaması

Turistik geziler için destinasyonlar bulmak kolaydır, ancak gerçek bir seyahatin eğlenceli kısmı benzersiz ve sıra dışı yerleri keşfetmektir. Bu seyahat uygulamaları, ziyaret etmeniz gereken yerleri önermenin yanı sıra, bir sonraki seyahatinizde yapılacak farklı ve eğlenceli bir şeyler bulmanıza yardımcı olacaktır.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Daha önce, ihtiyaçlarınıza uyan bir seyahat varış noktası bulmak için bazı karar alma seyahat uygulamalarından bahsetmiştik. Peki varış noktasında ne yapmanız gerektiğini nasıl bulacaksınız? Arkadaşlarınızdan harita üzerinde öneriler almaktan, ücretsiz rehberli yürüyüş turlarına kadar, tatilinizden en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi burada bulabilirsiniz.

Triptipedia: Seyahat İpuçları Ansiklopedisi

  • Web

Triptipedia, herkesin daha iyi seyahat için göz atabileceği, kaydedebileceği ve ipuçlarını paylaşabileceği, seyahat ipuçlarından oluşan ücretsiz bir ortak çalışma ansiklopedisidir!

Triptipedia - Seyahat İpuçları Ansiklopedisi

Triptipedia, 800'den fazla katılımcı tarafından yazılmış, seyahat ipuçlarından oluşan ücretsiz bir ortak çalışma ansiklopedisidir. Burada herkes daha iyi seyahat için göz atabilir, bunları kaydedebilir ve paylaşabilir.

- Bir sonraki seyahatinizi, tanıdık gezginler ve yerel halktan pratik tavsiyeler kullanarak planlayın.

- Memleketinizden veya seyahatlerinizden, yararlı ipuçlarını paylaşarak bilgiler verin ve başkalarına yardım edin!

Culture Trip: Meraklı Gezginler İçin Oluşturuldu

  • Web | iOS | Android
  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Culture Trip, ödüllü seyahat hikayeleri, yerel şehir rehberleri ve en havalı mahallelerde özenle seçilmiş otellerle seyahat planlamayı kolay ve eğlenceli hale getirir. Culture Trip ile keşfedin, planlayın ve rezervasyon yapın.

Culture Trip - Meraklı Gezginler İçin Oluşturuldu

Wanderlog: Seyahat güzergahı, tatil ve yol gezisi planlayıcısı

Wanderlog ile seyahat planınız ve haritanız tek bir görünümde yer alır. Seyahat planlarınızı takip etmek için artık farklı uygulamalar, sekmeler ve araçlar arasında geçiş yapmanıza gerek yok. Tatil seyahati için tasarlanmış ücretsiz bir seyahat planlayıcısında güzergahınızı oluşturun, düzenleyin ve haritalandırın.

Wanderlog - Seyahat güzergahı, tatil ve yol gezisi planlayıcısı

Wanderlog, yol gezileri ve grup gezileri dahil her tür geziyi planlamak için kullanımı en kolay, tamamen ücretsiz bir seyahat uygulamasıdır! Bir gezi güzergahı oluşturun, uçuş ve otel rezervasyonlarını düzenleyin, ziyaret edilecek yerleri haritada görüntüleyin ve arkadaşlarınızla işbirliği yapın. Tatilinizden sonra, diğer gezginlere ilham vermek için bir seyahat rehberi veya gezi hikayesi paylaşın.

WWYGO, Where Would You Go? Arkadaşlarınızla seyahat planlayın. Ücretsiz tatil ipuçları!

  • Web

Tripadvisor'ı unutun: WWYGO'da başkalarının mükemmel tatilinizi planlamada yardımcı olmasına izin verebilirsiniz. Sadece yapmak istediğiniz şeyi girin ve geri kalanını başkalarının doldurmasına izin verin.

Kaydolmanıza gerek yoktur ve uygulama ücretsizdir.

WWYGO, Where Would You Go? Arkadaşlarınızla seyahat planlayın. Ücretsiz tatil ipuçları!

WWYGO, arkadaşlarınızdan tatilinizde nereye gitmeniz gerektiği konusunda size tavsiye vermelerini istemenin harika bir yoludur. Sadece birkaç soruyu cevaplayın ve tatil haritanız arkadaşlarınızdan tavsiyeler almaya hazır!

İster kamp yapmaya, uçmaya veya bir yolculuğa çıkın, WWYGO, başkalarının size ne yapmanız gerektiği konusunda ilgili ipuçları vermesine izin vermenin mükemmel bir yoludur. Şehir gezileri ve daha uzun tatiller için işe yarar.

FREETOUR.com: Dünya çapında ücretsiz yürüyüş turları

Ziyaret ettiğiniz bir sonraki şehri gerçekten tanımak ister misiniz? O zaman ihtiyacınız olan tek şey bu uygulama! Dünyanın dört bir yanındaki en iyi ücretsiz turlarda yerinizi kolayca bulun ve ayırtın, birinci sınıf yerel rehberlerle diğer gezginlere katılın ve yerin tarihini, mirasını ve kültürünü keşfedin, hikayeleri dinleyin, efsaneleri öğrenin.

 

Yerel yaşam, görülmesi gereken yerleri, yerel noktaları ve mükemmel turlardaki ilgi çekici yerleri keşfederken, bunun ne kadar değerli olduğuna karar vermekte özgürsünüz; deneyimin sonunda rehbere ne kadar isterseniz ödeme yapın, bu nihai bir kazan-kazan'dır.

Ayrıca, seyahatinizden en iyi şekilde yararlanmak için bütçeli rehberli turlar, temalı yürüyüş turları, gece turları ve pub gezileri, günübirlik geziler ve çok günlük tur aktiviteleri, benzersiz geziler ve daha heyecan verici deneyimleri kolayca bulabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz!

İster sırt çantasıyla seyahat ediyor, ister lüks bir tatil, ister hafta sonu kaçamağı, Freetour uygulamasıyla bir sonraki seyahatinizden en iyi sonucu aldığınızdan emin olun.

 

 

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!