iMyFone D-Back iPhone Veri Kurtarma Programı

iMyFone D-Back iPhone Veri Kurtarma Programı

iMyfone D-Back, iPhone, iPad ve iPod cihazlarınızdan veri kurtarmak için kullanabileceğiniz bir programdır. Kayıp verilerinizi (WhatsApp, Viber, WeChat, Kik, Line, fotoğraflar, mesajlar, kişiler, notlar vb.) cihazlardan, iTunes ve iCloud yedeklerinden veya akıllı kurtarma yollarından biri ile geri getirin. Ayrıca bu yazıya yorum yazan ilk beş kişiden biri olarak bu programa ait 5 adet full lisanstan birini kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir Yedeklemeler iPhone Geri Nasıl Yüklenir

Yedeklemeler iPhone Geri Nasıl Yüklenir

iPhone verilerini yedeklemelerden geri yüklemek, telefonunuzu zaman kaybetmeden eskisi gibi tekrar çalıştırabilecek oldukça basit bir görevdir.

iMyFone D-Back Full Lisans Kazanmak için Bu yazıya Yorum Yapın (Bitti!!)

Evet şimdi sıra geldi yaklaşık 50 Dolar değerindeki bu programın full lisansını nasıl kazanacağınıza. Doğru duydunuz bu mükemmel programın full lisansına toplam 5 kişi sahip olacak. Bunun için bu yazının altındaki yorumlardan ilk yorum yazan 5 kişinin içinde olmanız yeterlidir. Daha hızlı geri dönüş için yorum yaptıktan sonra iletişim kısmından mesaj gönderebilirsiniz.

Not: Arkadaşlar tüm lisans anahtarları dağıtıldı. Elimde başka lisans anahtarı kalmamıştır.

Kazara iOS yüklü cihazınızdan önemli veriler mi silindi? Yada verileri alacağınız iPhone kayboldu veya hasar mı gördü? Başarısız jailbreak veya iOS güncellemesinden sonra tüm verilerinizi mi kaybettiniz? Tüm bu durumlarda, iMyfone D-Back programı ile iPhone'daki kayıp verilerinizi kurtarabilirsiniz!

iMyfone D-Back, 4 kurtarma ve 1 tamir modu sunar: Smart Recovery, iCloud yedeklemesinden kurtarma, iTunes yedeklemesinden kurtarma, iOS cihazından doğrudan kurtarma ve iOS sistem tamir modu. Kurtarma işlemi birçok dosya formatını destekler: mesajlar, notlar, çağrı geçmişi, rehber, fotoğraflar, videolar, WeChat geçmişi ve ekleri, Viber geçmişi ve ekleri, WhatsApp geçmişi ve ekleri, Safari geçmişi, Sesli notlar vb. gibi.

Klasik iTunes ve iCloud yedeklemesinden geri yükleme yapmanın yanında, direkt olarak iOS cihazınızdan silinen dosyaların kurtarılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca kolaylık olması bakımından akıllı kurtarma (smart recovery) seçeneği sunuluyor. iOS cihazınızdan silinen verileri üç basit adımda (iOS cihazınızı bilgisayara bağlama, tarama yapma ve kurtarılan dosyaları seçip geri getirme olarak) kurtarıyorsunuz.

Veri kurtarma dışında iPhone’un açılış esnasında Apple logosunda/kurtarma modunda kalması, ekranın tepki vermemesi, sürekli yeniden başlaması, beyaz/siyah ekranda kalması gibi sıkça rastlanan iOS sorunlarını çözmek için de bu programı kullanabilirsiniz.

Program en yeni iPhone 8/X ve iOS 11.3 dahil olmak üzere tüm iOS cihazları desteklemektedir. Ayrıca Windows ve Mac için ayrı iki sürümü bulunmaktadır.

 

iMyFone D-Back ile iOS'taki Kayıp/Silinmiş Veriler Nasıl Kurtarılır?

Dört kurtarma modu ile iMyFone D-Back, kayıp cihazlarınızı iOS cihazından veya iTunes / iCloud yedeklemesinden kurtarmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Mod 1: Akıllı Kurtarma

Adım 1: Akıllı Kurtarma Modunu Seçme

İndirdikten sonra iMyFone D-Back'i başlatın. "Smart Recovery" (Akıllı Kurtarma) sekmesinden "Start" düğmesine tıklayın.

iMyFone D-Back

Adım 2: Dosyaları Nasıl Kaybettiğinizi Seçin

Ardından, sonraki tarama ve kurtarma için verilerinizi nasıl kaybettiğinizle ilgili durumu seçmeniz gerekir. Bu adım aslında sizi diğer modlara götüren bir açıklama ekranıdır. Bu modlar sırası ile;

