İlginç ve Açık Kaynaklı Android Uygulamaları

İlginç ve Açık Kaynaklı Android Uygulamaları

/ Okuma süresi: 21 dk, 18 sn / Yorum (0)
A A A

İlginç ve açık kaynaklı Android uygulamaları listesi.

F-Droid

Ücretsiz Açık Kaynak - Web, Android - Web Sitesi

F-Droid, Android platformu için FOSS (Ücretsiz ve Açık Kaynaklı Yazılım) uygulamalarının yüklenebilir bir platformudur. Cihazınızdaki güncellemeleri tarar, yükleme ve takip etmeyi kolaylaştırır.

Yalp Mağazası

Ücretsiz Açık Kaynak - Android - Web Sitesi

Yalp Mağazası, Google Play Store'dan uygulamaları apk dosyaları olarak indirmenize izin verir. Çalıştırıldığında yüklü uygulamaların güncellemelerini arar ve diğer uygulamaları arayabilmenizi sağlar. Yalp, indirdiğiniz apk'eleri varsayılan indirme klasörünüze kaydederek daha sonra istediğiniz dosya yöneticisi uygulamasında açıp uygulamaları yüklemek üzere kullanabilirsiniz.

Aptoide

Ücretsiz Açık Kaynaklı - Web, Android, Android Tablet, Kindle Fire - Web Sitesi

Aptoide, Android işletim sisteminde çalışan mobil uygulamalar için dağıtılan bir pazardır. Aptoide'de, varsayılan Google Play Store'un aksine eşsiz ve merkezi bir mağaza yoktur ancak her kullanıcı kendi mağazasını yönetir.

KISS Launcher

Ücretsiz, Açık Kaynak - Android - Web Sitesi

KISS, neredeyse belleğe hiç ihtiyaç duymayan, Android için cok hızlı bir başlatıcıdır.
Uygulamalarınızı, kişilerinizi ve ayarlarınızı hızlı şekilde ulaşın. Başlatmak istediğiniz uygulamayı bulmakla uğraşmayın: adından birkaç karakterini girin ve enter tuşuna basın. Birisini araman mı gerekiyor? Çağrı günlüğüyle uğraşmayın, adının üç harfini verin ve "telefon" düğmesine basın. KISS, kullanırken daha akıllı bir hal alıyor.

OpenLauncher

Ücretsiz, Açık Kaynak - Android - Web Sitesi

OpenLauncher, sıfırdan başlayarak başlatılan, açık kaynaklı bir Android başlatıcısı projesidir. Güçlü ve topluluk temelinde,
Android tabanlı başlatıcıdır.

Signal

Ücretsiz, Açık Kaynak - Mac, Windows, Linux, Android, iPhone - Web Sitesi

İşiniz gizlilik ise, Signal bunu kolaylaştırır. Signal'ı kullanarak, SMS ücretlerinden kaçınırken anında iletişim kurabilir, gruplar oluşturabilirsiniz; böylece aynı anda tüm arkadaşlarınızla gerçek zamanlı olarak sohbet edebilir ve medyayı veya ekleri tümüyle gizlilikle paylaşabilirsiniz.
Sunucu, hiçbir zaman iletişiminize erişemez ve asla verilerinizden hiçbirini saklamaz.

Silence.im

Ücretsiz, Açık Kaynak - Android, Kindle Fire - Web Sitesi

Silence (eskiden SMSSecure), arkadaşlarınızla iletişim halindeyken gizliliğinizi korumanıza izin veren bir SMS / MMS uygulamasıdır. Sessizliği kullanarak, SMS mesajları gönderebilir ve medya veya ekleri eksiksiz bir gizlilikle paylaşabilirsiniz. Signal benzeri.

Wire

Ücretsiz, Açık Kaynak - Mac, Windows, Linux, Web, Android - Web Sitesi

Wire, telefonlar, tabletler ve masaüstü bilgisayarlar için güvenli ve özel bir mesajlaşma uygulaması. Kristal berraklığında sesli ve görüntülü görüşmeler, özel grup sohbetleri, dosya paylaşımı, sesli ve görüntülü mesajlar - her şey uçtan uca şifrelidir. Wire, Android, iOS, Windows, MacOS, Linux ve herhangi bir modern web tarayıcısı üzerinde çalışır.


