Ücretsiz Yayın Servisi IMDb TV'yi Artık Android veya iOS'ta İzleyebilirsiniz

Ücretsiz Yayın Servisi IMDb TV'yi Artık Android veya iOS'ta İzleyebilirsiniz

Ücretsiz Yayın Servisi IMDb TV Artık Android veya iOS'ta

IMDb TV artık cep telefonunuzda. IMDb daha önce yalnızca IMDb web sitesinde, Prime Video ve Amazon Fire cihazlarında kullanılabiliyordu. Ancak, IMDb TV artık Android ve iOS için IMDb uygulamalarında kullanılabilir. Akıllı telefonunuza ücretsiz video izlemenizi sağlar.

IMDb TV Nedir?

Ocak 2019’da, IMDb Freedive’i piyasaya sürdü. IMDb'nin sahibi olan Amazon, kısa sürede adını IMDb TV olarak değiştirdi, ancak özellikler aynı kaldı. IMDb TV, filmler ve TV dizileri ile dolu ücretsiz bir yayın hizmetidir. Birkaç reklam izlemek sorun olmadığı sürece ücretsiz izleyebilirsiniz.

Reklam destekli film izleme servisi, tümü ücretsiz olarak izleyebileceğiniz yüzlerce film ve TV dizisine sahiptir. İçerik, Netflix ve Hulu'nun içerikleri ile rekabet edemez, ancak eski film izleme konusunda hevesiniz varsa izlemeye değer bir şeyler bulabilirsiniz.

Android ve iOS'ta IMDb TV Nasıl İzlenir

Daha önce IMDb ve Amazon cihazları ile sınırlı olan IMDb TV artık Android ve iOS'ta da mevcut. IMDb TV, yeni “IMDb TV” kategorisi altındaki standart IMDb uygulamasına eklendiğinden, yeni bir uygulama indirmenize bile gerek yoktur.

Tanıtımda IMDb TV, 130 civarında film ve 30 TV dizisi ile geliyor. Başlangıçta Memento ve Quantum Leap gibi yapımları içeriyordu. Şu anda, Paramount ve Lionsgate ile yapılan anlaşmalar sayesinde, Silver Linings Playbook ve TV dizisi The Middle gibi filmler listeye eklendi.

IMDb TV, keşfedilmeye değer başka bir ücretsiz yayın hizmetidir. IMDb TV ücretsizdir. Ancak ne yazık ki, IMDb TV yalnızca ABD'de kullanılabilir.

Ogznet.com