 1. Yanlışlıkla silinmiş veya kayıp verileri kurtarma
 2. Fabrika ayarlarına getirme, jailbreak ve güncelleme/yükseltme sırasında kaybolan verileri kurtarma
 3. iOS cihazınız kayıp veya hasarlı olması durumunda kaybolan verileri kurtarma
 4. Kilitli veya şifresini unuttuğunuz iOS cihazından veri kurtarma
 5. Apple açılış logosundan kalan, siyah ekran hatası veren vb. hata durumlarından veri kurtarma

iMyFone D-Back

Adım 3: Kayıp iPhone Dosyalarınızı Tarama ve Kurtarma

Veri kaybı yaşadığınız cihaza uygun modu, akıllı kurtarma ekranından seçtikten sonra, tarama ve arama çalışmaları iOS veri kurtarma yazılımı tarafından tamamlanacaktır. iMyFone D-Back, verilerinizi iOS cihazından, iTunes / iCloud yedeklemesinden analiz edebilir ve kurtarır.

Aşağıdaki kurtarma örneği "iOS Cihazı / iTunes - iCloud Yedeklemesinden Kurtar" sekmelerine benzer bir işlemdir. Birkaç kolay adımda, kayıp/silinmiş iPhone verilerinizi geri alabilirsiniz.

Verilerin tam olarak nerede bulanabileceğini bilmiyorsanız, sırasıyla iOS Cihaz / iTunes Yedekleme / iCloud Yedekleme sekmelerinden taramayı da başlatabilirsiniz.

Mod 2: iOS Aygıtından Veri Kurtar

1. Adım: iOS Cihazınızı Bağlayın ve tarayın

 • iPhone için veri kurtarma yazılımı başlatıldıktan sonra "Recover from iOS Device" (iOS Cihazından Kurtar) sekmesinden başlayın. "Start" a tıklayın.
 • Cihazınızı bilgisayaranıza bağlayın. Program cihazınızı başarıyla algıladığında, devam etmek için "Next" e tıklayın.
 • Şimdi, kurtarmak istediğiniz dosya türlerini seçin. Sonra "Scan" ı tıklayın. Program, cihazınızdan silinmiş verileri aramaya başlayacaktır.

iMyfone D-Back

2. Adım: iPhone / iPad / iPod'dan Kurtarılacak Verileri Önizleme ve Kurtarma

Tarama bittikten sonra, tüm kurtarılabilir veriler aşağıdaki resimde gösterildiği gibi net bir şekilde görünecektir. Tüm dosyaları kontrol etmek için her bir sekmeyi tıklayın veya sadece "Silinen dosyaları göster" seçeneğini seçerek silinmiş öğeleri önizleyin. Kurtarmak istediğiniz dosyaları seçin ve sağ alt köşede "Recover" ı tıklayın.

Kurtarılan dosyaları saklamak için dosya konumu seçmenizi isteyen bir pop-up penceresi görüntülenecek ve kurtarmanın tamamlanması sadece birkaç dakika sürecektir.

Mod 3: iTunes Yedeklemesinden Veri Kurtar

1. Adım: iTunes Yedeklemesinden Seçme ve Tarama

 • "Recover from iTunes Backup" (iTunes Yedeklemesinden Kurtar) sekmesinden "Start" ı tıklayın
 • Ardından, verileri kurtarmak istediğiniz iTunes yedeklemesini seçin ve "Next" e tıklayın. Şifrelenmiş bir iTunes yedeği seçerseniz şifreyi girmeniz gerekecektir.
 • İhtiyacınız olan dosya türlerini seçin ve "Scan" düğmesine tıklayın. Tarama biraz zaman alacaktır.

2. Adım: iTunes Yedeklemesinden Kurtarılacak Verileri Önizleme ve Kurtarma

 • Arama sonuçları program arayüzünde görülecektir. Burada bir üstteki modda olduğu gibi "Only show the deleted files" (Sadece silinmiş dosyaları göster) ile ihtiyacınız olanları seçin. Ardından "Recovery" ı tıklayın.
 • Kurtarma yolu olarak bir klasör seçmeniz veya oluşturmanız gerekir. Sonra iMyFone D-Back, verileri seçtiğiniz/oluşturduğunuz klasöre geri yükler ve kurtarma işlemini tamamlar.