Telegram

Ücretsiz - Mac, Windows, Linux, Web, Windows Mobile - Web Sitesi

Telegram, hız ve güvenlik odaklı bir mesajlaşma uygulamasıdır. Süper hızlı, basit, güvenli ve özgürdür.
Telegram, tüm cihazlarınızda sorunsuz bir şekilde eşlenir ve masaüstlerinde, tabletlerde ve telefonlarda aynı şekilde kullanılabilir. Sınırsız miktarda mesaj, fotoğraf, video ve herhangi bir türde (.doc, .zip, .pdf, vb.) dosya gönderebilirsiniz. Telegram grupları 5000 kişiye kadar ulaşabilir ve sınırsız sayıda abone için mesaj yayınlamak için kanallar oluşturabilirsiniz.
"Telegram'ın sunucu tarafının açık kaynak olmadığı konusunda bir söz söylemek gerekir. Ancak bu, güvenlik nedeniyle önemli değil, çünkü istemci tarafı son kullanıcılar arasındaki uçtan uca şifreleme test edilmekte ve Telegram'da sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır sunucudaki yazılım. "

Conversations

Ücretsiz, Açık Kaynaklı - Android, Android Tablet - Web Sitesi

Conversations, Android 4.0+ akıllı telefonlar için benzersiz bir mobil deneyim sağlamak üzere optimize edilmiş ücretsiz ve açık kaynak kodlu Jabber / XMPP istemcisidir. Kullanımı kolay, güvenilir, batarya dostu. Dahili görüntü desteği, grup sohbetleri ve e2e şifreleme.

Kontalk

Ücretsiz, Açık Kaynak - Android, Kendinden Barındırmalı - Web Sitesi
Kontalk, diğer Kontalk kullanıcılarına tamamen ücretsiz olarak metin, resim ve ses mesajları (yakında gelen diğer dosya türleri) gönderip almanıza izin veren güvenli bir anında mesajlaşma aracısıdır.

Antox

Ücretsiz, Açık Kaynak - Android - Web Sitesi

Antox, Mark Winter tarafından oluşturulan Tox için bir Android 4+ istemcisidir.
Halen  gelişme halindeyken Tox'un tam multimedya desteğini cihazınıza getirmeyi hedefliyor.

Jitsi

Ücretsiz, Açık Kaynak - Mac, Windows, Linux, Web, Android - Web Sitesi

Jitsi for Android, Jitsi projesinin bir Android portudur: Şifrelenmiş ses / video desteği ile en zengin özelliklere sahip iletişim cihazı,
sohbet ve SIP ve XMPP üzerinden varlık.

Hack Chat

Ücretsiz, Açık Kaynak - Web, Android, Kendi Kendine Barındırmalı - Web Sitesi

Hack.chat, dikkat dağıtıcılığı olmayan, minimal bir sohbet uygulamasıdır. Sadece bir adla bir sohbet odası oluşturun, önceden ayarlanmış bir kanal yoktur, bu nedenle bir sohbet odası adı ve bir takma ad girip, linki paylaşın ve konuşun.

Riot.im

Ücretsiz, Açık Kaynaklı - Linux, Web, Android, iPhone, iPad - Web Sitesi

Riot, farklı konuşmalarınızı ve uygulama entegrasyonlarınızı tek bir uygulamada toplayan basit ve güzel bir işbirliği ortamıdır.

K-9 Mail

Ücretsiz, Açık Kaynaklı - Android, Android Tablet - Web Sitesi

K-9 Mail, arama, IMAP push e-postası, çoklu e-klasör senkronizasyonu, işaretleme, dosyalama, imzalar, bcc-self, PGP, SD'de posta ve daha fazlası! K-9, IMAP, POP3 ve Exchange 2003/2007'yi (WebDAV ile) destekler.

ProtonMail

Freemium, Açık Kaynak - Web, Android, iPhone, iPad - Web Sitesi

ProtonMail, 1 milyondan fazla kullanıcısı olan dünyanın en büyük şifreli e-posta servisidir. Android için ProtonMail güvenli e-posta uygulaması, PGP uçtan uca şifrelemesini sorunsuz bir şekilde entegre ederek mobil cihazınıza kolay kullanımlı bir e-posta şifrelemesi sağlar. ProtonMail ayrıca, özelleştirilebilir kaydırma hareketleri ve e-postaların geçerliliğini sürdürebilme olanağı gibi eksiksiz yenilikçi özellikleri içeren modern bir kullanıcı arabirimi sağlar.

Tutanota

Ücretsiz, Kişisel Açık Kaynak - Web, Android, iPhone, iPad - Web Sitesi

Tutanota, gizliliğe odaklanan ücretsiz ve açık kaynaklı bir web posta istemcisidir. Tüm veriler şifrelenerek saklanır ve bulunamaz, diğer bir deyişle ticari kullanım içindir. Basit, kolay uçtan uca şifreleme sunar.

Lightning Browser

Ücretsiz, Açık Kaynaklı - Android, Android Tablet - Web Sitesi

Lightning Browser, tasarım, güvenlik, verimlilik ve web sitelerine odaklanan basit, hızlı bir web tarayıcısıdır. Materyal tasarımı kullanır, sizi takip etmez, gizliliğinizi korumak için birçok seçenek sunar ve 2MB'ın altındadır.

Firefox Focus

Ücretsiz, Açık Kaynak - Android, iPhone, Android Tablet, iPad - Web Sitesi

Firefox Focus, gizliliğinizi her şeyden önce önemseyen Mozilla yapımı bir tarayıcıdır.
Varsayılan olarak, reklam izleyicileri engeller ve şifreler ve çerezler de dahil olmak üzere göz atma geçmişinizi silmenin kolay yollarını sağlayarak işleri güvenli hale getirmeye yardımcı olur.

Brave

Ücretsiz, Açık Kaynak - Mac, Windows, Linux, Android, iPhone - Web Sitesi

Brave, daha hızlı bir web deneyimi getirmek için LinkBubble ile güçlerini birleştirdi. Yolunuza çıkan reklamları ve izleyicileri ve LinkBubble'dan sevdiğiniz tüm özellikleri engeller. Reklam engelleme, izci koruması ve Everywhere HTTPS gibi gizlilik özelliklerini açmak veya kapatmak için ayarları değiştirmeniz yeterlidir.

Orbot

Ücretsiz, Açık Kaynaklı - Android, Android Tablet - Web Sitesi

Orbot, interneti daha güvenli bir şekilde kullanması için diğer uygulamaları güçlendiren ücretsiz bir proxy uygulamasıdır. Orbot, İnternet trafiğini şifrelemek için Tor'u kullanıyor ve daha sonra dünyadaki bir dizi bilgisayar aracılığıyla gizliyor.
Tor, özgür yazılımdır ve kişisel özgürlük ve gizliliği, gizli ticari faaliyetleri ve ilişkileri ve trafik analizi olarak bilinen devlet güvenliğini tehdit eden bir çeşit ağ gözetimine karşı savunmanıza yardımcı olan açık bir ağdır. Orbot, gerçek bir özel mobil internet bağlantısı oluşturur.

Orfox

Ücretsiz, Açık Kaynak - Android - Web Sitesi

Orfox, varsayılan olarak Android için: Tor ile çalışacak şekilde yapılandırılmış, Mozilla Firefox'u temel alan Android için gizlilik açısından geliştirilmiş yeni bir tarayıcıdır.
Orfox, Tor Browser (Firefox üzerine kurulu) ile aynı kaynak kodundan inşa edilmiştir, ancak gizliliğe yönelik birkaç küçük değişiklikle-
onları Android için Firefox ve Android işletim sistemi ile uyumlu hale getirmek için geliştirilmiş özellikler barındırır. Orfox, Android için Tor ağına bağlanmak için Orbot uygulamasını gerektiriyor.

Twidere

Ücretsiz, Açık Kaynaklı - Android, Android Tablet - Web Sitesi

Twidere, tam bir Materyal deneyimi ve neredeyse tamamlanmış, Twitter özellikli (hatta daha iyi) Android 4.0+ için güçlü bir Twitter uygulamasıdır.