Mod 4: iCloud Yedeklemesinden Veri Kurtar

1. Adım: iCloud hesabına giriş yapın ve iCloud Yedeklemenizi indirin

 • "Recover from iCloud Backup" sekmesinde "Start" ı tıklayın.
 • iCloud hesap ayrıntılarınızı doldurun. iMyFone'un iCloud hesap bilgilerinizin veya içeriğinizin kaydını tutmayacağından lütfen emin olun.
 • Program tüm iCloud yedek dosyalarını hesabınızda bulacaktır; daha sonra, verileri kurtarmak istediğiniz iCloud yedeklemesini seçin. Sağ alt köşede "Next" e tıklayın.
 • Kurtarmak istediğiniz dosyaları seçiniz ve daha sonra "Scan" butonuna tıklayınız.
 • iMyFone D-Back'in iCloud yedekleme dosyalarınızı indirmesi ve taraması birkaç dakika sürecektir.

2. Adım: iCloud Yedeklemesinden Kurtarılacak Verileri Önizleme ve Kurtarma

 • Tarama tamamlandıktan sonra, arama sonuçları arayüzde net bir şekilde görünecektir. İstediğiniz dosyaları önizleyin ve seçin ve ardından "Recover" üzerine tıklayın.
 • Son olarak, kurtarılmış verileri saklamak için bilgisayarınızda bir konum seçin. iMyFone D-Back, kayıp verilerinizi kurtarırken lütfen bekleyin.
 • Tebrik ederiz! Dosyalarınız başarıyla kurtarıldı.

Mod 5: Çeşitli iOS Sorunlarını Düzeltin

"Fix iOS System" (iOS Sistemini Düzelt), çeşitli iOS sorunlarıyla uğraşan kişiler için özel olarak hazırlanmıştır. Programın çeşitli iOS sorunlarını gidermek için üç mod sunduğunu göreceksiniz. Beyaz ekran / siyah ekran / Apple logosu / DFU modu, yeniden başlatma döngüleri, brick olmuş iOS cihazları, ekran donması, açılmama ve daha fazlası gibi sık kullanılan iOS sorunlarını gidermek için Standart Mod'u seçebilirsiniz.

Ve sadece tek bir tıklama ile Kurtarma Modu'nda takılı iOS cihazlarını onarabilirsiniz. Ayrıca, Standart Mod iOS sorunlarını çözemezse veya cihaz şifrenizi unuttuysanız Gelişmiş Mod'u kullanabilirsiniz. Sadece bu basit adımları takip edin ve neler yapabileceğine dair ilk elden deneyime sahip olun.

Programı indirmek ve satın almak için üreticinin sitesini ziyaret edebilirsin.

https://www.imyfone.com/iphone-data-recovery/

iMyFone D-Back

Not:

 • Bu işlevi kullandıktan sonra cihazınız en son iOS sürümüne güncellenecektir,
 • Bu işlevi kullandıktan sonra herhangi bir Jailbroken cihazı varsayılan moda geri yüklenecektir,
 • Cihazınız kilitliyse, bu işlevi kullandıktan sonra kilidi açılır.

1. Veri kaybı olmadan iOS sorunlarını düzeltmek için "Standars Mode" u kullanın
2. Kurtarma modundan çıkmak için "Exit Recovery Mode" a tıklayınız
3. iOS'unuzu yeniden yüklemek için "Advanced Mode" u kullanın

İlginizi Çekebilir iPhone'dan Bilgisayara Veri Aktarma Programları

iPhone'dan Bilgisayara Veri Aktarma Programları

iPhone, dünyanın en popüler akıllı telefon markasıdır, ancak dosya aktarımı bu premium cihazla tutarlı bir sıkıntılıdır. iTunes, iOS cihazlara dosya içe aktarmayı kolaylaştırmak için tasarlanmış olsa da, kendi dezavantajları da vardır. Örneğin, dosyaları PC'nizden iPhone'a aktarırken, önce bunları iTunes arşivine aktarmanız ve ardından cihazla senkronize etmeniz gerekir. Dolayısıyla, iPhone'unuzda satın alınmayan bir müziğiniz varsa, senkronizasyon işleminden sonra bu tür dosyaları kaybedebilirsiniz. PC'den iPhone'a kolayca dosya aktarmak için iyi bir üçüncü taraf transfer programına ihtiyacınız olacak. Burada, seçim yapmanıza yardımcı olabilecek en iyi iPhone aktarma araçlarının listesi var.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 1 kez değerlendirilmiş ve ortalama 5 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 2632 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

  Yorumlar (1)

  64x64

  Ali

  Merhaba, şu an bu programa çok ihtiyacım var. Umarım hala full lisans veriyorsunuzdur :)
  09 Ağ 2018
  0 0 Cevapla
" iMyFone D-Back iPhone Veri Kurtarma Programı konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere iMyFone D-Back iPhone Veri Kurtarma Programı ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda iMyFone D-Back iPhone Veri Kurtarma Programı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Reklam Ver instagram takipçi satın al