Slide for Reddit

Ücretsiz, Açık Kaynak - Android - Web Sitesi

Slide for Reddit, kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzü ve bi ton özelleştirme ile Reddit için kaya gibi sağlam bir materyal ile tasarlanmış resmi olmayan tarayıcıdır. Slide, reklamsız, açık kaynaktır ve pek çok benzersiz özellik ile doludur.

RedReader

Ücretsiz, Açık Kaynak - Android - Web Sitesi

RedReader, Reddit haber sitesi için gayri resmi bir istemcidir.

NewPipe

Ücretsiz, Açık Kaynak - Android, YouTube - Web Sitesi

NewPipe, Android için hafif bir YouTube uygulamasıdır. NewPipe yalnızca YouTube web sitesini ihtiyaç duyduğu bilgileri elde etmek için ayrıştırdığı için YouTube API'sına veya herhangi bir Google Play Hizmetine ihtiyaç duymaz.

Open Camera

Ücretsiz, Açık Kaynak - Android - Web Sitesi

Open Camera, Android telefonlar ve tabletler için tam özellikli ve tamamen ücretsiz bir Kamera uygulamasıdır.

Tomahawk

Ücretsiz, Açık Kaynak - Mac, Windows, Linux, Android - Web Sitesi

Eleştirmenlerce alkışlanan çoklu kaynak müzik çalar Tomahawk, Android'de artık mevcut. Bir sanatçının adı göz önüne alındığında,
albüm ya da şarkı Tomahawk, Spotify, Deezer, Google Play Müzik, SoundCloud, TIDAL, Jamendo veya telefonunuzun yerel belleğinden olsun en iyi kaynağı bulacak ve oynatacaktır. Tomahawk for Android ayrıca geçmişinizi, sevdiğiniz parçaları, sanatçıları,
yeni müzik topluluğumuz Hatchet aracılığıyla Tomahawk masaüstü sürümüne / albümlerine ve çalma listelerinize erişebilirsiniz. Hatchet'te, arkadaşlarınızın en sevdiğim parçaları dinleyebilir ve halihazırda dinlediklerini görebilirsiniz.

AntennaPod

Ücretsiz, Açık Kaynak - Android - Web Sitesi

AntennaPod, bağımsız podcast oyuncularından BBC, NPR ve CNN gibi geniş yayınevlerine kadar milyonlarca özgür ve ücretli podcast'e anında erişmenizi sağlayan bir podcast yöneticisi ve oyuncusu. ITunes podcast veritabanı, gPodder, OPML dosyaları veya basit RSS URL'lerini kullanarak beslemelerini sorunsuzca ekleme, alma ve verme. Ancak en önemlisi: Bölümleri indirin, yayınlayın veya sıralayın ve ayarlanabilen oynatma hızlarıyla istediğiniz gibi tadını çıkarın, bölüm desteği ve uyku zamanlayıcısı vardır.

Writeily

Ücretsiz, Açık Kaynak - Android - Web Sitesi

Writeily, Android için minimalist bir Markdown editörüdür. Basitçe ve şık bir şekilde markdown veya düz metinlerle notlar oluşturun. Klasörlerle organize edin, dosyaları harici depolama biriminden kaydedin ve bunlara erişin ve bir PIN kilidiyle erişimi kısıtlayın.

Omni Notes

Ücretsiz, Açık Kaynak - Android - Web Sitesi

Omni-Notes hem basit bir arayüze sahip olmakla, hem de akıllıca davranmayı amaçlayan açık kaynak kodlu bir not alma uygulamasıdır.
Proje, eski telefonlar ve Android'in eski sürümleri ile uyumlu olan bu tür uygulamaların bulunmamasıyla oluşturuldu ancak, çekici bir görünüm ve Google işletim sisteminin en son tasarımıyla uyumludur.

Simplenote

Ücretsiz, Açık Kaynak - Mac, Windows, Linux, Web, Android - Web Sitesi

Simplenote, notları, listeleri, fikirleri ve daha pek çok şeyi tutmanın kolay bir yoludur. Web'de, mobil cihazınızda ve bilgisayarınızda not tutun. Anında arama ve basit etiketlerle notlarınızı hızlı bir şekilde bulun. Bir liste paylaşın, talimatlar gönderin veya düşüncelerinizi yayınlayın.

Standard Notes

Freemium, Açık Kaynak - Mac, Windows, Linux, Web, Android - Web Sitesi

Standard Notes, yalnızca not alınırken gereken temel bilgileri sunan basit bir not uygulamasıdır. Hızlıdır, notlarınızı hemen hemen her cihazda senkronize eder, güçlü şifreleme ve gizliliği destekler, % 00 veri sahipliği sağlar ve Markdown ve Dropbox Sync gibi özel uzantıları destekler.

Mirakel

Ücretsiz, Açık Kaynaklı - Android, Android Tablet - Web Sitesi

Mirakel, Android Telefonunuz veya Tabletiniz için kullanımı kolay hafif bir uygulamadır.

Tasks

Ücretsiz, Açık Kaynak - Android - Web Sitesi

Tasks, Astrid ile aynı kodu temel alan, ücretsiz ve açık kaynaklı bir görev yönetim yazılımıdır.

Nextcloud

Ücretsiz, Açık Kaynak - Mac, Windows, Linux, Web, Android - Web Sitesi

Nextcloud, özel dosya eşitleme ve paylaşım ve iletişim sunucusudur. Tamamen açık kaynaktır. Bu şekilde, fotoğraflarınızı, takviminizi ve iletişim bilgilerinizi, belgelerinizi ve diğer her şeyi kontrol edebilirsiniz.

Syncthing

Ücretsiz, Açık Kaynak - Mac, Windows, Linux, Android, Android Tablet - Web Sitesi

Syncthing, tescilli senkronizasyon ve bulut hizmetlerini açık, güvenilir ve merkezi olmayan bir şekilde değiştirir.

Seafile

Freemium - Mac, Windows, Linux, Web, Android - Web Sitesi

Seafile, yüksek güvenilirlik ve performansa sahip kurumsal dosya barındırma platformudur. Dosyaları kendi sunucunuza koyun. Dosyaları farklı cihazlar arasında senkronize edin ve paylaşın veya tüm dosyalara bir sanal disk olarak erişin.

wallabag

Ücretsiz, Açık Kaynaklı - Windows, Linux, Web, Android, iPhone - Web Sitesi

Wallabag, web sayfalarını kaydetmek için kullanılan bir uygulama. Diğer servislerin aksine, Wallabag ücretsizdir ve açık kaynaktır. Bu uygulamayı kullanmak için barındırılan bir Wallabag örneğine ihtiyacınız var. Wallabag'ı sunucu / web alanınıza yükleyebilir veya wallabag.it veya framabag.org adresine kayıt yapabilirsiniz.

Amaze File Manager

Ücretsiz, Açık Kaynaklı - Android, Android Tablet - Web Sitesi

Amaze File Manager, hem ücretsiz, hem de reklamsız Android için sezgisel, açık kaynaklı bir dosya yöneticisi (yükseltme teklifi yok, açılır pencere yok, hiç reklam yok). Materyal Tasarımı yönergelerine dayanır, bu nedenle Google'ın stok Android deneyiminin yanında çok iyi durur ve açık kaynaktır, gizlilik ve güvenlikle ilgili kaygıları yoktur.

Ghost Commander

Ücretsiz, Açık Kaynak - Android - Web Sitesi

Ghost Commander, Android ™ platformu için iki paneli bulunan bir dosya yöneticisidir. Gelişimi, ünlü Midnight Commander, Total Commander ve Double Commander masaüstü uygulamalarının esin kaynağı oldu; Bu harika programlara aşina iseniz, Ghost Commander'ı tanıdık ve çok uygun bir ortam bulacaksınız.

Etar

Ücretsiz, Açık Kaynaklı - Android, Android Tablet - Web Sitesi

Etar Takvim, ASOP takvimine dayanan, materyal olarak tasarlanmış bir takvimdir.

DAVdroid

Ücretsiz, Açık Kaynaklı - Android, Android Tablet - Web Sitesi

DAVdroid, sadece tüm kişileriniz (CardDAV), takvimler (CalDAV) ve görevleriniz (VTODO'ya dayalı) için bir senkronizasyon çözümü. Uygulamanın kurulumu kolaydır ve en sevdiğiniz takvim / kişiler uygulamasına (varsayılan uygulamalar dahil) mükemmel şekilde entegre olur. Ayrıca CalDAV, CardDAV veya yalnızca Görevleriniz varsa ayrı olarak da kullanılabilir.

KDE Bağlantısı

Ücretsiz, Açık Kaynaklı - Linux, Android - Web Sitesi

KDE Connect, tüm cihazlarınız ile iletişim kurmayı amaçlayan bir projedir. Örneğin, KDE Connect ile telefon bildirimlerini bilgisayarınızdan alabilir veya telefonunuzu masaüstünüz için uzaktan kumanda olarak kullanabilirsiniz. Bunu başarmak için KDE Connect ağ üzerinde güvenli bir iletişim protokolü uygular ve herhangi bir geliştiricinin üzerine eklentileri oluşturmasına izin verir. Halen KDE, Android ve Blackberry'de KDE Bağlantı istemcileri var ve yakında iPhone'u da destekleyecek.

Financius - Expense Manager

Ücretsiz, Açık Kaynak - Android - Web Sitesi

Financius - Expense Manager masraflarınızı kaydetmenize ve izlemenize ve bakiyenize göz kulak olmanıza yardımcı olan basit bir uygulamadır.

Osmand

Freemium, Açık Kaynak - Android, iPhone, Blackberry, Android Tablet, iPad - Web Sitesi

OsmAnd (OSM Automated Navigation Directions), ücretsiz, dünya çapında ve yüksek teknolojiye erişime sahip bir harita ve gezinme uygulamasıdır. Kaliteli OpenStreetMap (OSM) verilerini kullanır. Tüm harita verileri çevrimdışı kullanım için cihazınızın hafıza kartında saklanabilir. Cihazınızın GPS'ini kullanarak, OsmAnd araç, bisiklet ve yaya için optik ve sesli yönlendirme olanağı sunar. Tüm temel işlevler hem çevrimiçi hem de çevrimdışı çalışıyor (internet gerekmiyor).

Transportr

Ücretsiz, Açık Kaynak - Android - Web Sitesi

Transportr, gizliliğinize ve özgürlüğünüze saygılı toplu taşıma arkadaşınızdır. Transportr, dünyanın neresinde olursanız olun toplu taşıma araçlarını mümkün olduğunca kolaylaştırmak için geliştirilen kar amacı gütmeyen bir uygulamadır. Şu anda, Avrupa'da en iyi şekilde çalışıyor ancak aynı zamanda dünya çapında pek çok yeri destekliyor. Desteklenmeyen bir bölgede yaşıyorsanız,
Transportr'a eklemeyi düşünün. Bulunduğunuz yerden, bulunduğunuz konumundan veya belirli bir istasyondan istediğiniz yere gidilecek yer tariflerini bulur. Ayrıca tüm gezileri favori olarak kaydedebilir ve tek bir tıklamayla sonraki gezileri bulabilirsiniz. Yakındaki istasyonları keşfedin ve gecikmeler de dahil olmak üzere yaklaşan kalkışları gösterin (varsa).

AFWall +

Ücretsiz, Açık Kaynak - Android - Web Sitesi

Android güvenlik duvarı AFWall +, Android için gelişmiş bir iptables düzenleyicisidir (GUI). Hangi Android uygulamalarının ağa erişmesine izin verildiğiyle ilgili hassas kontrolü sağlar. Orijinal kod tabanı, Rodrigo Rosauro tarafından DroidWall'dan türetildi. DroidWall Aralık 2011'de AVAST'a satıldı ve artık aktif olarak sürdürülmemektedir.

AdAway

Ücretsiz, Açık Kaynak - Android - Web Sitesi

AdAway, hosts dosyasını kullanan bir reklam engelleyici. Hosts dosyası, ana bilgisayar adları ile IP adresleri arasındaki eşlemelerin bir listesini içerir. Bir uygulama bir reklam istediğinde, bu istek hiçbir şey yapmayan 127.0.0.1'e yönlendirilir.
Engellenen ana makine adlarına yanıt vermek ve istekleri seçtiğiniz IP adresine yönlendirmek için bir web sunucusu çalıştırma seçenekleri vardır. Ana makineden dosyalarınızı uygulamadan indirebilirsiniz ancak kendi sitelerini kullanmak ve belirli siteleri beyaz ve kara listelere eklemek mümkündür.

Master Password

Ücretsiz, Açık Kaynaklı - Mac, Linux, Web, Android, iPhone - Web Sitesi

Master Password başka bir şifre yöneticisi değildir. Bu uygulama, tüm yeni parolalarınızı yeni ana parolanızdan üretilen yeni güçlü parolalarla değiştirecek; şifreler hiçbir yerde depolanmaz ve senkronizasyon, bulut veya yedekleme gerektirmez. Bu uygulama, kimsenin oturum açması veya izlemesi mümkün olmayan herhangi bir amaç için güvenli ve benzersiz şifreler oluşturacaktır. Daha iyisi,
şifreyi kaybederseniz bile, tüm şifrelerinizi zahmetsizce yeniden oluşturabilirsiniz.

bitwarden

Ücretsiz, Açık Kaynak - Mac, Windows, Linux, Web, Android - Web Sitesi

bitwarden %100 açık kaynaklı bir yazılımdır. Bitwiseen'in kaynak kodu GitHub'da barındırılıyor ve herkes, bitwarden kod tabanını gözden geçirmek, denetlemek ve katkıda bulunuyor.

OpenKeychain

Ücretsiz, Açık Kaynak - Android, Android Tablet, K-9 Posta - Web Sitesi

OpenKeychain daha kişisel ve güvenli iletişim kurmanıza yardımcı olur. İletilerinizin yalnızca gönderdiğiniz kişiler tarafından okunabilmesini sağlamak için şifreleme kullanır, diğerleri size yalnızca okuyabileceğiniz mesajlar gönderebilir ve bu mesajlar dijital olarak imzalanabilir, böylece onları alan kişiler bunları kim gönderdiğinden emin olur. OpenKeychain, cihazlarınız ve sistemleriniz arasında şifrelemeyi uyumlu hale getiren iyi kurulmuş OpenPGP standardına dayalıdır.

FreeOTP

Ücretsiz, Açık Kaynak - Android, iPhone, Android Tablet, iPad - Web Sitesi

FreeOTP, bir kerelik şifre protokolleri kullanan sistemler için iki faktörlü bir kimlik doğrulama uygulamasıdır. Simgeler bir QR kodu tarayarak kolayca eklenebilir. FreeOTP açık standartları uygular: HOTP ve TOTP. FreeIPA öneririz.

Android Terminal Emulator

Ücretsiz, Açık Kaynak - Android - Web Sitesi

Android Terminal Emulator yerleşik Android kabuğu ile iletişim kurmak için kullanılan terminal öykünücüsüdür. Dijital Ekipman Şirketi VT-100 terminal kodlarının oldukça büyük bir alt grubunu öykünerek "vi", "Emacs" ve "NetHack" düzgün şekilde görüntülenecektir.

Termux

Ücretsiz, Açık Kaynak - Android, Android Tablet, zsh Bash - Web Sitesi

Termux, Android'e güçlü terminal erişimi sağlayan bir terminal emülatörü ve Linux ortamıdır.

Bu yazıyı emoji ile değerlendir!
like 0
like 1
like 0
like 0
like 0
like 0
Bu yazıyı sosyal medyada paylaş!
Bu yazı daha önce 1736 kez okundu.
Yazıya ait etiketler
Ogznet.com

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" İlginç ve Açık Kaynaklı Android Uygulamaları konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere İlginç ve Açık Kaynaklı Android Uygulamaları ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda İlginç ve Açık Kaynaklı Android Uygulamaları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

Adblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
Firefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
Ghostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.